בניית נישה מגבס-הסבר

omri85

New member
בניית נישה מגבס-הסבר

שלום לכולם! לאחר שבניתי נישה מדהימה לטלויזיה מגבס לא מעט בעזרת אנשי הפורום היקר הזה תיכננתי לכתוב הסבר בנושא שיוכל לסייע לכל המעוניינים אך משום מה כל פעם שבאתי לשבת על המאמר פשוט לא היה לי זמן ונאלצתי להפסיק לאחר כמה שאלות בימים האחרונים בנושא הרמתי את הכפפות ואת המצלמה וכתבתי את ההסב רהנ"ל אני מניח שדרושים כמה שיפוצים אז חובב אשמח אם תוכל לעבור עליו ולהגיב ולהודיע לי מה דרוש תיקון או הסבר מפורט יותר ואני אשתדל להסביר בצורה מפורטת יותר

omri85

New member
סכין יפנית מפלסטיק קשיח-

מומלץ לעבודה עם גבס

omri85

New member
תמונה להבסר הליך עבודה

כפי שאתה יכולים לראות את העמוד בצד ימין בתמונה היה קשה לבנות בשל חוסר גישה לכן בשלב ראשון חיברתי את הניצב לקיר אך לא הברגתי את הברגים עד הסוף המשכתי בבניית בסיס הפח גם את הברגים לרצפה לא הברגתי עד הסוף חתכתי פלטה לפי המידה הבוקשת חיברתי אותה לבסיס עם שניים-שלושה ברגים ורק אז!!!! ניתקתי את בסיס הפח מהקיר ומהרצפה והמשכתי בחיבור הפלטה לבסיס הפח עם ברגיי הגבס חשוב לא לנתק לפניי שמחברים שניים שלושה ברגים בפינות שונות אחרת בסיס הפח יקבל צורה שלא מתאימה בהכרח למקום לו הוא נועד אח"כ החזרתי אותו בחיבור ארעי למקום ותכננתי א הסוגר למעלה התקרה שבינו לבין קיר הבלוקים שמימינוהתחלתי לחבר כי את המלבן שנועד לשם עוד לפני שחיברתי סופית את העמוד לקיר וזה בגלל השרוחב שם הוא 20 ס"מ ואפילו מברגה או מקדחה לא נכנסת רק אחרי שחיברתי את המלבן גם לעמוד!!!אז חיברתי סופית את הברגים לקיר ולרצפה

תודה על ההשקעה אני מעדיף שמשהוא אחר שעשה עבודות גבס יעבור על המסמך שלך (מסעוד ../images/Emo124.gif). אני אפתח גלריה מיוחדת לכל התמונות שהעלת עם הסבר לכל תמונה. בכל מקרה אני משוכנע שיש לראות פיזית איך זה נעשה.

omri85

New member
אין בעיה מסכים איתך שכדאי לראות

פיזית. באמת קשה להסביר את זה בצורה מילולית ,ניסיתי לתת רקע לעניין ומושגי יסוד מומלץ כמובן לראות מישהו מבצע עבודה כזאת ואם אין אפשרות אז להסתכל על נישות בנויות לא רק תמונות אלא לראות אצל מישהו שזה קיים ולחפש הסברים נוספים ברשת בכל מקרה דרושה המון סבלנות ובמידה ועושים זאת לא הדרה ממישהו אז דרושה עוד יותר סבלנות כי לפעמים צריך לפרק משהו שעבדת עליו הרבה שעות ולתקן אין מה לעשות ככה זה ההתנסות הראשונה אני מודה שזה לא היה פיקניק אבל היום שאני רואה את התוצאה הסופית היה שווה את האנרגיה ,הזמן והעבודה הקשה שהשקעתי

MyPrecious

New member
ואאווו!!!! ../images/Emo2.gif ../images/Emo45.gif../images/Emo59.gif!!!

תודה רבה!! וכל הכבוד!! אומנם אני עדיין לא ממממממש מבינה, אבל אם יהיו נחמדים אלי בחנויות של הגבס ויסבירו לי טיפטיפה כשהמסילות מול הפרצוף שלי, נראה לי שאני אצליח להתמודד עם זה! (אני יודעת שאני נשמעת קשת קליטה, פשוט באמת אף פעם לא ראיתי איך עובדים בגבס...) שוב, כל הכבוד ותודה, וכמובן... ממש ממש ממש חסרה תמונה של התוצאה הסופית!! (זה גם יתן מוטיבציה...) אני אעלה לגג אצלנו עכשיו שיש שם קצת קירות גבס ואנסה להבין יותר טוב. מה שעדיין לא ברור לי זה איך הכל נראה אחיד בסוך ולא רואים איפה הסרט גבס הזה וכל השפכטל וכו'. אבל מבחינת הבנייה- זה נשמע פשוט פתאום...

../images/Emo124.gif כל השרשור כולל התמונות וההסברים הועלה למאמרים תחת הכותרת : בנית נישה מגבס.

למעלה