בני עוד שבועיים בן 4 ועושה קקי בתחתונים

בני עוד שבועיים בן 4 ועושה קקי בתחתונים

היי שמי אסתר
עם אבייתר התחלנו גמילה בגיל שנתיים וארבע חודשים.
ליפני שהתחלנו הסברנו לו מה הולך להיות מעכשיו והלאה. ספרים שיחות ודוגמאות של שאר בני הבית איך הולכת להיות הגמילה ומה מצופה ממנו.
זה היה קשה. הוא אף פעם עד היום לא ניגמל לחלוטין. לדעתי היה לזה סוג של טריגר. ממש בימים של תחילת הגמילה ניכנסתי להריון... עם 4 חודשים קשים במיוחד מבחינת ההריון ולזה נוסיף גמילה שלא צלחה ואני מבינה גם למה.
כל זמן ההריון הילד פיספס ופיספס גם קקי וגם פיפי...
כן היו הצלחות כן היו פעמים שסוף סוף ביקש פיפי וקקי אבל הם היו ממש מספר פעמים בודדים.
ברוך ה ילדתי ליפני 11 חודשים...
והסיפור מאז הלידה יותר החמיר... יותר קקי בתחתונים והפעם כל היוםםם.
אחרי חצי שנה מאז הלידה בני התחיל לבקש קקי ופיפי באופן עצמאי לחלוטין. וחלפו החודשיים האלה ושוב הוא עושה קקי בתחתונים. פיפי מבקש לבד אבל גם זה אחרי שמיתאפק המוןןןןן זמן ועוד שניה בורח לו ואז ניגש לעשות.
בלילה אנחנו מעירים אותו יזום כי תמיד מרטיב .
מה עושים עם הקקי? אני שואלת אותו למה אתה עושה בתחתון אם יש לך הצלחות ואתה כן יודע לעשות בשירותים? הוא עונה לי לא יודע. לא ידעתי שצריך לעשות בשירותים או אני מבולבל וכל מיני דברים בנוסח של זה לא אני שליכלכתי. זה הכלבה בבית עשתה. זה הזבובים עשו. זה החתול וכו. הוא לא מודיע כשמיתלכלכך. לרוב הסביבה מרגישה . הוא מנקה תצמו לבד וממש אוהב את זה.
כן מודע אני כועסת עליו. אפילו איימתי שלא אתן לו דברים טובים או שלא ניקרא ספר יחד או שנאלצים להפסיד חצר כי עשה שם בתחתון ושום דברררר לא עוזר.
מבחינת התפתחותית יש בעייה בוייסות חושי אנחנו מטופלים עם ריפוי בעיסוק.
פנינו לטיפול ריגשי בתרפיה ואומנות אבל לא התחברנו זאת שמעבירה את זה.
סליחה על האורך אבל אני ממש קשה לי. קשה לי נפשית שיש לבן שלי תבעייה הזו.
בבקשה כל הכוונה עזרה המלצה שאוכל להאחז בה.
תודה

iameden

New member
ממליצה מאוד על כמה מישורים

ראשית טוב שמטופל אמל מרפאה בעיסוק.
מעבר לכך מאוד כדאי לפנות לטיפול רגשי והדרכת הורים.
בדרך כלל במיקרים האלה הילד מקבל הרבה תשומת לב שלילית וקשה לצאת מהמעגל הזה.
לא ציינת אם זה קורה רק בבית או גם בגן ואם זה קורה יותר או פחות עם דמויות מסויימות אבל בדרך כלל מה שעוזר זה דווקא לשחרר לחלוטין (בשילוב הדרכת הורים וטיפול רגשי) ורק לשלוח להחליף (לבד כפי שאתם עושים) באותו רגע שזה קורה. נורא קשה לא להיות מתוסכלים או לכעוס מהמצב אבל אולי אם תחשבו על כך שזה לא נעשה נגדכם זה יוכל לעזור לכם מעט. אבל זה קשה וזה לוקח זמן וצריך סבלנות ולהתמיד כך.

אם תרצו מקום שמאגד את הכל - הדרכה הורית, טיפול רפואי, תזונתי, ריגשי וכו' יש בשניידר את המרפאה לעצירות ואינקומפרזיס. מומלץ.

תודה

הוא עושה גם בגן ועם כל אחד...
תודה על היתייחסותך. יש לך מושג אם צריך הפניה של רופא מישפחה לשניידר?

iameden

New member
אני זוכרת שכן אך כדאי להתקשר ולשאול (או פשוט להביא)

ad712

New member
שיטה ייחודית לגמול את הילד מחיתול בתוך 3 ימים.

היי יש כאן שיטה ייחודית בחינם איך לגמול את הילד מחיתולים בתוך 3 ימים, שווה צפייה
https://bit.ly/2CJ64aX
בהצלחה.

למעלה