בנק הפועלים ממש מרגיז

• פותח הנושא y360a
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

y360a

New member
בנק הפועלים ממש מרגיז

בנק הפועלים ממש מרגיז
מסתבר שכל הפעולות שעשיתי באופציות בשבוע האחרון חויבו על פי עמלת תעריפון של 5% משווי האופציה ההסבר של הפקיד בבנק הוא שההטבה של מחיר 5 שקלים לאופציה שהיתה לי פגה והיה עלי לזכור לחדש אותה מדי שנה אז עכשיו לא מספיק שצריך להתמודד עם הגנבים של ספקי האינטרנט והכבלים למיניהם שפתאום "המבצע נגמר" ומתחילים לגבות לפי מחירון מסתבר שגם בבנקים צריך לנהל פנקסנות ולזכור מתי התוקף של כל עמלה צפוי להסתיים חוץ מזה קיבלתי דוח מרוכז של עמלות והסכום ששילמתי להם בחצי השנה האחרונה ממש מביש - 16000 שח...

MichaMud

New member
אני כ"כ מבין...

בנק הפועלים ממש מרגיז
מסתבר שכל הפעולות שעשיתי באופציות בשבוע האחרון חויבו על פי עמלת תעריפון של 5% משווי האופציה ההסבר של הפקיד בבנק הוא שההטבה של מחיר 5 שקלים לאופציה שהיתה לי פגה והיה עלי לזכור לחדש אותה מדי שנה אז עכשיו לא מספיק שצריך להתמודד עם הגנבים של ספקי האינטרנט והכבלים למיניהם שפתאום "המבצע נגמר" ומתחילים לגבות לפי מחירון מסתבר שגם בבנקים צריך לנהל פנקסנות ולזכור מתי התוקף של כל עמלה צפוי להסתיים חוץ מזה קיבלתי דוח מרוכז של עמלות והסכום ששילמתי להם בחצי השנה האחרונה ממש מביש - 16000 שח...
אני כ"כ מבין...
יש לי סיפור דומה (וקבוע) עם בנק דיסקונט, בכל שנה!! מה שכן אני טורח לעקוב אחרי זה ולדרוש החזר רטרואקטיבי. תדרוש אותו הדבר ואני בטוח שתקבל. אגב, איזה עמלות סכמת איתם אם אפשר לשאול? לי הם נתנו 0.2 קניה מכירה, לא שינו את המינימום (26ש"ח) ודמי ניהול הנחה של 40%.. גנבים. דיסקונט נתנו תנאים הרבה יותר טובים, פשוט עם החשבון שם אני קצת כבול, סיפור משפחתי.. גילוי נאות - בודק עכשיו מעבר לאקסלנס, שם העמלות מעולות בלי להתווכח בכלל!

למה אתה לא עובר?

בנק הפועלים ממש מרגיז
למה אתה לא עובר?
אתה כל הזמן מתלונן כאן על בנק הפועלים בכל מיני דברים, גם על עמלות וגם שהמערכת שלהם קורסת ואני שואל את עצמי- למה אתה לא עובר? מה מונע מבעדך? אני דווקא הייתי די מרוצה מפועלים סך הכל כשהייתי לקוח שלהם ובכל זאת עברתי לא מזמן לבנק טוב יותר... ובהחלט מרוצה יותר בבנק החדש.

רונן 99

New member
לפי נתוני בנק ישראל

למה אתה לא עובר?
אתה כל הזמן מתלונן כאן על בנק הפועלים בכל מיני דברים, גם על עמלות וגם שהמערכת שלהם קורסת ואני שואל את עצמי- למה אתה לא עובר? מה מונע מבעדך? אני דווקא הייתי די מרוצה מפועלים סך הכל כשהייתי לקוח שלהם ובכל זאת עברתי לא מזמן לבנק טוב יותר... ובהחלט מרוצה יותר בבנק החדש.
לפי נתוני בנק ישראל
כמעט אף אחד לא מחליף בנק. אולי כי אין תחרות אמיתית בין הבנקים. אולי כי אנשים רגילים לבנק שלהם, לטוב ולרע. מותר לשאול לאיזה בנק עברת ובמה הוא יותר טוב מהקודם?

אני לא רוצה להיכנס לזה יותר מדי

לפי נתוני בנק ישראל
כמעט אף אחד לא מחליף בנק. אולי כי אין תחרות אמיתית בין הבנקים. אולי כי אנשים רגילים לבנק שלהם, לטוב ולרע. מותר לשאול לאיזה בנק עברת ובמה הוא יותר טוב מהקודם?
אני לא רוצה להיכנס לזה יותר מדי
אני לא אוהב את השרשורים האלה- זה עיסוק תפל ולדעתי שולי בקטע של בורסה ושוק ההון.... אם אתה מצליח בתחום הזה אז איזה 0.05% לפה או לשם לכל עסקה זה לא מה שישנה לך.... השינוי העיקרי הוא ברמת השירות וגם השגתי איזו הטבה נחמדה בעמלות... (אבל לא איזה הבדל עצום...)

MichaMud

New member
אני שמח לשחות נגד הזרם

לפי נתוני בנק ישראל
אני שמח לשחות נגד הזרם
ולאמר שהחלפתי בנק לפני כשנתיים, ועכשיו אני בודק שוב את האופציה. אמנם זה קצת כאב ראש בירוקרטי אבל עם הזמן הבנקים מפשטים את תהליך המעבר אליהם, כך שעל כל בנק שאתה עוזב (ומקשה עליך לעזוב) יש בנק אחר שישמח לעזור לך לבוא אליו.. בכל אופן, נראה שאעבור לבית השקעות, שם עמלות המסחר הכי אטרקטיביות באופן משמעותי

עמלת חן

New member
זה בדיוק מה שאני תמיד אומרת

בנק הפועלים ממש מרגיז
נגד הבנקים. בבנק אתה כל הזמן צריך לבדוק שלא מרמים אותך, שלא לוקחים לך עמלות גבוהות "בטעות", שהעמלה לא "פגה", וכו' וכו'. זה מעייף! מאז שעברתי לבית השקעות יש לי שקט נפשי באופן שוטף. רק פעם בכמה זמן הם פתאום מנסים לדחוף לי דמי שמירה, וזה ממש מעצבן, אבל לפחות הם מודיעים מראש, ולא עושים את זה בשיטת "מצליח" כמו הבנקים. ההבדל הוא עצום!

רונן 99

New member
האם יש סיכונים לסחור דרך בית השקעות?

נגד הבנקים. בבנק אתה כל הזמן צריך לבדוק שלא מרמים אותך, שלא לוקחים לך עמלות גבוהות "בטעות", שהעמלה לא "פגה", וכו' וכו'. זה מעייף! מאז שעברתי לבית השקעות יש לי שקט נפשי באופן שוטף. רק פעם בכמה זמן הם פתאום מנסים לדחוף לי דמי שמירה, וזה ממש מעצבן, אבל לפחות הם מודיעים מראש, ולא עושים את זה בשיטת "מצליח" כמו הבנקים. ההבדל הוא עצום!
האם הם מספקים גם שירות של יועצי השקעות עפ"י הצורך?

עמלת חן

New member
תמיד יש סיכונים

תמיד יש סיכונים
למעילות, לפשיטת רגל וכו'. בכל אופן הכסף בד"כ מנוהל בחשבון נאמנות שנמצא באחד הבנקים הגדולים, והני"ע שלך רשומים על שמך בבורסה. ליותר פרטים תעשה חיפוש בפורום, כי דנו בעניין הזה מליון פעמים. למיטב ידיעתי אין יועץ השקעות.

שנילה1

New member
אבל פשיטת רגל לא משפיעה על החשבון שלי בבנק

תמיד יש סיכונים
למעילות, לפשיטת רגל וכו'. בכל אופן הכסף בד"כ מנוהל בחשבון נאמנות שנמצא באחד הבנקים הגדולים, והני"ע שלך רשומים על שמך בבורסה. ליותר פרטים תעשה חיפוש בפורום, כי דנו בעניין הזה מליון פעמים. למיטב ידיעתי אין יועץ השקעות.
אבל פשיטת רגל לא משפיעה על החשבון שלי בבנק
פשיטת רגל לא משפיעה על החשבון שלי בבנק ומעילות גם יועץ יכול למעול

הם לא יכולים לייעץ כי הם היצרנים של מוצרי

הם לא יכולים לייעץ כי הם היצרנים של מוצרי
ההשקעה. זה בדיוק היה הרעיון בועדת בכר להפריד בין היצרנים (בתי השקעות) למפיצים (בנקים).

alexver

New member
אין סיכון לסחור לא דרך הבנק ולא....

דרך בית השקעות כל עוד אתה לא מחזיק שם כסף מזומן כי רק למזומן יש בעיה בפשיטות רגל .ובנק מבחינה זאת יותר מסוכן

אתה הבנת את המשפט שאמרת?

דרך בית השקעות כל עוד אתה לא מחזיק שם כסף מזומן כי רק למזומן יש בעיה בפשיטות רגל .ובנק מבחינה זאת יותר מסוכן
אתה הבנת את המשפט שאמרת?
אמרת אין סיכון בבית השקעות כל עוד אתה לא מחזיק שם מזומן ובאותה נשימה אמרת שמזומן בבנק יותר מסוכן. ((?)) שלא נדבר על זה שמזומן אפשר להחזיק רק בבנק ...

alexver

New member
התכוונתי במסחר עצמאי באורדרנט

אתה הבנת את המשפט שאמרת?
אמרת אין סיכון בבית השקעות כל עוד אתה לא מחזיק שם מזומן ובאותה נשימה אמרת שמזומן בבנק יותר מסוכן. ((?)) שלא נדבר על זה שמזומן אפשר להחזיק רק בבנק ...

alexver

New member
תיקון

תיקון
בהראל במסחר עצמאי כסף שבמזומן הם נמצאים אצל נאמן שלא משותף לחשבונות אישיים של הראל בכלל אך בבנק מסוכן יותר כי מזומן נמצאים בחשבון הפתוח

גם הכסף שבהראל לא נמצא במזומן באיזו כספת.

תיקון
בהראל במסחר עצמאי כסף שבמזומן הם נמצאים אצל נאמן שלא משותף לחשבונות אישיים של הראל בכלל אך בבנק מסוכן יותר כי מזומן נמצאים בחשבון הפתוח
הוא מוחזק בנאמנות בחשבון בנק שעובד עם הראל. כלומר הבנק בעצם משתמש בו, ומבטיח שאם ירצו אותו, יקבלו אותו בחזרה. כמו כל כסף בחשבון בנק.

alexver

New member
אתה תועה

הוא מוחזק בנאמנות בחשבון בנק שעובד עם הראל. כלומר הבנק בעצם משתמש בו, ומבטיח שאם ירצו אותו, יקבלו אותו בחזרה. כמו כל כסף בחשבון בנק.
אתה תועה
הכסף במזומן הם רק יכולים לעבור בכמה כיוונים 1. מחשבון הנאמנות לחשבון האישי כמו בבנק הפועלים 2. מחשבון הנאמנות למסלקה בבורסה

alexver

New member
תיקון

אתה תועה
הכסף במזומן הם רק יכולים לעבור בכמה כיוונים 1. מחשבון הנאמנות לחשבון האישי כמו בבנק הפועלים 2. מחשבון הנאמנות למסלקה בבורסה
תיקון
3.גם למס הכנסה 4. לכיסוי התחייבויות שלי -עמלות

zvikap

New member
בהקשר ל-4

תיקון
3.גם למס הכנסה 4. לכיסוי התחייבויות שלי -עמלות
בהקשר ל-4
אתה חושב שכל פעם שהראל מושכים כספים מהחשבון, פקיד הבנק מתקשר לגיא וייסמן ושואל אותו אם זה לצורך עמלות או שהוא שוב בביזנס?

מצב
הנושא נעול.
למעלה