{בנתיים רק מדברים

gilriv

New member
{בנתיים רק מדברים

>אתמול כס.שר הביטחון הנוחכי "אהוד ברק כשהציעה לעשות הפוגה {הפסקת אש ?זה עלה לנו ביוקר ..הפעם אזרחים ואפילו ילדים בגן ..בבאר שבע למזל הילדים לא היו בגנון -בנתיים אהוד ברק וראש הממשלה מדברים ומדברים על ?>פעולות רחבות -ולא ראינו כלום שמחסלים שם באיסמעיל הניה " ועם צהל נותן מלחמה ראשונה --,בסוף אני שומע שזה היה אזרחים שלהם ...ולא בכיר מן הדרג המדיני שלהם -כלומר כמעט ראש הממשלה הפליסטינאי יצא בלי פגיעה ישירה --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ?ודפקה היום שמעתי שמסוקים ישראלים הפגיזו את משרד הראש ממשלה שלהם אפילו גם לא אומרים דבר בחדשות -אני מקשיב לBBC WORLD כי שם זה גם רואים הרבה את לתוך עזה ומיטב המנהיגים מתראיינים שם

רספ

New member
בנתיים טוב שרק מדברים

ידידי תקשיב מה יש לך "ריקשה"מה חשבתה שהוא חמור זה שאתה לא מסכים עם שר הביטחון זה לא אומר שהוא אדם לא חושב. אז הנה לך ההסבר.. ההצעה להפסקת אש הומניטרית ל48 שעות באה מתוך הכוונה להיות מובילים ולא מוכתבים ובנוסף להראות ולהמחיש שבצד השני אין שום ענין בסבלם של של התושבים בעזה מצד חבורת החמס, שמסתתרת ונופשת לה במרטפים עמוסי מזון ותנורי חימום.

gilriv

New member
תשמע

.. ההפסקת אש נובעת משני הצדדים --ברור שיש כול הזמן .. סיוע הומניטרי לעזה _כשנדמה שהצבא מפסיק לרגע שהאמבולנסים ומצרכי מזון לאזרחים אזז ... החמאס מתחמש לו ושולח קטיושות לכול ערי בישראל {אז התושבים יכולים גם הם להיות במצור ושיתחבאו מהטנקים הישראלים שיהוא גם הם חודש במקלטים >למה ישראל נענית להפסקת אש {}אפילו כדי לאפשר להם לנשום אוויר הרי תושבי עזה מגבים את מה שהולך היום -וברשתות הטלוויזיה אם שמחים ומתראינים -כשנשאלים ?""מה את חושב על זה שישראל תוקפת -האם זה בגלל שהחמאס { הרי החמאס לפני כל המאומה הזות כל יום תקפה את שדרות עד שנפגעו ונהרגו בישראל ?
אז אני שואל מה קרה לאהוד ברק הרי הוא כל יום אומר נגיב בחוזקה >...ופתעום בערוץ2 ברק מדבר על פסק זמן עם החמאס גם ואולמרט אגב לא מסכים לפשרה "תמיד ככה שרון יצחק רבין

למעלה