בסרטון הבחיאת רבאק הזה

rainbow i

New member
בסרטון הבחיאת רבאק הזה

עומדים רופאים מבכירי האמונים על בריאות הציבור, ומסתכלים לי בעיניים ואומרים לי בחיאת רבאק, אתם נפלתם על הראש?
הכל בשבחי הרפואה המונעת.
אותי מעניין לדעת איפה הם אותם רופאים, ולמה הם לא קמים, בחיאת רבאק, בצורה נחרצת וחד משמעית נגד זה?
אתם נפלתם על הראש? אתם ממליצים לחסן תינוקות בני חודשיים בחיסון נגד רוטה ובינתיים מאפשרים לאמהות מניקות ולתינוקות לאכול מזון מוכה סלמונלה?
זה ההוקוס פוקוס שלכם?
מלבד בעיות הבטיחות החמורות של החיסון נגד רוטה, ומלבד העובדה שהיעילות שלו לא משהו, ומלבד העובדה שהחיסון עצמו הוא מדבק (גם את ההורים ובני המשפחה), ומלבד העובדה שיש תינוקות שמשלשלים חודשים בעקבות החיסון (מה שמפריע להתפתחות התקינה שלהם) - אתם מסתכלים להורים בעיניים, נותנים לתינוקות רוטה מיד אחת ובינתיים לאכול מיד שניה סלמונלה?
אתם באמת מוכנים לאכול כל בולשיט באיזה פורום שהוא בעצם כלל הציבור בכל רשתות השיווק?
בחיי, זה לא בריאות הציבור, ואתם נפלתם על הראש.

rainbow i

New member
מכיוון שידידי הטובים

ואבירי המקלדת, שבדרך כלל נוהגים להפגין כאן דאגה תהומית ונוגעת ללב לבריאות הציבור, לא ראו לנכון להגיב, לא התעצלתי - ושאלתי את רופא הילדים שלנו בנושא.
מה שהוא אמר זה שאני לא צריכה לטעות ככה. יש הבדל בין המושגים ואני מבלבלת ביניהם. יש "בריאות הציבור" ויש "חיסונים" - אלו שני נושאים שונים לחלוטין ואני לא צריכה לכרוך ולקשור ביניהם.
תודה דוקטור !
:)

למעלה