-בעזרתך אבא-

-בעזרתך אבא-

אחת ההזדמנויות האחרונות להגיד את זה: חג שמח!!! אתמול בלילה הדלקנו את 8 נרות החנוכה, מה שאומר-החג הולך להיגמר... אז לפני שחוזרים ללימודים
... איך עבר החג? מה הספקתם לעשות? נהניתם? ספרו! ועוד כמה שאלות: את מי הספקתם לפגוש החג? ממי קבלתם מכתבים? עם מי דיברתם בטלפון אחרי... שנים? באיזה שעה הלכתם לישון? מתי קמתם? נסעתם למקום לא מתוכנן? חג שמח וחודש טוב!

juds1

New member
חג שמח!!!../images/Emo9.gif../images/Emo140.gif

אממממ כן נהנתי מאוווד באו אלינו בני דודים מארה"ב...והיה ממש כיף
את מי הספקתם לפגוש החג?כל המשפחה...בני/בנות דודות/דודים,סבים וסבתות ממי קבלתם מכתבים?חברה שלי מארה"ב..בת דודה שלי העבירה עם מי דיברתם בטלפון אחרי... שנים?אמממ לא זכור לי מישהו/י באיזה שעה הלכתם לישון? מתי קמתם?ממש מאוחר נסעתם למקום לא מתוכנן?אמממממ לא חג שמחחח! חודש ושבוע טוב!!!!!!

-בעזרתך אבא-

היה חג כזה כיף!!! טוב, עצם זה שלא לומדים זו סיבה למסיבה
הייתי באילת-עיר החטאים-חור באמצע העולם(!!!!) מיום ראשון עד יום רביעי, היה חייייייםםםם יחסית לזה שנסעתי שידיעה שאני הולכת להשתעמם, אבל הערבים עשו את הכל!!! ביום חמישי נסענו לצפון לסבא וסבתא מצד האבא והיינו שם שבת עם דודים שלי. בלילה הלכתי לישון אצל בני דודים מצד האמא שהיו בלי ההורים שלהם, דרך שהייתה צריכה להיות לא יותר מרבע שעה לקחה לנו שעתיים ו3/4! אתמול התקשרתי לחברה שלי כדי להשלים שיעורים (בכל זאת, ראשון שני הלכתי להנות במקום ללמוד
) כמעט התעלפתי!!! 8 מבחנים בפחות מחודש!!! דקדוק, גאוגרפיה, דינים, נביא, ו4 מבחנים באנגלית!!!! לא חירפון???!!
והיום-להתחיל ללמוד ולחזור לשיגרה!! אני רוצה עוד חופששששששששש...!!!! את מי הספקתם לפגוש החג? דודים שבאו מחו"ל, חברים של בן דוד שלי ואת נהרה (זוכרים אותה?) ממי קבלתם מכתבים? מהאולפנא
עם מי דיברתם בטלפון אחרי... שנים? חברה באיזה שעה הלכתם לישון? הכי מוקדם שהלכתי לישון היה 11 מתי קמתם? הכי מאוחר שקמתי היה 11 וחצי
נסעתם למקום לא מתוכנן? כן, לקופ"ח, עם אמא שלי..
חג שמח, שבוע טוב וחודש טוב!!!

chagiti

New member
טוב אז....

ביום ראשון שעבר היה לנו אולפיזמון והכיתה שלי זכתה מקום ראשון יום שני היה לנו שיעורי השלמה בלשון יום שלישי נסעתי לירושלים לקניות יום רביעי- למדתי למבחנים שיש לי אחרי חנוכה יום חמישי נסעתי לראות הארי פוטר ונגמרו הכרטיסים אז ראיתי ביום ראשון ואז היום(יום שני) אני לומדת כל היום למבחן ענק שיש לי מחר ורק קפצתי לפה כדי לבקר אני חייבת לזוז....... את מי הספקתם לפגוש החג?את מדריכה שלי שלא ראיתי שנים,בני דודים שבאו מאוסטרליה,את סבא וסבתא שלי,דודים דודות ובני דודות ממי קבלתם מכתבים?ממדריכה שלי עם מי דיברתם בטלפון אחרי... שנים?עם מדריכה שלא ראיתי שנים באיזה שעה הלכתם לישון? מתי קמתם?הלכתי לישון ב-12 וקמתי ב-8:30 ולפעמים ב-9 נסעתם למקום לא מתוכנן?כן ,לטר"ם כי היה לי חום גבוה

../images/Emo60.gifחג שמח!!!!!../images/Emo13.gif

היה לי 2 מפגשי קומונהההה
היום וביום הראשון של החופש
היה כיף
בעיקר היום היה לי כל כך כייףףףףף
והייתי אצל סבתא שלי כמה ימים עם הבנדוד החמממממממממוד שלי
וקיבלתי מתנה סנטה קלאוס ענקי משוקולד
טעייים
ועוד משו- שנה <<אזרחית>> טובה לכולם!!!! הלוואי שתהיה טובה יותר משנת 2005

חרא. מחר בצפר

כ"כ כ"כ לא בא לי. אפחד לא יודע עד כמה!!!!!!
וןעוד אחרי חופש של שובעיים, נראה כ"כ לא קשור שיעור ביולוגיה.... את מי הספקתם לפגוש החג? סבא וסבתא, שזה הכי כיף
ועוד דקה מגיעה נועה ממי קבלתם מכתבים? באיימיל, כן? דרוזילאית, מירי, הדס, שירה (שניייםםםם........) ועוד כמה חירובשים של fw עם מי דיברתם בטלפון אחרי... שנים? מייו!!!!!!!!!!
=] באיזה שעה הלכתם לישון? מתי קמתם? הממ.. הכי מאוחר שהלכתי זה שלוש, והכי מוקדם- 1, קמתי תמיד באיזור 11 נסעתם למקום לא מתוכנן? כע, לבאוןלינג. אני בשוק!! הפסתי לאח שלי הקטנצ'יק... בחיי, השפפלה... אבל זה לא פייר! אני הייתי בלי הדברים האלה בקצה, כל הזמן הכדור התגלגל לי...
חג שמייחחח

למעלה