בעיה בהגדרות גלישה בנוקיה 6120

מצב טוב

New member
בעיה בהגדרות גלישה בנוקיה 6120

יש לי סים של אורנג`, אך קניתי סים של הוט מובייל, קיבלתי מהם בsms ‎‏ הגדרות גלישה, עשיתי שמירה, הגדרתי כברירת מחדל, זה לא עזר, התקשרתי אליהם והדריכו אותי להגדיר ידנית, זה עזר, אך בפעם הבאה שגלשתי זה שוב כתב לי שיש בעיה בהגדרות גלישה (אינני זוכר בע"פ את מה שהיה כתוב שם) שלחתי שוב sms‏ לקבלת הגדרות, עשיתי שמירה, כיבתי והדלקתי 7 פעמים ת`מכשיר וזה לא עזר, קראתי באתר של הוט את ההדרכה להגדרות ל6120 קלאסיק וזה לא עזר , ניסתי לשנות כל מה שאפשר בהגדרות וזה לא עזר, אשמח מאוד לעזרה והדרכה להגדרה ידנית במכשיר, תודה רבה מראש.

מצב טוב

New member
היי ניר, קודם כל תודה על הרצון הטוב

לעזור, הבעיה היא שמהמכשיר 6120 אי אפשר טכנית להיכנס לקישור שהבאת, אודה לך מאוד אם תספר לי מה יש שם, כאמור הורדתי מהאתר של הוט את הוראות הגדרות הגלישה, וללא הועיל.

שוב שלום לך

יש להיכנס לקישור מהמחשב, והוא ינחה אותך להגדיר נקודת גישה

בכל מקרה היכנס להגדרות>>הגדרות תצורה>>הגדרות תצורה אישית>>הוספה>>נקודת גישה>>שם חשבון>> ערוך אותו ורשום Net HOT mobile

רד שורה>>היכנס להגדרות נקודות גישה>>הגדרות ערוץ>>נקודת גישה לנתונים בחבילות>> שם הקש net.hotm

סוג רשת>> IPv4

סוג אימות>>רגיל

לחץ שלוש פעמים על מקש ה"חזרה"

בחר באפשרות מופעלת
לחץ על מקש בחירה

המלצה: בסיום ההגדרות יש לנסות ולגלוש באינטרנט שבמכשיר. יש לוודא שאינך מחובר לרשת W

בהצלחה :)

ניר גלאם

מצב טוב

New member
היום בצוהוריים התקשרתי להוט מובייל

והנציגה הפנתה אותי להתקשר לנוקיה/יורוקום, אך לא היה מענה טלפוני לאחר השעה 2, למרות שאמור היה כן להיות.

למעלה