בעיה בהוספה אוטומטית של תחנות ב ZEN

yochevet

New member
בעיה בהוספה אוטומטית של תחנות ב ZEN

ברשותי netware 5 ו- ZEN 3.2 באופן פתאומי הפסיקו להתווסף לי תחנות עבודה באופן אוטומטי לקונטיינר מוגדר ב NDS. האייקון של ה remote control מופיע לתחנות החדשות ב taskbar למרות שמוגדר שהוא יהיה מוסתר. וכמובן לא ניתן לתקשר עם התחנות החדשות. עם התחנות הישנות אין בעיה. ניסיתי כבר לבצע restart וגם java -killall בפקודה java -show ניתן לראות שכל הרכיבים פועלים. בנוסף יש תגובה מתחנה חדשה ל PING ZENWSIMPORT מישהו יכול לעזור? תודה מראש

dadi99

New member
רישום תחנה

האם ניסית למחוק ולרשום מחדש את אובייקט התחנה ב - NDS ? בכל מקרה נסה להריץ dsrepair ולבדוק קבלת שגיאות בתחנות הנ"ל. dadi99

yochevet

New member
רישום תחנה

עד שהתקלה הופיעה התחנות נרשמו באופן אוטומטי. לא ניתן להוסיף תחנה ידנית - אם אני מנסה להוסיף workstation אני מקבל הודעה שלא ניתן להוסיף אובייקט כזה ידנית. בכל מקרה אני אנסה לבצע dsrepair ואדווח כאן את התוצאות. תודה בינתיים

yochevet

New member
לא עזר

dsrepair לא עזר ב log שנוצר אחרי dsrepair לא נרששום דבר שיכול להעיד על הבעיה שיש לי.

dadi99

New member
שדרוג קליינט

האם ניסית לשדרג את גירסת הקליינט ? dadi99

yochevet

New member
שדרוג גירסאות

קודם כל תודה על הניסיונות לעזור כדי לאתר את התקלה התקנתי בכל פעם גירסא אחרת הגירסא האחרונה שהתקנתי היא 3.4 ובאף מקרה התחנה לא נרשמה.

golan99

New member
wsreg32

הקלד ב RUN wsreg32 אמור להווצר קובץ TEXT עם שם דומה בכונן C העלה את הקובץ לפורם?

dadi99

New member
עדיף למחוק

היי.. מומלץ למחוק את התחנה מה - NDS לפני ביצוע פעולה זו לשם וידוא הרישום מחדש. dadi99

למעלה