בעיה בהרשמה :\ עזרה בבקשה..

mikmik000

New member
בעיה בהרשמה :\ עזרה בבקשה..

נכנסתי אתמול לאתר, ונרשמתי. ההרשמה לא עברה לי בידיוק כמו שכתוב במדריך שלכם-מהשלב הראשון של ההרשמה [בחירת השם במשחק והכנסת האימייל], הועברתי אוטומטית לשלב של הכנסת השם האמיתי וכו'. בסוף ההרשמה, הועברתי לעמ' הבית של האתר בלי שום הודעה. לא ידעתי אם זה רשם אותי או לא, אז בשביל לבדוק ניסיתי להרשם שוב עם אותה הכתובת, והוא אומר לי שהכתובת כבר תפוסה.. כלומר ההרשמה שלי עברה בהצלחה. ניסיתי להתחבר, והוא אומר לי שהשם לא נמצא במערכת. הנחתי שזה בגלל שעדיין לא אישרתי את כתובת המייל ובהרשמה היה כתוב שיהיה צורך באישור. הבעיה היא שנרשמתי כבר לפני יותר מ24 שעות, ועדיין לא קיבלתי מייל לאישור.. אולי לא הבנתי נכון את תהליך ההרשמה? כי אמנם זה נראה כיאילו נרשמתי בגלל שהכתובת תפוסה ולפני ההרשמה הראשונית היא לא הייתה תפוסה, אבל מצד שני הוא לא אמר לי כלום בסוף ההרשמה, ולא שלח לי עדיין את המייל לאישור. כמה זמן בערך זה לוקח עד ששולחים את המייל לאישור? האם עשיתי משהו לא נכון ויש איזו בעיה? אודה מאוד לעזרה, מיכל. :)

mikmik000

New member
אוקיי.. הצלחתי. כמה שאלות של מתחילים.

הצלחתי להרשם סופסוף [נתתי פשוט כתובת מייל חדשה, של HOTMAIL, ועכשיו הוא ישר שלח לי את המייל לאישור]. נכנסתי למשחק ושיחקתי קצת. הגעתי לאי העזרה, וקיבלתי כבר כמה כתובות של מקומות בmain islend. הבעיה היחידה היא שבטעות איכשהו הגעתי למצב שאני לא רואה את הדמות שלי יותר, רק מה שקורה דרך העיניים שלה.. וזה ממש ממש לא נוח לי ><" איך אני מחזירה את זה למצב הקודם? ועוד שאלה קטנה-הבנתי שיש דרך להרוויח L$ ע"י שהייה במקומות מסויימים.. איך אני מגיעה למקומות האלה? פשוט מחפשת אותן במפה? ומה אני עושה שם..? סתם עומדת במקום וזה מרוויח לי כסף? תודה רבה מראש. :]

לחצי על Esc במקלדת והדמןת תחזור לך

יש הרבה דרכים להרויח כסף בסקנד ליף..דרך הנפוצה היא בחניה (Camping) קיימים סוגים רבים של חניות וגם תשלום שונה..ואת זה תגלי בהמשך...דרך המועדפת עלי זה להשתתף בתחרויות במןעדונים שם ניתן להרויח במידה שזוכים בין 150L עד 1500L לשם כך את צריכה הרבה חברים שיבואו להצביע עבורך....ו למציאת CAMP טוב אין כמו מפה לאוזן כי כל יום נפתחים וניסגרים...כמובן שאפשר גם לעבוד עבודות אצל בעלי קניונים מועדונים ואז התשלום קבוע ... בהצלחה בסקנד לייף

למעלה