בעיה בהשכרת נכס בארה"ב

sss33

Member
בעיה בהשכרת נכס בארה"ב

שלום לכולם,
יש ברשותי נכס בלאס וגאס מ-5\2010.הנכס היה מושכר 3 שנים לאותה דיירת
ולא הייתה בעיה.לאחר מכן שנה לדיירים שעזבו והשאירו נזקים ושיפצתי ואחרי זה עוד חצי
שנה.. וגם שיפצתי [סדר גודל של 2000$] הנכס כבר 3 חודשים לא מושכר ואני מרגיש שמורחים אותי.
חשבתי לעצמי שאם אני אשכיר ושוב אצטרך לסדר נזקים אז אולי שווה לי להתקין מצלמות שאני יכול להתחבר עם האנדרואיד
ולעשות הוראות קבע לוועד השכונה ולארנונה. אז לא תהיה לי תשואה אבל התשואה גם לא תלך לנזקים.
מה דעתכם? ומה היא הדרך הכי טובה ונכונה לבצע את זה? כמובן אם בכלל
תודה.

לאס ווגאס

הבעיה בלאס ווגאס אלו התשואות היחסית נמוכות בהשוואה למקומות אחרים בארה"ב, אבל האקזיט שם גבוה בשנים האחרונות.
אני לא חושב שדיירים אמורים להיות אסירים שלך שאתה צופה בהם במצלמות..אבל בהחלט אם אתה מרגיש שחברת הניהול מורחת אותך, הייתי שוקל להחליף אותה בחברה אחרת.
בהצלחה

sss33

Member
כנראה שלא הסברתי את עצמי טוב...

כוונתי שאני שוקל לא להשכיר את הבית.לעשות הו"ק לתשלומים השותפים
ובשביל למנוע או לפחות לדעת אם מישהו פלש לבית או ... או לסרוגין חברת הניהול
תשכיר את הבית ללא ידיעתי אני אתקין מצלמות. אז לא נפלתי על הראש זה נראה לי לגיטימי.
אם יש הצעות בנידון אשמח לקבל. כנ"ל גם לגביי חברות ניהול בלאס וגאס.
תודה ושבת שלום!

בית ריק??

אני חשבתי שאתה רוצה לשים מצלמות לדיירים, עכשיו אני מבין שאתה רוצה שהבית יישאר ריק.
בכל מקרה 2 הטיעונים הללו לא משהו. גם אין הגיון להחזיק בית בארה"ב שיישאר ריק - למה להינות רק מהאקזיט ולא גם מהתשואה החודשית?.
בכל מקרה גם אם תשאיר הבית ריק, יכולים להשתלט עליו כל מיני הומלסים וכאלו, ואז תראה במצלמות ומה תעשה??, הרי אין חברת ניהול.
בכל מקרה האופציות האופרטיביות זה או להחליף את חברת הניהול או פשוט כמו שוויני הציע למכור, לדעתי למכור בגלל חברת ניהול זה לא רעיון משהו.
מה תהיה התשואה אם תשכיר?

sss33

Member
כי השוכרים האחרונים רק השאירו נזקים..

ואני שואל את עצמי למה להשכיר אם אחר כך חצי מהתשואה תלך לטיפול בנזקים.
מכיר חברת ניהול בלאס וגאס???
התשואה צריכה להיות סביב ה 12%

למעלה