בעיה בסיסית ביצירת קשרים עם בנות

בעיה בסיסית ביצירת קשרים עם בנות

שלום, אני פונה בקשר לבעיה שיש לי, שלא נותנת לי מנוח, ואני חושב שללא הגזמה פשוט לאט לאט ובעקביות מתחילה להרוס לי את החיים. קודם כל, אני רוצה לספר קצת על עצמי: אני בן 23, סטודנט לרפואה, בצבא הייתי קצין, ואני בא ממשפחה טובה, חמה ותומכת. מבחינת מראה, אני נראה די טוב, אני רזה ודי אתלטי כתוצאה מרכיבה על אופניים, כך שאני חושב שהפן הזה אולי לא כל-כך רלוונטי לבעיה שלי. חוץ מזה, בכל מה שקשור ליצירת קשרים חברתיים באופן כללי, אני יכול לומר שאני אולי לא בנאדם שתמיד רוכש לעצמו הרבה חברים ונהיה מאוד פופולארי בכל מקום שאליו הוא מגיע, אבל תמיד היו לי ויש לי חברים טובים, ומהבחינה הזו אני לא חושב שיש לי איזושהי בעיה. אני אמנם אדם שלא יוצא מגדרו על-מנת להתאים את עצמו לסביבה שהוא נמצא בא, אבל זה בדרך-כלל לא מפריע לי במיוחד. הבעיה שלי היא בכל מה שקשור ליחסים עם בנות - בעניין הזה, בניגוד גדול לכל תחום אחר בחיים שלי שבו אני משיג מה שאני רוצה ונוחל הצלחה בצורה עקבית, בכל מה שקשור ליחסים עם בנות אני פשוט כישלון גמור. אף פעם לא הייתה לי מערכת יחסים של ממש עם בחורה, וכל מה שהתחיל (וזה לא היה יותר מדי) תמיד נגמר בכך שהיא התרחקה ממני וניתקה כל קשר ממני. הדבר הזה נכון אפילו לידידות - ז"א, לא רק שלא הייתה לי ממש חברה, אפילו ידידות לא היו לי אף פעם לאורך זמן, ותמיד זה נגמר בכך שהן התחילו להתרחק ממני, ובצורה הכי בסיסית לתת לי הרגשה שהפכתי פתאום למצורע בעיניהן. בהתחלה אני תמיד יוצר רושם מאוד טוב, ולאחר כמה זמן, תמיד, אבל תמיד, במין עקביות פאטאליסטית של חוק טבע, הן מתחילות להתנהג באותה צורה: בשלב הראשון הן מתחילות פתאום לזלזל בי ובכל דבר שאני אומר או עושה, ולאחר מכן פשוט מתרחקות ממני ולא מדברות איתי יותר בכלל. אני לא חושב שאני צריך להסביר עד כמה זה פוגע בי כל פעם מחדש, כי זה בעצם כאילו שהן אומרות: "טוב, בהתחלה עשית עלי רושם טוב, אבל עכשיו, כשבאמת למדתי להכיר אותך, הבנתי שאתה בנאדם ממש דפוק ואני לא רוצה שום קשר איתך".

המשך...

אני רוצה לציין גם שבניגוד גמור להרגשה הזאת שאני מקבל מבנות שאני מנסה להיות איתן בקשר, עם בנים חברים, בוסים בעבודה, מפקדים בצבא, מורים וכו', זה שונה לגמרי - תמיד מעריכים אותי מאוד, גם בגלל הישגים כאלו ואחרים שלי, ויותר חשוב - בתור בנאדם, ברמה הבסיסית. יש לי חברים שאני שומר על הקשר עמם כבר שנים רבות, ולאף אחד מהם אין מילה רעה להגיד עלי. גם נסיונות של בנות לחזר אחרי (והיו בנות *שממש* חיזרו אחרי) בדרך כלל נגמרו במפח נפש, כי ברגע שנענתי לחיזור שלהן, הכל מיד התקלקל. במידה מסויימת אני אפילו מעדיף שבנות לא יחזרו אחרי בכלל, כי כל פעם שזה קורה אני מתחיל להרגיש ש-"הנה, עוד פעם זה יקרה. עכשיו היא מתלהבת, אבל שבועיים היא תחליף את השם שלי בנייד שלה ל-"לא לענות", ובשביל מה אני צריך את הכאב הזה עוד פעם. לפעמים זה קורה בגלל דברים ספציפיים שאני עושה לא בסדר - וזה לא עד-כדי כך מפריע לי. מה שמשרגע אותי זה שאני מרגיש שזה פשוט קורה סתם... שאני עושה הכל בסדר, ואפילו טוב, מבחינת התנהגות, חיזור, הפגנת עניין וכו', ועדיין היא מגיבה תמיד באותה צורה. אני לא רוצה בכלל להכנס לכל העניין של התסכול המיני, מכך שאני בתול בן 23, ואני כ"כ זקוק למגע של בחורה שלפעמים זה פשוט משגע אותי. זה עוד מילא... מה שהכי כואב לי, זה שאני פשוט לבד. בשבילי הצורך הזה להיות זוג עם מישהי הוא בערך כמו אוויר לנשימה... אני מרגיש שבלי זה אני פשוט חצי בנאדם. אני לא חושב שאני יכול לחשוב על משהו יותר חשוב בשבילי, וזה למרות שיש לי מוטויווציה גדולה מאוד להצליח בלימודים ובקריירה. אני מרגיש שבלי אישה, משפחה וילדים אני פשוט לא אוכל לחיות. בכלל, אני מרגיש כעת שכל החיים שלי עוברים לידי, כאילו אני רוח רפאים בעולם הזה, ובלי שיהיה לי מישהי לחלוק איתה את החיים כל מה שיש לי לא שווה כלום. אם את (או אתה, הקורא, בכל אופן) מכירים את השיר "זה מכבר" של לאה גולדברג, ובכן, זה בדיוק מה שאני מרגיש. "עוד שבוע, עוד חודש, עוד שנה..." אני לא מאחל לאף אחד להבין באמת את המשמעות של המשפט הזה. יש לי את ההרגשה שיש לי כל כך הרבה מה להציע ולתת לבחורה, ובמלוא הצניעות - יותר מגברים אחרים שאני רואה שמשיגים בחורות בלי שום בעיה - אבל אף אחת לא רוצה לקחת את זה. ואני פשוט לא מבין למה... מה אני עושה לא בסדר, למען השם? למה זה כל-כך קשה להשיג מישהי? מעבר לכך, יש עוד כמה דברים שהופכים את כל העניין הזה להרבה יותר קשה בשבילי בזמן האחרון: קודם כל, התחלתי עכשיו ללמוד באוניברסיטה, ובניגוד לצבא, שבו לא הייתה לי ממש הזדמנות להכיר בחורות יותר מדי, כאן אני כל הזמן פוגש בנות. אבל זה לא ממש עוזר... לרוב המוחלט של הבנות שאני מעוניין בהן כבר יש חבר שנתיים לפחות (זה פשוט מדהים עד כמה זה נכון...), וגם אלו שאין, מתנהגות אלי בדיוק באותה צורה. תמיד הייתה לי התקווה שברגע שאני אתחיל ללמוד זה יהיה יותר טוב - סוף סוך אני אהיה בסביבה שיש בה הרבה בנות שמתאימות לי פחות או יותר באופי, אני אהיה לידן כל הזמן, ובסוף זה יסתדר מאליו. אבל בינתיים זה פשוט לא... ואני גם מרגיש שהכאב שלי והפחד שלי מדחייה נהיה כל-כך גדול, שהוא ממילא יקלקל לי כל סיכוי להיות עם מישהי. הדבר השני הוא שהחבר הכי טוב שלי, שמאוד דומה לי באופי שלו, וגם לא אף פעם לא היו ממש חברות, עכשיו הכיר מישהי בתגלית, והם פשוט מאוהבים אחד בשני, וזה כאילו שהוא השיג בדיוק מה שאני כל-כך רוצה שיהיה לי. וזה פשוט אוכל אותי מבפנים לראות אותם ביחד. (אני יודע שזה לא יפה! אבל מה אני יכול לעשות??) אני שמח בשבילו ומאחל לו שיהיה לו רק טוב, אבל מצד שני אני פשוט מקנא בו כל-כך... בזמן האחרון המצב הזה נהיה פשוט בלתי נסבל, ואני באמת לא יודע איך אני יכול להמשיך לחיות ככה. זה משפיע לי כבר על כל תחומי החיים, אני אף פעם לא ממש שמח, והמוטיווציה שלי לקום בבוקר פשוט הולכת ויורדת. אני פשוט לא מסוגל להמשיך ככה. זהו. אני מתנצל מראש על האורך, ומקווה שמישהו קרא עד כאן...

netaliber

New member
אז ככה

האם יצא לך פעם לבדוק עם אותן ידידות ( לאו דוקא הבחורות שיצאת איתן) מה הסיבה להתרחקות. לפעמים שיחה אחת כנה תפתור את כל הבעיה.כי ככה מאד קשה לענות לך, האם זאת בעיה של כימיה, האם אתה משדר תלותיות? או אפילו האם אתה לוחץ לכיוון המיני?יש המון סיבות . אבל אם אתה רוצה להתמודד איתם אתה צריך פשוט לבדוק . ואם הכל זה בראש שלך אז סבלנות זה יגיע, אמרת בעצמך שאתה מוקף בחברים ואתה מוצלח. אבל אם יש משהו אחר, לא מענין אותך לדעת מה זה? נ

מצטרפת לנטע בשאלה אם זה חוזר על עצמו כל כך

הרבה פעמים מדוע לא שאלת אף אחת מידידותיך מה קרה שאחרי שהיא יזמה את הקשר היא מתרחקת? תסתכל לה בעיניים תסביר לה את המצוקה שלך תגיד לה שאתה מת לדעת מה קורה אתה לא תכעס עליה אלא תעריך מאוד את כנותה ותשמע את האמת - אבל זהירות אל תתפרץ לדברים ואל תתגונן פשוט תקשיב עד הסוף ואל תגיב אלא קח את זה כחומר למחשבה. חזור על כך עם 2-3 חברות ותהיה לך התשובה. אתה גם יכול לשאול את ידידך - גם הם אולי יודעים או שמעו מידידותיך או יכולים לברר עבורך. אתה גם ציינת במה שכתבת שלפעמים אתה מודע למה שאתה עושה שמרחיק ממך בנות - מהו? אתה הולך לתהליך אמיץ אבל משמעותי בשבילך לחיים - זה לא קל לשמוע את האמת לפעמים אבל זה יכול לעשות שינוי משמעותי בחייך גם בבחינת החוזק שלך להתמודד וגם בבחינת ההכרות שלך עם עצמך.

CF15

New member
אולי משהו שאתה משדר

ואתה מודע לא מודע לו.. תחשוב לרגע, העניין כ''כ מעסיק אותך שגם אם תמצא מישהי שתחשוב שיקרה משהו איתה א.תתמלא בחששות שמשהו יהרס ב.יכול להיות שהדבר הזה שאתה מחפש שהורס לך זה משהו שאתה משדר..מין נואשות כזאת..כאילו הבחורה עושה לך טובה שהיא איתך אז לא.. אתה חייב אכשהו לגרום לעצמך לשדר ביטחון יש שיטה כזאת שמניסיון פועלת די טוב פשוט תכניס לעצמך מסרים תגיד לעצמך מול המראה אפשר, שאתה בעל ביטחון ושאתה יכול להשיג כל בחורה שרק תרצה תעשה את זה במשך זמן מה, תאמין לי התת מודע מתחיל להאמין בזה במקביל כדאי שתתנסה ושכן תצא עם בנות, ואל תיראה להוט..ההפך..בנים מרוחקים זה דבר מושך הביטחון העצמי זה העיקר פה וכשאתה עם בחורה, זה אתה בוחן אותה, לא היא אותך תכניס את זה טוב לראש שלך היא צריכה להשיג אותך בהצלחה

למעלה