בעיה בקריאת מיילים לאחר עדכון קושחה

גיל כהן1

New member
בעיה בקריאת מיילים לאחר עדכון קושחה

שלום לכולם,
קיבלתי היום הודעה על עדכון קושחה לטלפון (SGS3). ההודעה הגיעה כמו כל הודעה אחרת על עדכון אפליקציה וכד'. הודעות דומות היו מגיעות גם באייפון, כשהיה לי אותו.

הורדתי עכשיו את העדכון, המכשיר הוריד, התקין, עשה ריסטרט, הכל היה נראה תקין.

כעת, הוא פועל, אבל יש כל מיני דברים מוזרים, ובראשם - אני לא מצליח לקרוא מיילים.
המיילים מגיעים, יש חיווי מתאים, אני רואה את רשימת המיילים באינבוקס, אבל כאשר אני מנסה להיכנס למייל ולקרוא את תוכנו, המכשיר נתקע, ומתקבלת ההודעה שהיישום נעצר.

אשמח לעזרה... :)

תודה!

גיל כהן1

New member
אולי כדאי להוסיף...

אני קורא את המיילים באמצעות הממשק ה"רגיל" לקריאת מיילים של המכשיר, ולא דרך אפליקציה מסוימת.

voguemaster

New member
איזה חשבון אימייל ?

ה-GMAIL שלך ? חשבון EXCHANGE אירגוני ? חשבון POP אחר ?

זה בהחלט יכול להיות באג עדכון או סתם DATA שנשאר מהגרסא הקודמת ומכשיל את הגרסא החדשה (עצוב אבל אפשרי). אם אתה יכול להרשות לעצמך להסיר את החשבון המדובר, לנקות DATA של email provider ולהוסיף את החשבון חזרה אז זה כנראה יפתור לך את הבעיה.

גיל כהן1

New member
זה קורה בשני החשבונות

אחד מהם ג'ימייל והשני EXCHANGE ארגוני.
אין שום בעיה להסיר ולהתקין את החשבונות מחדש בטלפון, הרי הנתונים פשוט יסתנכרנו שוב.
רק לא הבנתי למה הכוונה "לנקות DATA של email providr".
תודה על העזרה :)

גיל כהן1

New member
למעוניינים - עדכון

הלכתי לחנות בה רכשתי את המכשיר, הטכנאי מיד ידע במה מדובר, ואמר שזה קרה לכ-500 מכשירים בעקבות הורדת העדכון, ושאין מנוס מאיפוס המכשיר.
ואכן - הבעיה נפתרה.

voguemaster

New member
כן זה פותר

השאלה היא האם לא היה פשוט יותר לנקות רק את ה-DATA של האימייל ולא לנקות את כל המכשיר. תכלס זה אותו דבר מבחינת אפליקצית האימייל..

גיל כהן1

New member
לך למקום בו רכשת את המכשיר

תן לטכנאי, הוא אמור לדעת את העבודה.
כמובן שרצוי מאוד לגבות את הכל לפני כן, פשוט לסנכרן את הגוגל פליי עם חשבון הגוגל שלך.

למעלה