בעיה בקשר להורדה במירק-דחוף

Orli14

New member
בעיה בקשר להורדה במירק-דחוף

הורדתי והתקנתי מירק הצלחתי להיכנס לחדר וגם לשרת מה שאני הבנתי שכשרוצים להוריד משהו מעתיקים ומדביקים את הבוט בשורת הפקודה ואז לוחצים ENTER זה מה שעשיתי ואין לי מושג למה זה לא מוריד וכתוב לי ככה : #wrestling-central Cannot send to channel (Channel is moderated) מה זה אומר??זה בכלל מוריד? תודה

elan4

New member
כנס!

Cannot send to channel אסור לך לשלח אודעת לערוץ זות אומרת ששחחתה להוסיף / בחתחלה של הפקודה ומה שיצא שרשמתה בערוץ במקום להקש בקודה או שכתבתה את הפקודה ויצא לך צבע (הבוט מפרסם בצבע את הורדת זה אתה עתקתה את צבע במקום לכתוב רגל בשחור אתה מבין פשוט רשמתה עם צבע בפעם הבא תמחוק את הקודים 14m  14m  וכל השטיות עלי אני טועה אבל כחה אני חשב

T nager

New member
כמו שאילן אמר שכחת את ה/ בתחילת הפק

הפקודה, ההודעה שקיבלת אומרת שאתה לא יכול לשלוח הודעה רגיל לערוץ אלא רק פקודות, אלא אם אתה מסומן ב+ ומעלה.

Orli14

New member
אבל זה מה שאני עושה למשל

בוט כזה /msg {WC}-xDCC-038 xdcc send #1 או שזה רושם מה שאמרתי או שזה לא עושה כלום אז איך אני אמורה לדעת אם זה מוריד? ודרך אגב אני בת ותודה על העזרה

elan4

New member
אותו טעות!!!לא תפסתה

כחה זה לא פקודה /msg {WC}-xDCC-038 xdcc send #1 כחה כתבים נכון msg {WC}-xDCC-038 xdcc send #1/ תמיד פקודה מתחלה / אתה תפס קח עד דוגמה נכונה msg tist/ דוגמה לא נכונה /msg tst מבין פקודת מירק תמיד מתחילה עם /

למעלה