בעיה מוזרה בחלונות 10 ודואר outlook 2013

mact95

Member
שלום לכם....

משהו מוזר, אני לא יודע איך ליפתור בעיה באופיס 2013 פרו.
בחלונות 10 פרו (עברית) גירסה 2004, אני יצרתי סיסמה חשבון כניסה בחלונות 10.
ואני פותח דואר outlook 2013 ופתאום ניפתח חלון מבקש ממני להכניס סיסמה.כל הזמן זה חוזר הבעיה הזה.
אני רשמתי סיסמה ואפילו גם סימנתי V - "שמור סיסמה זו ברשימת הסיסמאות שלך"
וזה עובד דואר. אבל לפעמיים לא מופיע ולפעמיים מופיע לי הודעה הזה מבקש סיסמה.
אני חושב מצאתי מקור הבעיה שגורם לדואר לבקש ממני סיסמה.
בהתחלה יצרתי סיסמה חשבון כניסה חלונות 10. אנ י היסרתי סיסמה חשבון כניסה ב- win.
אני פותח דואר ופתאום לא מבקש ממני סיסמה. וזה שמור סיסמה ותקין. נסיתי ניסיון 3 ימים ליבדוק
ועובד דואר ותקין.
אחרי 3 ימים אני שוב יוצר סיסמה חשבון כניסה win 10. ופותח דואר ופתאום מבקש ממני להכניס סיסמה.
ופה זה הבעיה. השאלה היא האם זה באג חלונות 10 פרו ?
איך אני פותר את הבעיה outlook 2013 לא יבקש ממני להכניס סיסמה

אני דיברתי בטלפון תמיכה טכנית בזק בילנאומי וראו את הבעיה שלי, ואמרו לי אמרו לי שאצליהם הכל תקין להחלוטין. צריך לדבר עם מיקרוסופט תמיכה.
ודיברתי מיקרוסופט וראו את הבעיה שלי נסו התקנה מחדש אופיס וגם יצרו חשבון פרופיל דואר וגם חשבון חדש שם מישתמש בחלונות 10.
ועדיין אותו בעיה חוזרת תקלה דואר שמבקש ממני סיסמה.
אני אמרתי להם תמיכה מיקרוסופט שהמקור בעיה זה אני יוצר חשבון כניסה סיסמה חלונות 10 הוא הגורם לבעיה הזה לדואר
שמבקש ממני כל הזמן סיסמה. והם מקשיבים לי והם אומרים לי לא נכון ועושים כל מיני בדיקות שוב ושוב[
התקנה מחדש אופיס וגם יצרו חשבון פרופיל דואר וגם חשבון חדש שם מישתמש בחלונות 10.
וזה לא עזר כלום.
ובנתיים אני ביטלתי סיסמה חשבון כניסה בחלונות 10. כדי להמשיך לעבוד outlook 2013 ובלי שיפתח לי חלון קטן מבקש להכניס סיסמה.
נסיתי ליבדוק דואר ועברו 3 ימים ולא מופיעה לי חלון שמבקש ממני להכניס סיסמה. הדואר עובד ותקין.

מבינים אותי?

הנה תמונה חלון קטן שמבקש ממני להכניס סיסמה לפעמים מופיע ולפעמיים לא מופיע לי חלון הזה

מה עושים?

בתודה מראש!

email1.jpg

blzvi

Active member
אין קשר בין סיסמת כניסה ל windows ל OUTLOOK/
סיסמת כניסה ל windows זה מיותר ,עדיף להגדיר עצמך כמנהל מקומי ,ללא סיסמאות מיקרוסופט ואת הסיסמא במקרה של מנהל מקומי מבוחרת כשורה ריקה

יש שם ריבוע קטן מתחת לסיסמא "שמור סיסמא זו ברשימת הסיסמאות שלך "
סמן אותו
oe.jpg

mact95

Member
אני סימנתי ריבוע קטן מתחת לסיסמא "שמור סיסמא זו ברשימת הסיסמאות שלך ". וזה עובד דואר מקבל מיילים וגם שליחה. אבל זה לא ממש עובד.
אח"כ לקחתי הפסקה כביתי מחשב נייח. ואחרי חצי שעה חזרתי הבייתה והדלקתי מחשב נייח עולה חלונות 10 הקשתי סיסמה כניסה.
ופותח ליבדוק מיילים outlook ופתאום שוב חלון קטן מבקש ממני להכניס סיסמה. וזה לא עזר כלום שסימנתי
ריבוע קטן מתחת לסיסמא "שמור סיסמא זו ברשימת הסיסמאות שלך ". פשוט לא נישמר סיסמה קבועה.
ב- outlook זה קורה לי לפעמיים הודעה חלון קטן מבקש להכניס סיסמה ולפעמיים לא מבקש סיסמה
אני מנסה להבין ליפתור בעיה חלון קטן הודעה שמבקש להכניס סיסמה.
אני לא יודע איפה זה. אולי אתה יודע איפה בהגדרות "אפשרויות outlook" שצריך לסמן ברירת מחדל שיזכור סיסמה קבועה?

אני בנתיים ביטלתי חשבון כניסה סיסמה windows 10. והדואר עובד ותקין ולא מבקש ממני חלון קטן מבקש ממני סיסמה.
אני חשוב לי לעשות סיסמה כניסה חלונות 10 יש לי מחשב נייח אחד בבית. כי אני יצרתי 2 מערכות הפעלה חלונות 10 בניפרד אחד שלי יש תוכנות של עבודה בגלל
קורונה אני לא עובד בחברה אני עובד מהבית ויש מסמכים חשובים וגם אתרים אינטרנט של חברה של עבודה.
והשני יש נוסף ומערכת הפעלה חלונות 10 זה בשביל ילדים קטנים ישחקו משחקים וגלישה אתרים וגם לימודים שלהם.
אני לא רוצה חלונות 10 שלי בלי סיסמה. כי ילדים יכנסו ויעשו לי בעיות תוכנה וגם אתרים של עבודה או ילחצו מקשים בטעות.
חשוב לי לישמור תיפקוד מערכת הפעלה חלונות 10 של עבודה מהבית שלי.

אתה מבין?

הנה תמונה מוגדר לי "מנהל מקומי".

מה עושים?

האם יש פיתרון ?

תודה

33333.jpg

HelpSupport

Active member
יש קשר בין הסיסמה של המשתמש במערכת ההפעלה לבקשת סיסמה בלופ בתוכנת הדואר Outlook.
הבעיה נובעת בעקבות השינויים שעשית ומערכת האישורים.
איך פותרים את הבעיה.
תוכנת ה- OUTLOOK סגורה.
הגדירי סיסמה למשתמש שלך במערכת ההפעלה שוב. הפעילי את המחשב או את המשתמש מחדש.
המערכת עתה תבקש סיסמה למשתמש.
פתחי את לוח הבקרה וחפשי מנהל האישורים.
לחצי על השורה "מנהל האישורים של Windows". עתה חפשי שורות שיש בה MicrosoftOffice לחצי עליה ולחצי על המילה "הסר".
ניתן לצאת מהכול.
פתיחת תוכנת הדואר Outlook תתבקשי להקליד שוב סיסמה ולסמן בריבוע "שמור סיסמה ..." ואישור.
מקווה לטובה.
המקור לפתרון ->

mact95

Member
בתמיכה מיקרוסופט ניסו במנהל אישורים. במנהל אישורים לא היה רשום שם MicrosoftOffice. גם במנהל אישורים מה שיש שם ניסו והסירו והפעילו הפעלה מחדש. וזה לא עזר הבעיה חוזרת על עצמה.
וגם ראיתי לינק קישור לאתר יוטיוב How to Fix Microsoft Outlook Keeps Asking For Password...זה שייך דואר GMAIL
בכל מקרה ראיתי סרטון ונסיתי ליראות במנהל אישורים ולא קיים MicrosoftOffice

האם יש הורדה קובץ כלי תיקון ל outlook לתקן על בעיה שמירה סיסמה קבועה או משהו תיקון אחר לבעיה סיסמה ?

תודה

HelpSupport

Active member
בתמיכה מיקרוסופט ניסו במנהל אישורים. במנהל אישורים לא היה רשום שם MicrosoftOffice. גם במנהל אישורים מה שיש שם ניסו והסירו והפעילו הפעלה מחדש. וזה לא עזר הבעיה חוזרת על עצמה.
וגם ראיתי לינק קישור לאתר יוטיוב How to Fix Microsoft Outlook Keeps Asking For Password...זה שייך דואר GMAIL
בכל מקרה ראיתי סרטון ונסיתי ליראות במנהל אישורים ולא קיים MicrosoftOffice

האם יש הורדה קובץ כלי תיקון ל outlook לתקן על בעיה שמירה סיסמה קבועה או משהו תיקון אחר לבעיה סיסמה ?

תודה
חבל שהטרחת אותי לחינם ולא ציינת את כל הפעולות שאנשי התמיכה של מיקרוסופט ביצעו.
מעניין אם אנשי התמיכה של מיקרוסופט בדקו את זה ->

mact95

Member
שלום

שניפתח דואר outlook הכנסתי סיסמה
וסימנתי שם ריבוע קטן מתחת לסיסמא "שמור סיסמא זו ברשימת הסיסמאות שלך "
וזה עובד. ואח"כ עשיתי במדריך הוראות בגדרות Regedit
וזה עבד פעם אחת. כביתי מחשב נייח.
למחרת לאחר צהריים והדלקתי מחשב.
ופותח outlook ושוב ניפתח חלון מבקש
ממני להכניס סיסמה.
וזה לא עזר המדריך. ולא מצליח ליזכור סיסמה משהו מוזר.

אני חושב בהגדרות outlook חסר משהו שישמור לי סיסמה.
אבל לא יודע איזה נימצא בהגדרות שם

מה לעשות?

תודה

HelpSupport

Active member
אין לי רעיונות נוספים, מלבד להתקין גירסה חדישה יותר של חבילת אופיס.

mact95

Member
שלום לך.

אני חזרתי לספר לך עוד משהו. אני נסיתי להתקין חדש אופיס 2019 פרו פלוס(גירסה ניסיון בלי רישיון)
רק ניסיון בדיקה יום אחד בדיקה דואר באופיס 2019. אני הגדרתי דואר, ובדקתי אאוטלוק 2019.
ועדיין אותו בעיה חוזרת על עצמה. משהו מוזר איך אני בודק מי האשם האם זה ספק בזק בילנאומי
או תשתית בזק או זה בעיה בתוכנה אאוטלוק 2013?
מה שיש לי בבית אינטרנט בזק בילנאומי מהירות 100MB ויש הגנה cyberwall+safe-net web+cyber shield
וגם תשתית בזק יש לי הגנה bcyber אולי זה יכול בין בזק בילנאומי וגם תשתית בזק יש 2 הגנות אחד
מיהם גורם תקלה לאאוטלוק 2013 מבקש ממני להכניס סיסמה. אולי היתנגשות בהגנות אלה ?

אני מחפש מישהו יש לו חשבון שם מישתמש וסיסמה של ספק אחר בשביל ליבדוק אאוטלוק 2013.
כדי ליבדוק אם מי האשם תקלה שזה 2 ספקים או שזה בעיה באאוטלוק שלי.

אגב: אני פירמטתי מחשב נייח win 10 pro + office 2013 pro והיתקנתי הכל מחדש.
כולל עידכונים מלאים גם אופיס 2013.
ועוד משהו איך תסבירי לי יש לי בבית מחשב נייד מותקן חלונות 10 HOME וגם מותקן אופיס 2013 פרו.
ויש לי במחשב נייד חשבון אותו דבר ספק בזק בילנאומי באאוטלוק 2013. וזה עובד ותקין ולא מבקש ממני
חלון סיסמה הכל תקין. איך תסביר לי הזה, אתה מבין משהו שיכול לעזור לי ליפתור בעיה באאוטלוק 2013
במחשב נייח בבית שלי?

אני מרגיש כואב ראש. ממש ממש רוצה ליפתור את הבעיה אאוטלוק 2013. ושיהיה לי ראש שקט.
אנא עזרו לי בבקשה....

בתודה מראש!

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
אין קשר לספק רשת או תשתית הניחוש שלי שיש איזה התנגשות..ולך חפש אותה...הכי פשוט לקחת שלוש שעות לעשות התקנה מחדש של הווינדוס בווינדוס 10 זה פשוט להתקין את האאוטלוק וכל תוכנות העבודה ואני מאמין זה יפתור הכל מהשורש..

mact95

Member
טוב הבנתי. אחפש חיפוש בגוגל. אני איסתדר. בכל אופן תודה רבה
חג שמח ושנה טובה.

למעלה