בעיה מוזרה בסינכרון דרופבוקס

גיל כהן1

New member
בעיה מוזרה בסינכרון דרופבוקס

שלום לכולם,
בעיקרון הדרופבוקס סונכרן כמו שצריך בעת צירוף הגלקסי 3, וכל תמונה שמצולמת במכשיר עולה לשם מיד. זה דבר אדיר :)

הבעיה היא שכאשר אני מוחק תמונה באחד ההתקנים (המחשב או הגלקסי) - זה פשוט לא מבצע סינכרון וצריך למחוק את התמונה בכל אחד מההתקנים.

מוזר בהחלט, לא? :)
מישהו מכיר את התופעה ויודע מה ניתן לעשות?

תודה!

גיל כהן1

New member
אחדד ברשותכם את השאלה

כשניגשים ל"חשבונות וסינכרון" תחת "הגדרות", רואים את כל החשבונות המאפשרים סינכרון, כמו למשל וואטסאפ, הפייסבוק, מיילים וכד', וגם כמובן הדרופבוקס.

ובכן, בכל אחד מהחשבונות מופיע סימן הסינכרון בצבע ירוק, כלומר - תקין.
ורק בחשבון הדרופבוקס, סימן הסינכרון - אפור, וכשנכנסים לשם, כפתור הסינכרון הידני לא זמין.

תודה מראש :)

gadi7

New member
להפתעתי, הסנכרון עם דרופבוקס הוא

מעט בעייתי גם עם אייפון. חשבון הדרופבוקס שלי מכיל כ-1.7 ג'גה מתוך כ-2.5 ג'יגה נפח אכסון שעומד לרשותי, שהם כ-68%. האפליקציה באייפון חשבה וחשבה והתלבטה במשך כ 3 ימים, עד שהציגה את הנתון האמיתי. אין לי מושג מה קורה אצלך באנדרואיד, אבל אני לא מופתע בכלל.

גיל כהן1

New member
אם אני לא טועה

זה דווקא כן עבד טוב בהתחלה, כלומר כשנמחקה תמונה בהתקן אחד, היא נמחקה גם בהתקן השני.
היום אחה"צ קרתה התקלה, ואין לי מושג מדוע. בהחלט יתכן שנגעתי איפה שהוא בהגדרות, אבל אני לא מצליח לשחזר איפה היתה הבעיה...

יחד עם זאת, מדבריך אני יכול להגיד - צרת רבים חצי נחמה חח :)

da^Lord

New member
אני דווקא שמח שאפשר למחוק מהטלפון בלי שיימחק

מהדרופבוקס.
התמונה שצולמה נשלחת לדרופבוקס, זה לא אומר שתקיית הגלריה שלך במכשיר היא תיקייה של דרופבוקס, זה בסך הכל שיתוף כמו שיתוף לפייסבוק או אימייל..
רק שהוא נעשה באופן אוטומטי.
אגב זה יכול להיות אוטומטי גם לפייסבוק אבל אני ממש ממש לא ממליץ.

למעלה