בעיה מוזרה... תחנת Win2K על שרת 4.2

• פותח הנושא ofdi
  • פורסם בתאריך

ofdi

New member
בעיה מוזרה... תחנת Win2K על שרת 4.2

יש לי בעיה די מוזרה... לאחרונה התקנתי באחד האתרים שלנו בעלי שרת נובל 4.2, תחנת עבודה Windows 2000 Pro. מוזר, אבל כל הספריות והקבצים בשרת רשומים באותיות גדולות. ( למרות שמתחנות 98 ו 95 אני רואה את הרוב באותיות קטנות... ) מעבר לזה, כשאני מנסה לשנות של שם הספריה וכותב אותה באותיות קטנות, עם לחיצה על האנטר השם עובר לאותיות גדולות... בגדול זה לא בעיה... אבל יש לי בסיס נתונים שרגיש לאותיות גדולות ו/או קטנות והוא נותן לי תוצאות משוגעות על התחנת הספציפית. ניסיתי להתקין את ה Client החדש ביותר מהאתר של נובל אבל זה לא עזר. בדיסק המקומי של התחנה ( שהוא FAT32 ) אין שום בעיה, כלומר למרות שאני רואה מספר ספריות באותיות גדולות, אני יכול לשנות את שמם לאותיות קטנות בלי בעיה וכמובן להפך. דברתי עם התמיכה של מיקרוסופט והם לא מכירים בעיה כזו בעיקר שזה לא קורה בדיסק המקומי אלה רק על הדיסקים של השרת. משהו מכיר את התופעה ??? ואולי איזה פיתרון... תודה מראש, אופיר דינלטון.

dadi99

New member
התקנת Client

היי. האם הדבר קורה גם מתחנת 2000 אחרת ? האם ניסית עם קליינט ישן יותר (4.71) dadi99

ofdi

New member
תגובה...

זוהי התחנה הראשונה שלי ( Win2K Pro ) ברשת, כך שאני לא יודע לגבי תחנות אחרות אבל היום אני התקחן תחנה נוספת לבדיקה... לא ניסיתי עם Client ישן יותר...

למעלה