בעיה עם חברת האבטחה

wolfbrother27

New member
בעיה עם חברת האבטחה

היי, אני פונה לפורום הזה משום שנתקלתי בבעיה עם חברת האבטחה שעבדתי בה וברצוני לברר מספר דברים. עבדתי בחברה במשך ארבע שנים, למיטב ידיעתי עשיתי את עבודתי נאמנה ושמרתי על אינטרס החברה אך בחודשים האחרונים היתה הרעה כלפי במקום העבודה מצד הלקוח. בסופו של דבר כל הסיפור התפוצץ כאשר הלקוח דרש ממני לעשות משהו שאין לי הסמכות לעשותו וכאשר סירבתי לעשות כן הנ"ל הוריד אותי מדרגתי כאחראי משמרת במתקן. בסופו של דבר אותו נציג של הלקוח החליט כי הוא לא רוצה בי עוד במתקן ודרש שהחברה לא תעסיק אותי במתקן הזה עוד. זומנתי לשיחה במשרדי החברה ולדבריהם נראה כי הם מצדדים בצידו של הלקוח למרות שהם טענו שהם יודעים שאני עובד טוב ו"מוערך" ביקשתי ממנהל הסניף שיפטר אותי והוא אמר שעליו לבדוק עם מנהל החברה מה ניתן לשחרר מהפיקדונות ושהוא יחזור אלי אחרי חול המועד (סוכות). מאז נעלמו עקבותיו. כשבועיים לאחר מכן קיבלתי מכתב מעסיק בו לפי מה שכתוב סיימתי את קשרי עובד מעביד עם החברה לפי הסכם שנחתם עימי, לי לא זכור שחתמתי על הסכם כלשהו. מאחר וידעתי שאין ביכולתי לסמוך על החברה ניגשתי להסתדרות העובדים הכללית ושם גיליתי שהחברה הפסיקה להעביר כספים להסתדרות כבר כמה חודשים אחורה, כמו כן גיליתי כי הם שינו את תנאי החברות שלי בהסתדרות מדמי חבר לדמי טיפול. ניסיתי לברר אם העבירו אותי להסתדרות עובדים אחרת אך התברר לי שגם בהסתדרות הלאומית אינני חבר וכי לפי הנראה החברה לא העבירה אותי לשום הסתדרות והם הפסיקו לחלוטין להפריש כספים לכל הסתדרות שהיא. ניסיתי ליצור קשר טלפוני ובעזרת הודעות עם מנהל הסניף אך נראה שהנ"ל לא הגיב כלל. רק אחרי חודשיים כששלחתי מייל בו אני דורש את הזכויות המגיעות לי קיבלתי טלפון מאותו מנהל סניף והוא הפריח את מה שביקשתי ממנו בשיחה איתו. אני פונה לפורום הזה כדי לקבל את עצתכם בנוגע להמשך, מה עלי לעשות ?

למעלה