בעיה עם hp pavilion ze2000

shani m1

New member
בעיה עם hp pavilion ze2000

שלום לכולן יש לי בבית נייד hp pavilion ze2000 והבעיה שלי איתו שיש לי בו שני חיבורי USB ששניהם נדפקו... וכתוצאה מכך אני א יכולה לחבר עכבר למחשב... ואני ממש צריכה עכבר בשביל לעבוד על המחשב חיפשתי משום מה את החיבור הישן יותר של העכברים (שכחתי את השם של החיבור) ומשום מה לא מצאתי... אז או שאני לא יודעת איפה זה נמצא.... או שאם יש למישהו רעיון מה אני יכולה לעשות עם הנושא הזה??? והמון המון המון תודה לכל מי שיעזור... יום מקסים...

ali052

New member
אם זה בעיה פיזית בחיבור של ה USB אז....

צריך לעשות למחשב תיקון ברמת רכיב לוח M !!! כלומר החלפת שקע של ה USB **** לא כל הטכנאים יודעים\עושים דבר כזה .... ההיתי מציע לפני כן לבדוק ב BIOS אם שם זה לא על ''דיסבלאד'' אם זה לא עזר אז צרי קשר במסרים כדי לתקן את ה שקע USB חג שמח

shani m1

New member
Zה בעיה בשקע עצמו.....

השאלה אבל אם משתלם להחליף את החלק הזה...

יאיר B

New member
במעבדות פרטיות (או טכנאים פרטיים כמו

ali052) ידעו לעשות את זה. היבואן יחליף לוח אם (תענוג יקר במיוחד). בחירה שלך מה לעשות.

יאיר B

New member
ועוד הערה: החיבור הישן (העגול) של העכברים

(כמו גם של המקלדות) כבר מזמן לא קיים בניידים.

שאלה

אם אני רוצה להשתמש בעכבר, אז יש ברירה או פי-אס-2 (העגול) או מתאם ליו-אס-בי. ואם אני משיג מתאם בין פי-אס-2 של העכבר לשקע 15 פינים (המיועד למסך) זה יעבוד? אגב, אצלי במחשב יש גם אפשרות להתחבר לשקע 1394 (מלבני קטן) עם מתאם מתאים.

prizman

New member
סביר להניח שלא

אם כי לא ניסיתי כמו שלא ניסיתי לחבר מקלדת לשקע האוזניות, אלו יציאות שעובדות בפורמטים שונים. מה שלום השפם?

למעלה