בעיה קטנה אולי תוכלו לעזור לי

x y z x

New member
בעיה קטנה אולי תוכלו לעזור לי../images/Emo4.gif

קיצר... אחד ממש חמוד התחיל איתי, בהתחלה אמרתי לו שישי לי חבר, אחרי זה התחרטתי ונתתי לו את המספר שלי, סתם מפגרת שכמוני. דיברנו בטלפון - הוא ממש חמוד - ממש! אבל לא יצא לנו להפגש כי הוא ממש עסוק ואני גם עבדתי אז...ולאט לאט נעלמנו אחד לשני.. לפני כמה ימים שלחתי לו הודעה, באתי אליו לדירה כי הייתי ממש ליד, דיברנו הרבה, וקרה מה שקרה. שכבנו. והיה פשוט מדהים. באמת שלא היה לי משהו כזה בחיים. והוא גם אמר שזה היה ממש טוב, ומטריף, והוא אמר שזה היה נורא רגשי וחם...בכל אופן, ישנתי אצלו והוא כל הלילה חיבק אותי וזה היה כל כך כיף...הוא כל הזמן - כל הזמן החמיא לי - כל הזמן - זה בחיים לא קרה לי. הבעיה היא.. כמו כל אחת - כל בת - אני רוצה אותו. נקשרתי אליו מה לעשות. אני מוכנה לקבל את זה שהוא לא מעונין במשהו רציני- אבל אני רוצה להגיד לו שזה היה נורא שונה בשבילי, ושאני לא מרגישה ככה אחרי כל אחד . אני אבל לא רוצה להרתיע אותו, אני לא רוצה ללחוץ עליו . רוב הסיכווים שזה היה פשוט עוד זיון בישבילו ( זיון ממש פרוע ומוצלח אני חייבת לציין) וזה בסדר. אבל אני רוצה לנסות - להגיד לו- כי אני באמת חושבת שיש מצב שהוא ירצה... מה אתם אומרים? איך לעשות את זה?

Butza

New member
למה לא פשוט לזרום?

צ'מעי, אם לדעתך רוב הסיכויים שהוא לא רוצה קשר רציני, כבר את מכניסה את עצמך לתסבוכת כי יש כאן ציפיות מנוגדות... \: אבל אם את חושבת שישי מצב, למה שלא פשוט תמשיכו את הקשר..? תצאו, תדברו, תזדיינו- ואולי בשלב מסוים זה יהפוך רציני
כי כל זוג רציני או לא, מתישו מגיע לקטע הזה של- יחסינו לאן? תזרמו

x y z x

New member
אוקיי...שמעתי -הפנמתי

א. היינו ביחד ביום שלישי ומאז לא דיברנו. ב. אני ממש רוצה לראות אותו שוב - העניין הוא שאני לא רוצה לזרום. כי אם "נזרום" והוא לא בקטע רציני - אני באמת סתם אתבאס לגמרי כי אני כבר במת מתחילה להרגיש אליו משהו וזה ילך ויתגבר. בגלל זה אני צריכה לברר את זה עכשיו כי אם הוא לא רוצה משהו רציני אני חותכת (אחרי עוד פעם אחת-כמובן) נראה לך זה בכלל במקום לשאול אותו? אוף..אני לא יודעת...אני שונאת לעשות את זה..הוא יחשוב שאני כזו לחוצה..כולה היינו לילה אחד ביחד..אבל זה היה כל כך שונה..אוףףףף

Butza

New member
אל תדבקי לתחושה הזאת

זה שהיה לכם טוב לילה אחד לא מצביע בכלל על העתיד שלכם, אם יהיה, כזוג. למה שלא פשוט תצאו, לאוו דווקא תלכו אליו\אליך ותזדיינו- אלא צאו לאיפשו ותדברו פשוט.. תראי אם הבנאדם מעוניין כרגע בקשר רציני- תכירי אותו קצת יותר ואז תגבשי החלטה לגביו. יכול להיות שהוא אפילו לא לטעמך....? תבדקי ותראי

Kiss of VENOM

New member
תזרמי איתו קצת

ובאיזה שלב תגידי לו "שאלה כנה... אני רק רוצה לראות שאנחנו משדרים על אותו גל... אתה רואה את זה מתפתח לאנשהו?" ואז הוא יענה. נגיד הוא יגיד "כן את חמודה וזה ויש מצב לקשר רציני" מה טוב אם הוא יגיד "לא מחפש משהו רציני כרגע", תביני לבד שאם הרגש שלך אליו רק בחיתוליו, כדאי לעקור אותו מהר מהשורש, אולי לעשות אותו עוד כמה פעמים וזהו אם הוא יגיד "בואי נזרום, הכל פתוח" סביר להניח שהוא רוצה רק סקס ופחדן מדי להגיד לך את זה, ועונה לך תשובה שתרצי לשמוע מצד אחד, ושלא תחייב אותו לשומדבר מצד שני בכל מקרה, מה שהוא אומר - תסכימי! ואל תסכימי לענות לפניו, כי את לא יודעת מה תהיה התשובה שלו

fall to pieces

New member
זה שהוא אומר בואי נזרום

לא אומר כלום גם אני אומרת את זה כשאני לא בטוחה מה אני רוצה מאותו אחד עם הזמן מגלים

מממ לא יודעת...

אצלי אני יודעת ישר על ההתחלה אם יכול להיות שם משהו, או שהוא ישאר זיון אני לא צריכה יותר משבוע עם אותו בנאדם כדי לדעת את זה, ואם הוא שואל לפני שעובר שבוע שבוע - זה יהיה "לא" גדול! לאן אתה רץ? גם אם רציתי משהו רציני לפני זה - אני כבר לא רוצה. שלא ילחיץ. לדעתי כשמישהו אומר "בואי נזרום", זה מראה על חוסר רצינות. אולי זה לא ככה ואולי אני רואה את זה ככה רק בגלל שאני יודעת מהתחלה מה יהיה, אבל אני לא מחבבת את התשובה הזאת

x y z x

New member
שאלה שוב...

הוא לא התקשר כבר 6 ימים עברו מאז שנפגשנו. ירדתי מקטע רציני איתו בא לי לעשות אותו עוד פעם אחת וזהו. הוא בטוח ירצה להפגש נכון? כולה היינו יחד פעם אחת עוד לא נמאס לו, אבל אם הוא לא מתקשר זה פשוט אומר שהוא לא חושב על להפגש שוב לא שהוא לא ירצה אם אני אציע נכון? הוא ירצה להפגש שוב אם אני אציע נכון?

למעלה