בעיה קטנה ומעצבנת ב-writer

JonnyBoy

New member
בעיה קטנה ומעצבנת ב-writer

שלום שלום, נראה לי שהבעיה הזו אמורה להפטר בסימון/הסרת V איפשהו אבל אני פשוט לא מוצא את זה: כל מסמך שהוא יותר ארוך ממה שמוצג על המסך, אני משתמש בגלילת העכבר לעלות או לרדת לאורך המסמך ואז התצוגה קופצת חזרה כך שהסמן שוב מופיע על המסך. אני גולל וזה קופץ חזרה לאיפה שההיתי ושוב מראה את הסמן. כל כך מעצבן!
תודה...

האם זה קורה לך בכל מסמכי WRITER ?

ניסיתי לבדוק את הבעייה שלך, ואצלי הכל תקין. הייתי בודקת מספר נקודות: האם זה קורה בכל המסמכים ? אם לא, כדאי לבדוק אם יש הבדל אם המסמך נכתב במקור עם WRITER או עם WORD ? באיזו גרסה אתה עובד ? לנסות לפתוח את המסמך שלך במחשב אחר עם אופן אופיס . בהצלחה.

JonnyBoy

New member
2.3.0

זה קורה בכל מסמך בכל פורמט שה writer פותח, doc, txt, odt... גם עם מסמכים חדשים וגם אלו שבאו מ word

cow and chicken

New member
יש סיכוי שאולי יש לך מחשב נייד?

במחשבים ניידים, בלי לשים לב, תוך כדי כתיבה מזיזים את העכבר בלי לשים לב ואז הוא קופץ. זה די נפוף ואין מה לעשות אם זה המקרה הזה...

בלינוקס יש :)

בלינוקס יש שירות די פשוט שמנטרל את הטאצ'פד בזמן הקלדה ומשחרר אותו שניה וחצי (או כמה שרוצים) אחרי הקלדת המקש האחרונה.

cow and chicken

New member
ג א ו נ י

אם הייתי יודעת את זה כשהיה לי מחשב נייד זה היה עוזר :) אולי זה אחד הטיעונים שישכנע את אבא שלי לעבור סוף-סוף ללינוקס....

למעלה