בעיה קטנה

בעיה קטנה

דבר ראשון אני בן 15 אני רוצה לנסוע למפגש קרטינג עם חברים (בערך 20) בדימונה לחמישי שישי שבת לנסוע והתחרות ולישון באוהלים. ההורים ישר שמעו ושללו מיד ! אפילו הצעתי לישון שם אצל חבר והם שלללו מיד. האם יש איזה דרך לשכנע אותם או משהוא כזה ?

LeeCooper69

New member
תעשה נסיון....

שהחבר מדימונה יבוא אליך קודם. אם מסכימים לו והוא יבוא אליך אתה מרויח כי ההורים שלך יפגשו אותו ויסמכו עליו. זה נותן להורים יותר בטחון. דבר שני, אם ההורים שלו לא יסכימו אז תבין שכנראה ההורים שלך צודקים.

עינת

New member
האם

אתה יודע מה הסיבה שהם שללו מיד? או שאולי הם אמרו לא וזהו? אני הייתי מנסה לדבר איתם , לברר למה הם בעצם שוללים את המפגש ומתוך כך מבינה האם יש להם טיעונים שאני יכולה לשנות , או אולי לא.

אין אף

סיבה הם פשוט חושבים שאני ילד קטן ולא יכול להסתדר לבד

תימולש

New member
תזמין את ההורים שלך להצטרף לפורום;-

לדעתי אל תנסה יותר לשכנע אותם,כי ככל שתלחץ יותר הם ימשיכו לסרב. במקומך תנסה שיחה עדינה עם אמא,תציע שאולי הם יקפיצו אותך,או אפילו יותר טוב שיעשו סופ"ש באיזה מלון בים המלח או בב"ש,תציע רעיונות מקוריים ואולי הם יבואו לקראתך- אבל בלי לחץ!

בקשר למלון

הצעתי והם דחו מיד. אני מרגיש כאילו אמא עושה דווקא ואבא כמו תמיד מסכים איתה. אבא שלי אף פעם לא אומר את דעתו כאילו רק אמא מחליטה.

תימולש

New member
אל תרגיש שלילי,אם אתה מרגיש ככה

תפנה לאבא שלך בשיחה אישית מבלי שאמא שלך נוכחת. עכשיו לגבי המפגש אני לא ממש מאמינה שזה יצא לכם לפועל בגלל מזג האוויר הסוער הצפוי בסופ"ש(החל ממחר) אז אולי הכל לטובה,והנה יהיה לך קלף מיקוח לפעם הבאה. קח את הכל בקלות. ואולי תשנה את השם שלך ל לא סתם אחד מהמרכז! יחמיא לך יותר נראה לי.

עינת

New member
זה מה שהם אמרו לך?

או מה שאתה מסיק? כיוון שאם זה מה שהם אמרו וחושבים אז הגיע הזמן שתשב איתם ותברר למה הם חושבים כך. אם זה מה שאתה מסיק אז אולי הם קצת צודקים כיוון שלפחות כאן אתה מוכיח שאינך רוצה לברר אלה להטיל אשם רק בם... אנשים בוגרים משוחחים על מה שמפריע להם וגם מנהלים משא ומתן בו כל אחד מהצדדים זז מעט וביחד מגיעים להסכמה.

למעלה