בעיה קלה

Rained

New member
בעיה קלה

לפני 3 חודשים צפיתי בסרט 'הסוד', וכמצופה חיי השתנו כביכול ללא היכר, אבל אז.. כהרגלי המגונה, הסרט חילחל החוצה מתודעתי, וכבר לא הצלחתי ליישם את חוק המשיכה בחיי. כיום, אני מנסה במעורפל מדיי פעם לעשות משהו (בשבילי, ההוכחה הניצחת לכך שהדבר הזה עובד הייתה בעיות חניה בת"א) אך לא מצליח לשחזר את התחושה העילאית של השליטה שהייתה לי בעבר לאחר הצפייה. לכאורה, הפתרון האידיאלי היה לצפות בסרט שוב, רק שהקישור אליו הגעתי בעבר נעלם והסרט אינו ברשותי עוד. אני אובד עצות. כיצד אקבל שליטה מחודשת על חיי לפי חוק המשיכה, אם אני לא מצליח להחזיק אותו בראשי זמן ממושך מספיק?

kikona126

New member
יש מספר דרכים

1. תרשום את היעד שלך על דף, את הדף תקפל ותסגור ושים אותו בתוק קופסא, תקבע תאריך של עוד שבוע חודש או משהו בסגנון, ואז, אחרי התקופה הנקובה, תבדוק כיצד יישמת את השגת היעד. 2. דפי בוקר - כשאתה מתעורר בבוקר, תכתוב דפי בוקר, ושם גם תרשום את היעדים שלך. 3. מדיטציה, לפני המדיטציה תכתוב מעין סיפור, בו נמצא היעד או הדרך אל היעד, משהו בסגנון - אני רוצה מחשב אז מספרת על עצמי משתמשת בו - לאחר מכן תשב בשקט ותחשוב (תעשה עליו מדיטציה) על הסיפור, תראה את עצמך בתוך הסיפור - הכתיבה והמדיטציה ביחד עוזרים. 4. שים לך פתק עם היעד בארנק, בכיס או בכל מקום אחר שנמצא בשימוש יומי. אם אני אחשוב על עוד רעיונות אני ארשום. אני אשמח לשמוע רעיונות של אנשים נוספים.

freckles83

New member
האמת זה קרה גם לי

מה דעתכם לעשות פה שרשור "תודה" יומי? ככה במקום לכתוב תודה לעצמנו נכתוב תודה לאנשים, נשמע תודה מאנשים אחרים, וזה יתן לנו השראה. יש את זה גם בפורום הרשמי של "הסוד", וזה נותן וממשיך לתת השראה למשל הרבה זמן.

kikona126

New member
כן למה לא?

אתה מוזמן להתחיל את השרשור, ולתת הסבר למשמעות של השרשור
(תפתח אחד ואני אנעץ)

מרי לי

New member
יש הסבר לזה:

כשאת מגלה שאת יכולה להשפיע, את מתלהבת מהעניין, ההתלהבות שלך היא זו שגורמת לך להתרכז בהכל וליישם את זה יותר מהר. אחרי שעוברת ההתלהבות, מאבדים מעט, אבל אלה החיים שלנו, כבר סיגלת לעצמך אורח חיים שונה, לדעתי אם את באמת לא מצליחה להשיג את הסרט זה לא נורא בכלל, יהיה הרבה יותר מעניין לבקש לקבל (כמו שאת עושה עכשיו) סימנים שיחזירו לך את ההתלהבות לחיים הסרט הקטן הזה שמתמצת המון דברים הוא לא ההוכחה היחידה לעובדה שאת יכולה ליצור את המציאות שלך. המון בהצלחה מריה

liza26

New member
ברגע שזה נכנס לחיים - זה שם

ההתלהבות יכולה לעלות או לרדת אבל אני חושבת שברגע שהסוד נכנס לחיים שלנו- הוא פשוט שם אי אפשר להתעלם מקיומו, אנחנו פשוט צריכים לבחור בכך אם אתה מתאמץ להחזיק בסוד- כדאי שקודם כל תבין שהוא תמיד שם , בלי צורך במאמץ מסוים- זה פשוט שם אולי תסביר איך אתה מנסה "להחזיק" את הסוד? אולי אתה פשוט צריך "לשחרר" אותו?

למעלה