בעיה של תיכנויסטית (לשעבר)

בעיה של תיכנויסטית (לשעבר)

סיימתי י"ב לפני שבוע (בגרות אחרונה :) ) ועוד חודש וחצי אני נכנסת למסגרת של שנת שירות (היי נועם) הבעיה שלי היא שיש לי 3 שבועות ריקים מכל מעש, של חופש מוחלט, שאין לי מה לעשות בהם. אם אני אשב בבית אני אשתגע, ואני מרגישה שאני צריכה איזושהי מסגרת שתחזיק אותי. למישהו יש רעיון?

בתור בוגרת שנת שירות, אני מציעה לך

לטייל הרבה וכמה שיותר ולעשות את הדברים הכיפיים והפשוטים שנראים חסרי משמעות אבל האמת היא שהם רק נראים כאלה. המסגרת של שנת השירות היא מאוד לחוצה ומלחיצה ואם זה כולל גם מגורים בקומונה וחיי קבוצה וכל זה אז גם תצטרכי כל הזמן להתחשב בכל מי שסביבך. לא שזה רע, זה מעולה ומאוד מלמד ומפרה אבל זה גם מאוד קשה ומתיש ולפעמים גם מייאש. תבלי קצת זמן לבד עם עצמך, זאת דעתי

Fonia

New member
:שלום שרונה ../images/Emo13.gif

אני מתחיל את השנת שירות שלי ב31 לאוגוסט, מה שמשאיר לי פחות מחודשיים. אני אישית הולך לטייל הרבה בתוך מסגרת השנת שירות (בצפון), כך שכיסיתי את עניין הטיולים פחות או יותר. אבל תבלי, ותמצאי זמן לכל השטויות שאת אוהבת לעשות גם אם הם קשורים בלרבוץ בבית - כי נכונה האמירה ששנת שירות יותר אינטנסיבית מהצבא עצמו. בהצלחה שנה הבאה

Imperia

New member
3 שבועות ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

לפעמים זה טוב בחיים שלושה שבועות של חופש מוחלט... תנצלי אותם בשביל לעשות חיים. ואם את לא מסוגלת להנות מהזמן הזה, אז בכל מקרה זה רק שלושה שבועות

למעלה