בעיה..

r i p l y

New member
בעיה..

יש לי חברה לא חברה מאוד טובה אמנם... נקרא לה שלהבת ... היא טיפוס מעניין האמת היא שהיא מתחילה להעלות לי על העצבים לאחרונה היא מהטיפוסים שלומדים חינוך מיוחד וכל ה ענינים בשביל להבין את עצמם...(טוב, למגמה לייעוץ הבנתי ממנה שהיא לא התקבלה --ברור למה...) משהו כמו: "אני ואפסי עוד" כמה אפשר לשמוע על הסיפורים שלה על עצמה מה היא הולכת לעשות ומה היא רוצה ללמוד אם זה דיקור סיני או תרפיה בלישת בצק ריפוי בעיסוק עם קקטוסים או פסיכודרמה ושהיא יודעת להפנט את עצמה והיד מתרוממת...מעצמה..והיא עושה רייקי... היא אוהבת לתת הרגשה ש היא משהו משהו.. אוהבת תצומי.. בעוד שלמעשה היא רק תופסת תחת... הקטע שהיא זורקת פה ושם כל מיני הערות מפגרות.. לחברה שלי אחרת היא אמרה.. "תמיד הייתה לך נטייה להשמנה? מגיל צעיר?."..(דיברנו על דיאטות --ומכון כושר..) טוב מה יש פה לדבר כשתרצי תעשי דיאטה."(משחקת אותה יענו מדברת מלמעלה.) (הייתה מסיבת יומולדת ואותה חברה שבהתחלה רצתה להזמין אותה שתבוא גם אבל אחכ אמרה "טוב יהיו מספיק אנשים... ועוד הערות פסיכולוגיסטיות.. מטומטמות...-... "בטח בדייטים את בטח מאלה ששותקים..
היא אמרה גם "את מזדהה עם חתולים".
??? מהה? קשקשנית.... ועוד לאיזה סרטים היא הייתה אוהבת ללכת.. --סרטי קומונות זרים או צרפתיים... על הומואים ..(היא טוענת ש דנה אינטרנשיונל היא האלילה שלה אוי מי גוד..!! היא אמרה לי שהשותף שלה (שאגב עזב את הדירה כי הם לא הסתדרו...אויייש)אמר לה שהיא נמשכת לבחורים דפוקים בגלל חוסר ביטחון ורגשי להיות עם מישהו שווה... אמרה וציחקקה לה ...>>>חיחיחי
היא כבר התחילה להבין(אם כי לא להפנים...) את העניין עם זה >>בחורים לוזרים.( היה לה בחור מישהו עם רקע בסמים קשים אמאלה......שהיה אומר לה "את חוץ מהעיניים לא נראית משהו... איזה חזיר. והיא הייתה מתגאה- הוא ידע את זה שהוא כלום לעומתי--אפס...ושאני פי אלף בכמה רמות ממנו..הוא יודע את זה.. הייתה תקופה שהיא הייתה מספרת לי את כל סיפורי ה "היכרתי את זה " והיכרתי אותו ושהיא היתנשקה עם אחד שהוא מסריח מהפה "
איכס... ושהיא מאוהבת באחד שלא שם עליה אבל בעצם היא אין לה מישהו אחר לחשוב עליו... ורוב הזמן היא אוהבת לדבר על עצמה...בגילה הלא צעיר..- (קצת לפני גיל 30) ולספר שהיא הלכה למצעד הגאווה... (יש משהו שאני לא יודעת עליה..???) מצד שני יש לה גם צדדים טובים... אבל האמת שהיא די מפחידה אותי... מה עושים...?? טוב האמת ש היא מעייפת אותי אז אני לא מקשיבה לסיפורי זיוני שכל שלה... איך היית מגדירה טיפוסים מהסוג הזה?יש מונח פסיכולוגי מיוחד?

ישנן הרבה הגדרות

העונות במדוייק על תיאורה של חברתך: ייתכן והיא פוסטמה משועממת, ייתכן והיא קרציה משובטת, או אפילו תופסת-תחת בי פולארית. אנא עייני בספרי רב התפוצה "אחורה פנה" המגדיר את סוגי האנשים שיש הצורך להתרחק מהם באופן מיידי (כל אחד ימצא שם תיאור של עצמו בצורה זו או אחרת). ושאלתי: נניח ששאלתך היתה רצינית במהותה. אם כן, מדוע את מתעקשת להגדירה כחברה שלך, ושאלה חשובה אף יותר, מדוע את מבזבזת דקות יקרות מחייך להקשיב לה, להתייחס להבלות ההתהומית המופקת מפיה, ומדוע אינך עושה דליט סופני על החברה, התופעה וכל המשתמע ממנה???

KOBIK

New member
תגידי מה יהיה הסוך איתך????הא???

את באמת כותבת מדהים אבל זה לא יכול להימשך כך את צריכה להפסיק את סיגנון הבוטה שלך ולא משנה מהי התגובה שעליו ניכתב סיגנון זול שכזה יום טוב לך ..... קוביקול !!!

jahnon

New member
מזכיר לי את הסרט

דרושה שותפה רווקה לבנה.(לא יודע למה אבל מזכיר לי)

r i p l y

New member
אוקי.....

אבל רק לידע כללי...רק לאחרונה היא נהייתה כזאת מפחידה....
ולהפחיד ככה סתם אנשים תמימים... זה פשוט מזעזע.. אז שתלך לחפש ...... אני מניחה...

למעלה