בעיה

בעיה

היי אני לא יודעת מה לעשות.. אני בכיתה י"ב ואיך נאמר?לא מקובלת בכלל, אומנם לא "חנונית" אבל גם בחיים לא יזמינו אותי לאחת המסיבות השוות אלא אם כן אלה חברות קרובות. ויש אחד שמציק לי כל הזמן. הוא לא בכיתה שלי אבל הוא בשכבה. כל הזמן אומר את השם שלי בקול וכולם צוחקים ממנו, עושה את עצמו מאוהב בי ליד כולם נותן לי נשיקות באוויר וכולם כמובן צוחקים. היום לדוגמא הוא ועוד שתי בנות ישבו בכניסת השכבה ואני באתי לעבור אז הוא אמר "וואי" כאילו הינה אני עוברת.. שם לי רגל בלי ששמתי לב ומעדתי והוא והשתי בנות צחקו. צעקתי עליו שהוא דפוק וחולה נפש והוא נקרע מצחוק. אני לא יודעת מה לעשות אין לי ביטחון ב=כ=ל=ל הוא הוריד לי אותו לגמרי! אני מפחדת לצאת בהפסקה רק מפחד שהוא ישפיל אותי לפני כולם אני מפחדת לבוא בבוקר רק כדי לא להיתקל בו. אני באה הבייתה מבואסת לגמרי ולא רוצה ללכת לביהס. אני לא יודעת מה לעשות.

second place

New member
וואו

נתחיל עם זה שהבחור הזה פשוט אדיוט. ושזה מזעזע לגמרי שהוא משפיל אותך ככה. אני די בשו שיש חבר'ה ביב' שעדיין מתנהגים ככה, אתם לא בכיתה ז', אתם אשכרה ביב'. אני לא יודעת באיזה בחור מדובר אבל אני הייתי מצאת רגע שהוא לגמרי לבד והוא נראה לך יחסית רגוע ובקול הכי הכי תקיף שאת מסוגלת לגייס פשוט תסתכלי לו בעיניים בשנאה ותגידי לו שהוא מרר לך את החיים, שהוא משפיל אותך וגורם לך לפחד ללכת לבית ספר ולכן את דורשת ממנו שפשוט יעזוב אותך. אני לא רואה איך בנאדם שיש לו אפילו טיפה של לב יכול להמשיך להתנהג ככה אחרי דבר כזה... אם תצליחי להראות לו שאת רצינית לגמרי אני לא רואה איך בחור שבעוד שנה אמור ללכת לצבא והוא כבר תכף בנאדם בוגר יכול להתעלם מזה. אם הוא ממשיך להציק לך בכל זאת, תמצאי משהו שאת סומכת עליו באמת, תספרי לו איך את מרגישה ותבקשי שידבר עם הילד הזה ויגיד לו להפסיק. מקווה שהכל ישתפר, ושתרגישי בנוח יותר!

הוא מציק לך?

הוא מציק לך אז תזרמי איתו גם לי בנים עשו את זה זזרמתי איתם(לא היה משהו רציני)והם פשוט ראו שהם את זורמת איתם אז כבר עליהם אפשר לצחוק ואז הוא יפסיק אני בכיתה ח' אבל לי זה עזר מקווה שעזרתי

daughter L93

New member
זאת ממש לא עצה טובה

אסור לה בשום פנים להגיד לו שהוא ממרר לה את החיים, משפיל אותה וגורם לה לפחד ללכת לבי"ס. הוא יידע שיש לו שליטה עליה והוא הצליח במה שהוא רצה. היא צריכה בדיוק ההפך..לא לשים עליו זין ולדפוק לו פרצוף עקום שישדר לו שהוא ילד ילדותי וקטן ושהיא לא שמה ולא תשים עליו... ולא לתת לו להפוך אותה לבדיחה אלא לגרום לו להיות הבדיחה ולגרום לו לרצות למצוא מישהו אחר להיטפל אליו

bogimo

New member
איזה הומו

פשוט אל תשימי עליו... אם הוא יראה שזה לא משפיע עלייך הוא יתבאס ויעזוב אותך או שתגידי לו "עוד שנה אתה בצבא לא הגיע הזמן שתתבגר?" כאילו תעקצי אותו כזה>< הוא סתם מנסה לעשות רושם על בנות אחרות וחושב שזה מצחיק... או שהוא מנסה שאת תאהבי אותו יש בנים עם שריטה שחושבים שבנות אוהבות כשהם מתייחסים אליהם רע...

Red Nailpolish

New member
i agree

sorry idont have hebrew in here i agree with bogimo try to show him that you dont care about anything he says try to stay calm and cool and i hope he will stop after all he is doing it to bother you and see you angree good luck

slomitaaa

New member
תתעלמי

אם את כבר בכיתה יב תנסי להתעלם עוד מעט את תצאי מהבית ספר וכל השטויות האלה יהיו מאחורייך בנתיים תנסי להעביר את השנה שנשארה לך בלי לשים ל אליו

אנשים עדיין ממשיכים עם זה בי"ב?!

אין דברים כאלה אצלנו בשכבה. זה נעלם בכתה ח'. מה שאני ממליצה לך לעשות זה להתעלם בעיקר. אם תעקצי אותו או תחזירי לו זה יעשה את הפעולה ההפוכה משתי סיבות: 1. הוא ירצה "להחזיר" לך. 2. הוא ישים לב שזה מפריע לך ורק ימשיך. את יכולה לקחת פתרון ילדותי לילד ילדותי- ללכת פשוט אל הרכזת שכבה/המחנכת שלו ולהתלונן. נכון, ילדותי, אבל עם ילד קטן מתנהגים אחרת. ואת יכולה, כמו שהמנהלת הציעה, לתפוס אותו לשיחה. לא הייתי בונה על זה מי יודע מה.. שיהיה לך בהצלחה בכל מקרה, אשמח לשמוע איך העניין נגמר.

למעלה