בעיות בשכבה =[

Shaked65

New member
בעיות בשכבה =[

פעם ראשונה שלי בפורום הזה! אחלה פורום באמת :) אמממ...ככה...אני בכיתה ט'... ואני ילדה מאוד ביישנית, מופנמת, ודיי חסרת ביטחון.. קשה לי מאוד בשכבה, יש לי רק חברה אחת טובה, ועוד ידידה שאני מדי פעם מדברת איתה.. נמאס לי להכנס לכיתה כמו אוויר, כולם מתעלמים ממני.. אני רואה את כל ה"מאגניבים" יושבים בצד וצוחקים ביחד, ולפעמים אני כל כך מקנא בהם.. לפי מה שאומרים לי, אני ילדה מאוד יפה...נראית טוב, מטפחת את עצמה.. אבל קשה לי להתחבר עם אנשים חדשים.. אני ממש רוצה הרבה חברים, לא להיות ה"מקובלת" הביצ'ית!!, אבל אני רוצה שאנשים יאהבו אותי... יש לכם טיפים? עצות? לפעמים אני פשוט יושבת בשירותים ובוכה, אני פשוט אבודה... עצוב לי כל כך.. באמת... אין לכם מושג כמה שאני סובלת בגלל זה... לא מזמינים אותי למסיבות, לימי-הולדת, לכלום!!, אנשים לא יודעים אפילו איך קוראים לי... מי שיעזור אני כל כך כל כך אודה לו...באמת.....!!!

MeWithoutU

New member
בעיות בשכבה

היי
אמרת שיש לך רק חברה אחת טובה בשכבה ועוד ידידה שאת מדי פעם מדברת איתה, אני מתארת לעצמי שלהן יש חברות/ידידות אחרות חוץ ממך? אם יש להן, למה את לא מסתובבת איתן יותר?ככה תכירי את החברות שלהן, וגם את בסוף תוכלי להיות חברה שלהן. תבקשי מהחברה הטובה שלך שתכיר לך את החברות האחרות שלה... עם כל הביישנות שלך והחוסר ביטחון, תדברי גם! תזרמי שיחות עם אנשים... תחשבי רגע, את אומרת שאת ממש סובלת מהמצב עד כדי כך שאת יושבת בשירותים ובוכה... מצד שני את מתביישת נורא לדבר עם אנשים...נכון?אבל הרי להתבייש זה רק כשאת עדין לא מכירה אנשים כל כך - הרי אחרי כמה שיחות איתם - את כבר לא תתביישי ותרגישי יותר נוח איתם, נראה לי שזה שווה את הכמה דקות מבוכה.

Shaked65

New member
וואו, תודה רבה...!

את האמת לא חשבתי על זה... כן לחברה שלי יש עוד חברות...זה רעיון מצויין.. אני מקווה שיהיה לי את האומץ להתחבר איתן (מבינה עד כמה המצב אצלי קשה?).... תודה רבה לך על העזרה!!! =]

second place

New member
יש הרבה

מקום בין להיות מאגניבה ביצ'ית, לבין להיות ביישנית ובודדה. פשוט תנסי להיות נחמדה לאנשים, לחייך, ליזום שיחות ומפגשים ותראי שאנשים ירצו להתקרב אליך...

למעלה