בעיות זוגיות

• פותח הנושא ט30
  • פורסם בתאריך

ט30

New member
בעיות זוגיות

לוסי ...... עוד בעיה אני ובעלי נשואים 7 שנים וגרים במושב בדרום ליד אשקלון וליד חמתי חמתי הפריעה לי עד לפני כחודשיים שהתפוצצתי ודיברתי אם המשפחה שאין פרטיות וחיים. בעלי רוצה לבנות תוספת ואני לעבור לעיר הוא לו מוכן לותר אני מבולבלת לא יודעת מה לעשות?איך לגרום לו לעזוב את המושב ולבא איתי? אנה שמו כהן אורן10.3.1978 תראי אם הוא יעזוב את המושב? ומתי?אני מיואשת תודה

תשובה

הבעל שלך חושב על ממון וכסף רוב שעות היום. לעיתים קצמן ומתחשבן על שטויות ושקלים. לא נעים לאורך זמן ..מכיר אנשים, לא בוטח ואין לו הרבה חברי אמת. אדם של שחור /לבן. לא תמיד מראה מה הוא מרגיש באמת...עושה ריבים ותככים ליעיתים..מכלום. נתון למצבי רוח. אוהב טבע ויכות חיים, מים, חופש בעיקר. לא צופה שיעזוב את המושב בגלל שיקול כספי כי זה חוסך הוצאות מגורים. גלי לוסי. מדיום

ט30

New member
תגובה...

לוסי היקרה בוקר טוב.ראשית קראתי את תגובתך ונהייתי בהלם. כי בעלי באמת לא אדם קמצן ולא אדם חור לבן אלה אם עדיין לא הכרתי את זה? וכן את צודקת בעלי אוהב איכות חיים,חופש וכל מה שרשמת. גם אני חושבת ובטוחה שהוא לא רוצה לעזוב את המושב כי יש לו פחד להתחיבות למשכנתא וכך יפגע באיכות חיים שלו. ברצוני לשאול אותך האם יש דרך לגרום לו לעזוב את המושב? או שאלה אחרת האם צפוי שיעזוב את המושב בעוד 5 שנים בערך? תודה על עזרתך. ויום מקסים *לוסי קיבלתי את תגובתך באהבה שלא תחשבי אחרת

אגב

לגבי שאלתך- הוא לא יעזוב כעת את המושב. אני יכולה לראות מה יהיה בעוד 5 שנים קדימה. אני רואה עד שנתיים קדימה

ט30

New member
האם בשנתיים הקרובות צפוי שיעזוב?

לוסי שלום לך שוב. אשמח אם תראי מה קורה בשנתיים הקרובות? תודה ויום מקסים...

למעלה