בעייה

אלמוג202

New member
בעייה../images/Emo10.gif

קודם כל, שלום, אני חדשה פה.. יש לי אחות תאומה ואנחנו פשוט לא מפסיקות לריב! על כל שטות היא רבה איתי, היא לא מפסיקה לקלל ולרדת עליי! אני משתדלת להתעלם ממנה, אבל לפעמים כבר איאפשר, אנחנו לא מפסיקות לריב וזה כבר נהייה מרגיז, תמיד אני זאת שיוצאת נפגעת מהמריבות שלנו. המריבות שלנו לא משפיעות על הקשר בינינו, כי תמיד לאחר כמה זמן אנחנו שוכחות שרבנו (לא משלימות) וממשיכות כרגיל, אני חושבת שזה כבר בגלל שהתרגלנו לריב, אני כל הזמן סולחת לה למרות כל הדברים שהיא עושה לי וכבר נמאס לי מזה, אי אפשר גם לדבר איתה נורמלי כי היא בכל מקרה ממשיכה להתנהג ככה. היא והאח הקטן שלי גם כל הזמן רבים על שטויות וצועקים, רבים, מרביצים, וזה גורם סבל לכל בני הבית
עוד בעייה שיש לנו את אותן החברות, בשנה שעברה הייתה בינינו הפרדה כי החברות היו בכיתה שלי, ואז היא התחילה להתחבר אליהן בזכותי ונהייה עוד בלאגן, בסוף היא נכנסה ל"קבוצה" שלנו ונפגשת איתנו כל הזמן, התרגלתי. היא רבה גם עם חברות שלי על שטויות כל הזמן והן מכירות את האופי שלה, אבל הן אפילו לא יכולות לתאר חצי מהריבות שהיא מתחילה איתי! גם הקללות שלה מאוד פוגעות בי, למרות שאני מנסה להראות שזה לא ככה. השנה החליטו לאחד את הכיתות שלנו בכל ההקבצות, שזה יוצא שברוב שעות הלימודים אני אהייה איתה, אני היחידה שלא שמחה מזה, החברות שלנו דיי שמחות, ואחותי מאוד שמחה, ועכשיו היא תתחיל גם לעשות איתי תחרות (אני בטוחה, אני מכירה אותה) ויהייה יותר גרוע
אני מצטערת שיצאה לי מגילה, פשוט שפכתי פה הכל.. יש לכם רעיונות מה לעשות כדי שזה יפסק

אלמוג202

New member
אממ ו..

שכחתי לציין שאנחנו גם מבלות הרבה ביחד, בגלל שרוב החברים שלנו אותם החברים. אז לפעמים היא יכולה להיות ממש נחמדה, אבל לפעמים שאנחנו נפגשות עם החברים וכולם עושים לה משו היא מתעצבנת רק עליי, ואני מבינה שזה בגלל שיותר קל לכעוס על אחות מאשר על חבר, אבל בכל מקרה זה ממש מעליב אותי! החברות שלי ניסו להגן עליי פעם בקשר לזה, אבל זה רק החמיר את המצב. ניסיתי גם לדבר איתה על זה ואפילו בכיתי, אבל היא לא השתנתה. נ.ב למרות כל המריבות והסבל, אני אוהבת אותה מאוד

eris1515

New member
יש לי גם 2 אחיות-לא תאומות

שהם רבות מכות כל שניה פנויה שיש להם...
הם לא ישתנו בחיים- שניה אחת את רואה אותם משחקות אחרי דקה מתחילה מלחמההההההההה

מזל טוב ../images/Emo65.gif

מזל טוב , אתן אחיות נורמליות
אחים רבים , אחים מקללים ואחים נעלבים . זה חלק מהווי המשפחתי . פי כמה וכמה כאשר אתן תאומות , אתן ממש "אחת בתחת של השנייה" . אתן מסתובבות עם אותם אנשים , חיים את אותו סדר יום , לומדים אותו הדבר , זה לא דבר פשוט כלל וכלל. יכול להיות שזה מפריע לאחותך (ואולי גם לך) , שהיא צריכה לחלוק את חייה איתך מכל ההיבטים , יכול להיות שהיא רוצה גם את הפרטיות שלה ואת כל העצבים והלחץ היא מוציאה עלייך מכיוון שאת אחרי הכל - אחותה , הדבר הכי קרוב אליה . בני אדם נוטים להתפרץ על האנשים הקרובים והחשובים שלהם . עצה שלי - בניגוד העצה הנפוצה של "תתקרבו , תדברו , תתחבקו" , לדעתי כדאי דווקא לתפוס ריחוק . תמצאי חברות חדשות , תמצאי דברים חדשים על מנת להעביר את זמנך החופשי וכדומה . אחותך תמיד תישאר אחותך , את תמיד תראי אותה בבית (ובלימודים מחוסר ברירה) , אין פה סיכון של "לאבד אותה" . מי יודע , אולי הריחוק דווקא יקרב . את תחסרי לה ... בהצלחה

אלמוג202

New member
תודה רבה על התגובה ../images/Emo140.gif

אני יודעת שבכל בית וכל אחים רבים, אבל זה ה-ר-ב-ה יותר ממה שבד"כ רבים וזה נהייה כבר מוגזם.. אולי הרעיון שלך באמת יכול לעזור, אבל הבעייה שאני לא רוצה להתרחק ממנה כי אז אני אתרחק גם מחלק מהחברות שלי

ברוכה הבאה אלמוג ../images/Emo24.gif

אני חושבת שאתן רבות כי אין לכם ספייס: בכיתה אתן לומדות ביחד, החברות משותפות ואת מרגישה אולי שאת רק חלק ממנה, כי את חולקת איתה כיתה, חברות, גנים ומשפחה. מסכימה בהחלט עם גרב אדומה- שימי "גדר" דמיונית סביב משהו שהוא רק שלך ותבקשי ממנה לתת לך לעשות את זה לבד- פרוייקט חדש, חוג וכו'.

למעלה