בעיית אינטרנט

פניקס100

New member
שלום לכולם. חג שמח
יש לי בעיית אינטרנט שלא נפתרת.
יש לי ראוטר חדש של בזק Be שהוחלף בגלל בעיית תקיעות אינטרנט (בטענה שהקודם היה ישן מידי). אני משלמת על 100 מגה. בפועל , מקבלים בסביבות 57 מגה, שזה סביר...
מחוברים רשתית !! עם כבל רשת ישיר לראוטר: קונסולה אקס בוקס, יס, מחשב נייח אחד.
השאר, גולשים על ה WiFi (חמישה טלפונים ומחשב נייד). יש לנו תקיעות באינטרנט. לוקח זמן לדפים להיטען, הקונסולה נתקעת באמצע משחק (טרגדיה בפני עצמה לגרום לתקיעה משחק פורטנייט) וזה קורה גם רשתית וגם WiFi. בזק כמובן, לא מוצאת בעיה. הספק כמובן, לא מוצא בעיה.
מה עוד יכול להיות? מה עוד אפשר לבדוק?
אגב, יש לי עוד תופעה מוזרה. כששולחים הדפסה למדפסת שמחוברת ב WiFi, ההדפסה יוצאת אחרי שעה.
אודה למבינים למענה
תודה רבה. צופנת

איך הולכת הפרסומת ההיא ...
ואסי גולש ומאור גולש וכיו"ב .......

נשמע שיש לכם מצב של "עומס באיילון"
ואגב לשלם על 100 ולקבל בפועל 57 זה לא סביר בכלל . לקבל 75-85 עוד היה נשמע סביר ..
לקבל טיפה יותר מחצי זה לא סביר בכלל

פניקס100

New member
תודה על המענה המהיר. יש איזו המלצה? אני לא חושבת שמבחינת תשתית בזק יודעת לתת יותר מזה.... היתה לנו בעבר בעיית כבל מהארון תקשורת שלהם אל הבית. יש מצב שהכבל פגום עדיין והתעבורה לא טובה?

blzvi

Active member
הפורום לא יעזור
רק הזמנה של טכנאי בזק עם מיכשור מתאים ,יגלה את בעיית התשתית
בזק עצמם בתוכנית 100M מתחייבים למהירות מאפס עד 100 ,יתכן ובזק לא יכולים לספק קו אינטרנט באיכות טובה יותר בעת הזו.
מנגד כבלים של HOT זה חולירע.
בדוק אפשרות תשתית של סיב אופטי אם יש פריסה באזור.
סלקום,פרטנר

נוף-צלול

Active member
שאלה לצבי:
אני מקלל 15 פעם ביום אבל אני עם הוט.
אם הייתי מקבל 57 מגה הייתי מוכן אפילו להניח תפילין כל יום. אני רחוק רחוק למטה מ-57.
כל הזמן אני חושב לעבור סוף סוף לבזק.
וכאן השאלה שלי: בזק מבטיחה מהירות העלאה טובה מבחינתי.
הבעיה היא מהירות ההעלאה - בפרסומת שלהם הם מבטיחים מהירות העלאה בין מאית (מאית! מאית??) מגה ל-3 מגה.
אני לא מבין איך אפשר לתפקד עם מאית: אפשר בכלל לעשות זום? או להעלות קבצים למחשב בעבודה?
או שאני מפספס משהו??
אודה לך מאד להסברך. כל יום אני מת לעבור לבזק, וכל יום אני נזכר במאית מגה העלאה.
תודה

blzvi

Active member
לא המלצתי על HOT .
כתבתי במפורש ,תמתין לפריסה של סיבים אופטיים וכיום רק לפרטנר ולסלקום פריסות.
אולי בטווח של שנה יהיה גם לבזק

evike

Active member
מנהל
למה רק? יש גם את אנלימיטד, שכמובן צריך לבדוק אם הגיעו לביניין שלך.

evike

Active member
מנהל
לא ידעתי. אז החזירו אותי להוט?... או שהעבירו אותי לסלקום?...

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
יש לבדוק כמה דברים
1 עם בזק מה מהירות התשתית אצלך. העלאה והורדה בפועל.
2 מה שכתוב בחוזה, זה כתוב. בפועל הם די דואגים שתקבל מהירות מקסימאלית כמעט.
( גם בהוט : ה. להלן קצבי הורדה והעלאה מיזעריים ומירביים: מהירות עד 500Mb - מהירות הורדה : 0.01-500Mb, מהירות העלאה: 0.01-10Mb, מהירות עד 200Mb - מהירות הורדה: 0.01-200Mb, מהירות העלאה: 0.01-5Mb, מהירות עד 100Mb - מהירות הורדה: 0.01-100Mb, מהירות העלאה: 0.01-2Mb. מכירת מגדיל טווח כפופה לאישור בקרה ב HOT. לקוח אילת לא יכול לרכוש!. לקוח אשר רכש מגדיל טווח ויבקש בעתיד להתנתק משירות האינטרנט ימשיך לשלם את יתרת התשלומים בעבור המוצר (מתוך 36 תשלומים).)
זה כיסוי לעצמם שהן יודעים שלא ריאלי ללקוח..המקור שלי? האתר שלהם..

3 לרוב הם יציבים מאוד ובלי בעיות אני עם בזק בינלאומי על תשתית בזק על כל המהירות בלי בעיה. ופה היתרון של בזק: יציבות.

4 בשלושה חודשים הקרובים שוב תלוי באיזור שלך הם יכנסו עם סיבים שאפשר יהיה להתחבר אליהם ולשפר משמעותית את המצב. ( טוענים ששבועות אפילו.. )
כמו כן הם "יפתחו" טכנולוגיה קיימת לשיפור מהירות הורדה על הרשת הקיימת ..( שוב תלוי איזור מרחק ממרכזיה ..)

סיכום: תעשה שיחה טובה עם בזק על המיקום שלך ..על התשתית שלך ותשתית סיבים קרובה או שיפר מהירות על הנחושת עם מנהל אם צריך, לפי זה תדע הכי טוב.
לא הייתי חושש לעבור, אני עם בזק שנים,שם אני מקבל את כל המהירות האפשרית ביציבות. הספק חשוב בזק בינלאומי אני ממליץ אם עוברים.

* מהירות מהירות..הכל טוב...תלוי גם כמה מכשירים יש בבית ..ריבוי מכשירים בכל מקרה "יחלק" את המהירות על המכשירים..לפי הצריכה שלהם..כולם צורכים הרבה פחות לכל אחד וכו'..צריך נתב טוב שיודע לחלק את זה נכון..ויעיל....וגם זה עם גבול הגיוני.

נערך לאחרונה ב:
למעלה