בעיית הסקס בטלפון!!!!!!!!!

nonsh

New member
בעיית הסקס בטלפון!!!!!!!!!

חבר שלי מתגרה מאוד מסקס בטלפון וכל הזמן מבקש (אפילו דורש) ממני לעשות את זה איתו. מה לעשות? אני לא רוצה לדחות אותו אבל אני גם לא רוצה לעשות זאת בתדירות כה גבוהה. איך להסביר לו בעדינות מה אני רוצה? ניסיתי לרמוז לו אבל הוא לא כל כך הבין וממשיך להתעקש. תעזרו לי!

free soul

New member
מה איכפת לך.. זה נחמד.. תתרגלי..

ותראי שזה מאוד נחמד.. לא?.

דנטל

New member
נדמה לי שהבעיה שהוא מבקש יותר מידי

יותר מידי (מכל דבר) זה הרי משעמם. בעקרון, הכי הפריע לי בקריאת הדברים שלך, שלך לא נעים ממנו והוא לא מבין אותך. כלומר, יש ביניכם תקשורת לא מדהימה. זו הבעיה המקורית. אם הייתי סקסולוגית בטח הייתי מציעה שקודם כל תעבדו על התקשורת ביניכם, ואחרי זה תתחילו לפתור בעיות אחרות. אבל אני לא סקסולוגית (למרות שדווקא הייתי רוצה אם זה לא היה כרוך בלימודים קשים), אז ההצעה שלי היא שתתפסי אומץ, ונעים/לא-נעים, תגידי לו באופן ישיר בלי רמזים את הבעיה שלך.

nonsh

New member
אבל

כבר התרגלתי לזה יותר מדי. הוא דורש את זה בכמויות אם את מבינה על מה אני מדברת!!!! יש לך עצה יעילה כדי שזה ייפסק?

franko1

New member
פשוט מאוד

תבדקי אם הוא מרגיש כלפייך מה שאת מרגישה כלפיו. אם אוהב אותך/נמשך אלייך? אולי כאן הבעיה?

Rigushim

New member
עליך לדבר איתו.

למה לרמוז? תגידי לו שאת לא אוהבת את זה. למה את עושה משהו נגד רצונך?? באותה הזדמנות תגידי שאת מוכנה לעשות X פעמים (כמה שאת רוצה) ולא יותר מזה, ותדגישי שאת מתפשרת למענו. בהצלחה.

למעלה