בעיית כניסה לחנות האייטיונס

גיל כהן1

New member
בעיית כניסה לחנות האייטיונס

שלום לכולם וחג שמח! יש לי אייפון מזה כשלושה שבועות, הורדתי את האייטיונס, נרשמתי והתחלתי לעבוד עם התוכנה. הכל עבד יופי עד לפני כמה ימים. כרגע, כל הפונקציות בתוכנה עובדות רגיל, חוץ מהכניסה לחנות האייטיונס. כשאני מנסה להיכנס לחנות מתקבלת ההודעה המופיעה בתצלום המסך המצורף. זה פשוט נשאר כל הזמן על המצב הזה. יצויין כי במחשב אחר, הכניסה חלקה, עם אותו יוזר וסיסמה. שמעתי שאפל מאפשרת סינכרון של המכשיר רק עם שלושה מחשבים, ולכן, בשלב זה אני רוצה להימנע מסינכרון עם מחשב נוסף. מישהו מכיר את הבעיה?

AYELET1

New member
במחשב הנוכחי שלך יש מן הסתם אייטיונס 9.1

איזה יש במחשב בו הוא כן נכנס לחנות? אפל מאפשרת על 5 מחשבים ואם יש לך מחושב ששי, ניתן לבטל הרשמה למחשב אחד ולהחליפו בששי

גיל כהן1

New member
במחשב האחר יש גירסה 7.6

תודה על התשובה. האם יש דרך להתגבר על הבעיה? העניין הוא שאני פעיל בד"כ במחשב הנייד, בו קיימת הבעיה. המחשב השני הוא נייח, ואני לא מסנכרן איתו את האייפון. אני חושש שהסרה והתקנת התוכנה תשבש את המידע השמור שם ודברים יעלמו, ובנוסף - בעיית הגבלת הסינכרון שאפל קבעה, כמו שכתבתי מקודם. אם אני מסיר ומתקין שוב, האם עדיין אוכל להתקין על חמישה ארבעה מחשבים נוספים? כלומר, ההסרה וההתקנה מחדש לא תיחשב לי כאילו התקנתי על מחשב נוסף?

גם אצלי!

שלחתי מייל לתמיכה שלהם והתשובה שלהם היתה תבדקי את ההגדרות של המחשב שלך ושלחו לי כל מיני לינקים שכבר עברתי עליהם לפני ששלחתי להם מייל יעני: לכי חפשי את החברים שלך
זה מטריף את השכל כי זה מהרגע שהתקנתי את 9.1 (טעות! טעות!) ולא התקנתי שום דבר, לא עדכנתי ולא שיניתי שום דבר על המחשב

גיל כהן1

New member
אז לפי מה שאת כותבת

כדאי להסיר את הגירסה החדשה ולחזור לגירסה הקודמת? זה אפשרי?

AYELET1

New member
יש לי על המחשב שלי.

רוצה לנסות? די מעניין אם הבעיה נובעת משדרוג האייטיונס

לפני שאני עושה "נזקים"

האם ההסרה של גרסא 9.1 תמחק לי ספריות וכן הלאה? איזה אמצעי זהירות צריך לנקוט? אני משתמשת בסנכרון אוטומטי של מוזיקה ופודקאסטים

AYELET1

New member
הייתי מגבה את ספריית האיטיונס

היא בד"כ נמצאת ב My Documents\My Music\iTunes אם מדובר בחלונות בנוסף גם את הגיבוי של המכשיר שנמצא כאן: http://www.pdace.com/kb/kb.php?kb=460 ובנוסף... מתפללת. לא אחראית לחורבנות ואסונות

AYELET1

New member
אני מתכוונת לשדרג ולחזור אחורה ולנסות כל

זאת על מחשב ישן שמיועד להפוך למולטימדיה סנטר ובינתיים משמש לנסיונות ושעשועים ואגב את הנסיונות והשעשועים אני עושה ע"י גיבוי, יצירת נקודת שחזור נסיונות ואז ריסטור והחזרת קבצים מקוריים

AYELET1

New member
נכנס לחנות בלי בעיה.

Windows XP SP3 נכון שלא שדרגתי כמוך התקנתי יש 9.1 ניסית לבדוק אם חוסם אותו FIREWALL /אנטי וירוס כל שהו?

בדקתי, ועכשיו בדקתי שוב ../images/Emo10.gif

מה שמוזר זה שאני מקבלת עדכונים של פודקאסטים חדשים (לאלה שאני מנויה שלהם) ואני יכולה להוריד אותם, וגם הג'ניוס לא נותן הודעת שגיאה שיניתי ב-Firewall של נורטון ל-iTunes מ-Auto ל-Allow ליתר בטחון, גם לא עזר

AYELET1

New member
מה עם FIREWALL בראוטר?

נסי לסגור נורטון ולנסות? (כמובן לא כדרך קבע אלא כאינדיקציה) דבר נוסף, יש להניח מדבריך שלא ניתן להתחבר לאיטיונס גם בלי רישום וכניסה לחשבונך, נכון?

אין ראוטר (מחשב אחד בבית)

סגרתי את ה-firewall ואת האנטי וירוס וניסיתי, ועדיין לא נפתח אני באמת לא יכולה לעשות sign in לחנות שגיאה -50 ואכן יש לי quicktime מותקן

למעלה