בעיית מציאת תאור עקרונות התנועה ברשת

טאסנים

New member
בעיית מציאת תאור עקרונות התנועה ברשת

שלום. רציתי רק לידע שהתקשתי לאתר ברשת מידע על הבסיס הרעיוני של התנועה.
לאתר http://www.hatnua.org.il/
הגעתי רק דרך הפורום הזה.

shaycohen2

New member
טוב שיש את הפורום :)

העיקר שמצאת בסוף.
אם אתה רוצה, יש לי משימה יותר מאתגרת בשבילך - למצוא את עקרונות הליכוד. אני עדיין לא מצאתי...

Ram Kol

New member
4 שנים של עשייה זה אחלה מצע לליכוד

מדברים במעשים.
שיפור הכלכלה, שמירה על בטחון ישראל.

אם באמת אתה מחפש מידע אתה מוזמן להיכנס לדף הפייסבוק של הליכוד ביתנו וכן לאתר הליכוד ומפורטים שם תרומות הממשלה וכן האידיאולוגיה.

איזו עשייה בדיוק? ביד?

מה נתניהו הקפיטליסט הדורסני האנטי-חברתי עשה 4 שנים למען אזרחי ישראל? תספורות לטייקונים על חשבוננו? הפרטת המדינה לדעת ומכירת נכסיה בנזיד עדשים לחבריו המושחתים? אסון ויסקונסין שרק בזכות שלי וכץ נפטרנו ממנו? יוקר מחייה בשמיים, שלא לדבר בלל על מחירי הדירות שהיום זוג צעיר יכול רק לחלום להשיג דירה משלו...? טפטופי הטילים האינטנסיבית על ישובי הדרום, שביביהו נזכר בהם רק אחרי 4 שנים רגע לפני הבחירות? או שאולי חניקת השירות הציבורי לאזרחים שבעקבות המחדל הכי גדול בתולדות ישראל פרץ אסון הכרמל וניספו 44 צוהרים שנשרפו חיים? מה אני אגיד לך... אחלה "עשייה" של נתניהו. עוד "עשייה" כזאת ואבדנו כולנו.

Ram Kol

New member
את העשיה של הליכוד מרגישים בשטח

מרגיש כל אחד שמשלם פחות מאות שקלים על חשבון הסלולר שלו, מרגיש כל חייל שמשתחרר ומקבל מענק שחרור כפול, מרגישים כל זוג הורים שמגיל 3 כבר לא צריך לשלם עבור הגן של הילד שלו, מרגיש כל סטודנט בירושלים או בפריפריה שלא צריך לשלם על השנה הראשונה ללימודים כי זה חינם, מרגיש כל זוג שבונה בית בפריפריה ומקבל מענק.
גם גלעד שליט מרגיש את החופש שקיבל חזרה.

על הסיסמאות האלה שאתה זורק מתגמדות לעומת העשייה בפועל!

טאסנים

New member
מעניין שהמתמודדים משקיעים כסף רב

בשילטי חוצות ולא משקיעים כלל בקידום קצת יותר מעמיק באינטרנט.

נכון טוב שיש את הפורום.

shaycohen2

New member
אנחנו חיים בעידן שטחי

סיסמה קליטה יכולה, לצערי, לעבוד טוב יותר מאשר מצע מפורט. המפלגות פונות לאפיק שייתן להם את התפוקה הטובה ביותר בבחירות.

למעלה