בעיית סינכרון

שרית^

New member
בעיית סינכרון

יום בהיר אחד.. מחשב כף היד שלי (מיו) הפסיק להסתנכרן... הכבל עובד (יש טעינה) את תוכנת הסינכרון הסרתי והתקנתי שוב.. ו.. כלום.. פיניתי מקום בכונן C (עד כמה שיכלתי) בקיצור לא מסתנכרן עם האאוטלוק ואין לי מושג ירוק מה לעשות אשמח לסיוע.

AYELET1

New member
אני מבינה שהוא אינו יוצר בכלל קשר ע

עם האקטיב סינק - זה נכון? (העיגול אינו הופך לירוק) בעזרת איזה כבל את מסנכרנת? יש לך כבל /עריסה נוספים לנסות לסנכרן (זה שיש טעינה , עדיין אינו אומר שרכיבי הסנכרון תקינים)?

שרית^

New member
את מבינה נכון. העיגול לא הופך ירוק

ואין לי כבל נוסף מבינה שכדי לבדוק את זה אצטרך לרכוש כבל נוסף

או לגשת לחנות שנותנת שרות טוב

אני מניח שהם יהיו מוכנים לחבר את המכשיר עם כבל שלהם. ובמידה והכבל שלך יימצא תקול הם ירוויחו רכישה. אני מציע לך ליצור איתם קשר טלפוני לפני כן. אגב, נסי לחבר את הכבל ליציאת USB אחרת, עדיפות לאחורית ולא לקדמית. בנוסף חברי את כבל הסנכרון ישירות ל-USB ללא תוספות של "האבים" למיניהם. בהצלחה.

שרית^

New member
תודה. אין לי מושג לאיזו חנות לפנות

אבל, אבדוק מחר ניסיתי ביציאת USB אחרת. ו.. עדיין מקבלת הודעת 'לא מחובר' כשלחיצה על השגיאה מובילה לבקשה לבדוק את הגדרות החיוג והפרוקסי.. לגבי כל שאר העיצות. מחובר ישירות לאחורית.. ללא תוספים ותודה

engel2004

New member
בדוק את הגדרות הפיירוול שלך.

יתכן והפיירוול מבצע חסימת גישה....

טוב, אז ככה...

Compilot אי שם באזור ת"א. הנדי, כנ"ל. חיפוש בגוגל יעלה את פרטי החנויות. אני מניח שיש עוד כמה חנויות שיוכלו לעזור אך כרגע אינן עולות בראשי. באזור רחובות אינני מכיר חנויות העוסקות בתחום אבל אולי מישהו מחברי הפורום שגר באזור יוכל לסייע לך... בהצלחה.

omni96

New member
יש באג בקניון רחובות אם אני לא טועה

אני לא בטוח אם הם יכולים לבדוק את זה עדיף לבדוק איפה שרכשת את המכשיר ובת"א יש חנות בדיזינגוף סנטר בקומה התחתונה ממש ליד איפה שכל האוכל שמבשלים בחוץ וכמובן עדיף תמיד להתקשר קודם

למעלה