בעיית ערמונית

Jאפאר

New member
בעיית ערמונית

אני בן 50 ומזה 5-6 שנים אובחנה אצלי הגדלה שפירה של הערמונית. אני במעקב מידי שנה. האבחנה באה לאחר שהתלוננתי על כך שאני מתעורר בלילה להשתין וכן זרם השתן לא חזק כשהיה. חייתי עם זה מספר שנים ללא טיפול משמעותי למעט טיפול קצר באומניק שלא נתן תוצאה משמעותית. לאחרונה התחלתי להתעורר בלילה 3 פעמים במקום פעם אחת. לאחר אולטרה סאונד הרופא נתן לי ALFU-KAL XL מיד חל שיפור במצב: א. אני לא מתעורר בלילה להשתין ב. במשך היום אני משתין לעיתים יותר רחוקות ג. זרם השתן השתפר מעט ד. חזרה לי זקפת הבוקר שנעלמה לה לפני 5-6 שנים (אין לי בעיות זקפה מעבר לכך) השאלות שלי הן: א. האם יש קשר בין הכדור לבין זקפת בוקר? ב. האם אהיה צריך לחיות כל חיי עם הכדור הזה או שיש סיכוי לשיפור והפסקת הטיפול? ג. אם הערמונית ממשיכה לגדול ויש להסירה... האם זה פוגע בחיי המין - אנא הסבר כיצד תודה

קשר...

ידוע שהפרעות השתנה קשות משפיעות לרעה על התפקוד המיני . יתכן והשיפור המשמעותי בהשתנה בעקבות הכדור שיפר את היכולת המינית. כל זנן שיש לך תועלת מנטילת הכדור תצטרך להמשיך ולקחת אותו הערמונית תמשיך לגדול כדור זה אינו מונע את גדילתה. ישנו כדור נוסף אותו אפשר ליטול להקטנה ולמניעת גדילה נוספת שמו AVODART. ניתוחי הסרת ערמונוית מפריעה להשתנה אינם פוגמים למעט לעיתים נדירות ביכולת התפקוד המיני

Jאפאר

New member
AVODART

האם אתה ממליץ לקחת את ה AVODART? האם יש לו תופעות לוואי ידועות? מה בעצם משיגים בעזרת הכדור ולמה זה טוב? מנסיונך, אם בגיל 50 מצבי כפי שתיארתי, האם יש סבירות גבוהה לצורך בהסרת ערמונית? ומתי? אם מסירים את הערמונית האם יש שפיכה? אורגזמה? תודה!

תרופות

אני כמובן לא יכול להמליץ או לא להמליץ בלי לבדוק ולשוחח על הבעד והנגד. אבל אני מידע אותך על קיום התרופה. תוכל להיוועץ. אנשים עם סבל בגיל צעיר הסבירות שיזדקקו לניתוח גבווהה יותר אבל איננה כמובן 100% לאחר ניתוח אין אורגזמה

למעלה