בעניין מדיטציה לאיזון הצ´אקרות

נופך

New member
בעניין מדיטציה לאיזון הצ´אקרות

שביקשתי כאן ונעניתי שאין בזה צורך, אני רוצה לשאול אם מדיטציה לאיזון באמצעות אבני חן (כמו שמוצעת, נדמה לי, באתר עידן הדלי) אינה מביאה תועלת? ואגב, הטענות של מרפאים רוחניים כי מקור הבעיות בצ´אקרות חסומות אין בה ממש ובאמת די ללכת ברגל? אני דווקא הולכת הרבה, ומהרהרת הרבה אבל בעיות מהותיות מסרבות להיעלם בדרך זו...

drall

New member
הנה העניין

צ´אקרות חסומות יכולות לגרום להמון בעיות. פחד , קנאה , חוסר ביטחון, קוצר נשימה, התמוטטיוית עצבים , מה שתרצי. אבל מתחת לצ´אקרות יש רובד יותר יסודי (שגם מתחתיו יש עוד רובד וכן הלאה) אז יעשו לך טיפול בקריסטלים ויפתחו לך צ´אקרה לשעתיים, מה השגת בזה? כל זמן שהרובד היותר פנימי נגוע , פתיחה של הצ´אקרות תישאר זמנית. מדיטציות מסויימות פותחות צ´אקרות הרבה יותר טוב מכל הילינג וכל רייקי אבל עדיין , כל זמן שהיסוד לא תקין ההשפעה שלהן תהיה זמנית. כדי לתקן את היסוד צריך להבין את המבנה האנרגטי של הנפש או בקיצור מה בעצם מזין אותך , מה את רוצה וממה את מנסה להיפטר. זה דורש הרבה מוכנות לשינוי וגם הרבה עבודה. דרול

נופך

New member
אז על איזו שיטת עבודה (רצוי עצמית)

אתה ממליץ? ואיפה אפשר ללמוד אותה?

drall

New member
ובכן נופך

תראי הבעיות המהותיות , חוץ מאלו שקשורות בפגיעה גופנית דראסטית , הן בעיות אנרגטיות. שורש הבעיות האנרגטיות הוא הדיאטה האנרגטית של האדם , זוהי למעשה אותו הגורם שמשפיע על מצב הצ´אקרות ועל מצב הרוח בכלל. למה אני מתכוון? אני אתן לך דוגמא, את מכירה אנשים שכשאת צוחקת ושמחה הם די אדישים אלייך אבל ברגע שאת מספרת להם על הצרות שלך ועל כמה שרע לך וכואב , הם הופכים הידידים הכי טובים? אני מקווה שאת לא מכירה כאלו , אבל הם קיימים והם ניזונים מצער . זוהי ה"דיאטה האנרגטית" שלהם ודיאטה כזו יש לכל אדם. כאשר הדיאטה האנרגטית היא לא בריאה , כמו בדוגמה שהזכרתי , האדם נפגע אנרגטית וצ´אקרות מסויימות שלו מתחילות להחסם , להתלכלך ולהתפרע. הפיתרון היחיד כאן הוא שינוי הדיאטה הזאת וזה לא דבר שמישהו יכול ללמד אותך בקורס. את יכולה לעשות מדיטציות , הן לא תפתורנה את הבעיה , אבל הן יקלו את הסבל שלך והן גם יתנו לך רמזים לגבי הפיתרון. המדיטציות יכולות ליצור מרחק בינך לבין ההתנהגות שלך , הן יכולות לתת לך הזדמנות לקבל דעה בלתי משוחדת על עצמך ובסופו של דבר , בזמן המדיטציה , הדיאטה האנרגטית היא אחרת וזה עוזר. אז בהחלט אני ממליץ לך לעשות את המדיטציות האינטנסיביות המוכרות. קונדוליני כשאת חוזרת מהעבודה, או מנדלה בבוקר , או ג´יבריש בלילה. לא צריך לעשות יותר מאחת ביום ואת תראי בעצמך שהבעיות לא נעלמות מיד אבל הן מתחילות לקבל פרופורציות יותר סבירות. בהצלחה דרול

jongler

New member
ובכן דרול

לפי דבריך, אין האדם אחראי למצבו ביקום, הוא חי ופועל כתגובה (- כסביל) לאחרים כעובדה קיומית מן הטבע , ועל מנת ל"טהר" / לזכך עצמו עליו לעשות מדיטציה. האם על המדיטציה בלבד? האם לא חסר משהו בגישה לחיים? באהבה JonGler

drall

New member
האמת מחנכת לאמת

אם אתה חושב שאפשר ל"חנך" אנשים מהרמה של ה"רחוב", אתה טועה, כי מה שלא תגיד להם הם יקלטו מאותה רמה. תמיד יהיה טיעון לוגי שיסתור כל טיעון אחר. לכן המדיטציה היא נקודת ההתחלה וממנה נמתחות הדרכים. דרול

נופך

New member
קנדוליני?מנדלה?ג´יבריש? לא מכירה

אני רק עוברת אורח ליד דוכן הטעימות, מתלמדת המתחילה, לא שפית. אפשר לקבל את המתכונים (אפרופו דיאטה אנרגטית)?

drall

New member
נאה דרשת ונאה תקבלי

שלום נופך אני מבטיח שתוך כמה ימים אני אכניס למדור מאמרים הוראות לשלושת הטכניקות האלו ועוד טכניקות חמודות נוספות מאושו וממקומות אחרים. חוץ מזה , אני מבין שאת מעוניינת בהדרכה יותר אישית ואם כן , אזי יש לי חברה שהיא מדריכה מצויינת והיא תשמח להדריך אותך . כך שאם זה מה שאת מחפשת , אנא שלחי לי הודעה ואני כבר אקשר אותך איתה. דרול

m_katzmann

New member
טיפול בצאקרות הוא אכן תקון טכני../images/Emo39.gif

לדרול שלום, אני מסכימה איתך לחלוטין שכל טיפול בצאקרות הוא טיפול טכני והוא טוב עד לפעם הבאה שבו האדם נתקל בבעיה ואז שוב הצאקרות יוצאות מכלל איזון. אך מי שלוקח איתו
לדרך ואומר לעצמו משפט חיובי שקשור לצאקרה שיצאה מאיזון מספיק פעמים ותוך שיתוף של רגשות שונים או עושה מדיטציה יכול אולי למנוע או לפחות לעכב את הבעיה הבאה שתגרום שוב לאי איזון. טיפול בצאקרות הוא הדרך להשלמת תהליך, שום תהליך לא יכול להיות שלם ללא עבודה מסיבית על הרגש ועל המקור לבעיה (מה שאתה כינית מזון אנרגטי), אם הבנתי אותך נכון. מאיה

למעלה