בעקבות ההודעה של השייח - "ה מ ת ק ש ר ת"

Sודית

New member
בעקבות ההודעה של השייח - "ה מ ת ק ש ר ת"

יש ביניכם אנשים שמאמינים מאוד בקלפים? בטארות? בפותחות מזל בקלפים או בקפה או בכדור בדולח? או אחרים שמאמינים בדברי רבנים והולכים לקבל שם ברכות? יש לי חברה שנוסעת פעמיים בשנה במיוחד כדי ללכת לאיזה רב אחד בטבריה, הוא משפיע ומתכנן לה את כל החיים...... היא עושה את זה ממש כל החיים שלה.....מה זה התמכרות? לי קשה נורא להאמין בכאלה דברים.....

טוב אז כאן הסיפור שלי בעיניין

בסופו של דבר עם מסתכלים ממש לתוכינו אנחנו יודעים את התשובות לכל השאלות . והסיפור , לפני שנים וחברה טובה שמכנעה אותי ללכת למישהיא בתל אביב שקוראת על פי הטבעות שאת עונדת .- נסעתי במיוחד מירושלים עד לאחד הרחובות של דיזנגוף , חיכיתי ואז נכנסתי אליה . אמרה לי שאני ממש לא מרוצה מהקשר הנוכחי , שהגבר לא משהו ושלפחות זה יקח עוד שנה וחצי עד שאמצא מישהו מתאים לי שאלה אותי ואפילו דרשה ממני לעשות ילד ..... ולעשות סדר באמבטיה .... שילמתי 300ש"ח עם דמעות בעיניים נתנה לי קמע , ועוד כמה סגולות כחולות שנמחקו לי מהזיכרון אההה וגם אמרה לי שמהיום ומעלה הטבעות הם ברשותה ! (מבחינה רוחנית ) חזרתי הביתה ,,הכל היה בסדר ...אבל למה לעשות סידר באמבטיה ? מה לה לאמבטיה זה לא לקח לי הרבה זמן להבין , שהיא פשוט הייתה באותו תדר של המחשבות שלי לפני שיצאתי מהבית שלי ראיתי איך האמבטיה שלי נראת וחשבתי שהגיע הזמן לסדר אותה אז נרגעתי , לא הצטערתי שהלכתי אליה אני עונדת את הטבעות לפעמים ...וכן המחשבה עוברת לפעמים בראש אבל לא יותר מזה . לגביי רבנים , רבנים שלומדים תורה ומעמקים לפעמים יש בניהם שיש להם יכולת להתחבר אל הנשמה של האחר ולראות דברים שאנחנו לא רואים או בכלל לא חושבים עליהם .אבל צריך להזהר לא כל אחד הוא רב מקובל ! ברכות ,כל אחד יכול לברך את חברו בטוב וגם בדברים לא טובים , החיים והמוות ביד הלשון . הכי נכון וטוב לבקש מהבוס הגדול , הקב"ה והוא עונה . חודש טוב ! ושמח

Sודית

New member
רותי.....ומה בתאכלס?

עזר משהו, שיחרר אותך? הרגשת טוב יותר אחרי זה? האם הלכת שוב לדבר כזה? וחוץ מזה, ככה בינינו - לא ראיתי שנרשמת למפגש.....

superman1234

New member
כמה אהבתי את המשפט :

שהיא פשוט הייתה באותו תדר של המחשבות שלי הייתי שמח לקבל הסבר מעמיק. ל איזה תחום תדרים מדובר ....זה חשוב לא מאוד התשובה לשאלה הזו, חשוב לי מאוד.... ד"א - באיזה תדר המחשבות שלך עכשו ? אם תשדרי ב UHF אני אוכל לקלוט אותך בטמבליזיה שלי... זו עם האנטנה על הגג....

superman1234

New member
תאמת, אני מחפש ללא הפסק את

התדר של הפנתרית הסגולה. היא מה זה חסרה לי כאן, חבל"ז.

Sודית

New member
ניסית את הכפתור הסגול?

מה זה חסרה?.....דבר אליה במסרים ואם לא יילך תנסה, כמו פעם,.....בפרחים. או שתוציא כאן הודעה מיוחדת עבורה, אני מאמינה שהיא בכל זאת מידי פעם מציצה לכאן .....כמו רבים אחרים

למעלה