בפורום הסמוך של מפלגת האגו מנייאק מגלים סימני עצבנות .מנהל ה

0bama1

New member
בפורום הסמוך של מפלגת האגו מנייאק מגלים סימני עצבנות .מנהל ה

הפורום המתוסכל שיודע שהם מחוסלים פוליטית .ברוב תיסכולו על כי איזו חוטובלי לא נבחרה חסם אותי כי כתבתי שתלך למטבח ויהיה לה זמן לשטוף כלים .במפלגת המושחתים אסור לומר דבר כזה .כי זו פגיעה בחבר כנסת .אבל לאגו מנייאק שלו מותר לו לקחת לי כסף מהכיס וללקק גלידה פיסטוק ,למלא מים לבריכת השחייה שלו מכיסי ,ולבנות מיטת אפיריון לו ולאישתו לטיסה של 5 שעות ללונדון .הוא גם התרגז האגו מנייאק והחליט ללכת על מטוס פרטי .................... ולי אסור לומר לגברת חוטובולי ללכת למטבח לשטוף כלים .

0bama1

New member
ככל שהוא יראה את פרצופו מר ביבי כך הסלידה מהאיש תיגדל עד כדי

בחילה והקאה .שיתנו לו את כל המהדורה מצידי ,דבר לא יעזור למאוס הזה .יש לנו 40 אחוז מנדטים של אנשים מתלבטים .הם לא יצביעו לו .כי אלו שהם שלו השפוטים והמאזוכיסטים יצביעו לו .ה40 אחוזים הללו לא יצביעו לו . הוא גמור !הוא לא יהיה ראש ממשלה בוודאות .

haemek15

New member
אתה מוכן לא להקיא את הנשמה השחורה שלך בפורום ציבורי?

ועוד לנבא את העתיד?

תפנים: רוב העם אוהב אותו. והשינאה שלך, השחור בנשמה, מתעצם ככל שהוא מתקרב להקמת הקואליציה.

אגב, 40% מתלבטים זה בגלל מפלגות נאד כמו "יש עתיד", באים לקדנציה אחת, ואז מתפוגגים והעם נותר עם הסרחון.
"מפלגות אווירה" קורא להם ביבי, אני קצת יותר חריף, מפלגות נאד נשמע יותר טוב.

תפנים, אתם מתפוגגים. והריח גם הוא יתפוג.

0bama1

New member
זה בסדר תמשיך כך .אתה מעלה את קרנו של האגו מנייאק .

MorYeshAtid

New member
בינתיים, וגם בהתעלם מהעובדה שיאיר ממלא כנסים

ובהתעלם מהעובדה שלא יודעים לסקור אותנו כמו שצריך (ראה בחירות 2013) - 12 מנדטים זה לא מספר קטן, ולא משהו שאתה יכול לזלזל בו.
&nbsp
תמשיכו לכנות אותנו "מפלגת נאד" ו"מפלגת אווירה" כמה שתרצו - אנחנו כאן להישאר.

0bama1

New member
מור הם לא יודעים לסקור אנחנו פה ברשתות החברתיות נתקן .אני

לא מתייחס לסקרים .אני נטוע בעם הזה מספיק שנים על מנת להרגיש את הדופק .השנאה והמיאוס כלפי האגו מנייאק הזה הוא כזה גדול ,שהבומבה שהוא יקבל בליל הבחירות תהיה כזו שמפלגתו תנדה אותו לכל הרוחות .האמת ?הוא בעצמו כבר רוצה לעוף הוא סיבך אותנו כך שהוא הגיע לדרך ללא מוצא .יעשו לו טובה גדולה הבוחרים אם יעיפו אותו .בסתר ליבו הוא יודה להם .

למעלה