בצפייה רביעית אפשר להגיד שהיה פצצה נשמות חחחח

Tal Kemplis

New member
בצפייה רביעית אפשר להגיד שהיה פצצה נשמות חחחח

אתמול הפרק היה באמת מוזר אבל כל כך גאוני, טל יצא כל כך גאון, כאילו ניסה להצחיק מהעובדה שזה לא מצחיק והשתגע שם כמו אחד שלא לקח את הכדורים הנכוניםם (מיני ברלד חחחחח)
ואם זה לא מספיק פתאום קרה משהו מוזר, גורי התחיל לדבר לעצמו, כביכול להעיד על פיצול אישיות למרות שאני בהתחלה חשבתי הוא מדבר עם ההפקה שיושבת במוניטור חחחחחח
באמת משהו קורה שם עם שליין הוא נהייה מתכנית לתכנית יותר עממי "תנגב טיפה יש לך עממיות" אלתור גאוני ומטורף, מה שמביא אותי לשאלה הבאה
"מה לדעתכם יקרה עם שליין לקראת סוף העונה מהבחינה הזו?"

OOOO0

New member
אוי הקטע עם גורי שמדבר לעצמו היה גאוני

silvia17

New member
ארבע פעמים?! וואוו יש לך זמן פנוי...

שליין לא מרבה לדבר על עצמו ,לגבי עממיות אני אשמח אם איזה שד עדתי יצא מהבקבוק אני לא חושבת שהוא כזה סוצימט אליטיסטי במציאות יש לו פוזה או איזה תדמית טלוויזיונית שהוא רוצה לשמור עלייה

גם אני חשבתי שגורי מדבר עם ההפקה למרות שאני יודעת שאין לו אוזניה רק לשליין יש אחת

Tal Kemplis

New member
אפרופו שליין

משהו קורה פה, שימו לב על עניין הכאפות שני פרקים ברצף.....
הוא מנסה לשדר לנו משהו, מפה מנקודת המבט שלי זה מעיד על שינוי תדמיתי, אולי ניסון איכשהו להידמות לאחד ממעמד ביניים ממוצע ולא מה שכולם חושבים?

black scar1

New member
חחחח... לדעתי אתה מנסה לקרוא בכוח

לדברים חסרי משמעות. מתי ולמי הוא נתן כאפה בפעם הקודמת?

silvia17

New member
יש לו נטיות אופי אלים

אני יותר חושבת שזו הייתה כאפה חברותית כזו

מה שמזכיר לי איזה פרומו ב10.10.2010 בשעה 22:00 ואז שליין נותן לגורי כאפה כדי שזה היה ויראלי ויש גם סצנה גנוזה שגורי נותן לשליין כאפה
רק שאני לא מוצאת את זה

חן119

New member
האמת שחשבתי שטל היה ממש גרוע בתוכנית

אני מתה על מצב האומה, אבל טל היה לא מצחיק בכלל
הוא סתם עשה את הקטע ההיפראקטיבי שלו, שמתאים לארץ נהדרת, אבל לא לתוכנית שמה שצריך בעיקר זה פאנצ'ים שנונים. זה נראה ממש מתאמץ
בעיקר, הוא החוויר לייד גורי, והאמת שקצת התביישתי בשבילו כמה שהוא לא ברמה של כל השאר

למעלה