בקשה בביולוגיה

Druyanizem

New member
בקשה בביולוגיה

שלום אני חדש פה כמו שאתם רואים
אני עושה עבודת ביוטופ ואני צריך לעשות סיכום על פרפר לבנין הכרוב. עכשיו, יש לי את רוב הנתונים אבל חסרים לי כמה דברים: 1. צורה 2. נשימה 3. הפרשה 4. חושים ואיברי חוש 5. מנגנונים להתמודדות עם חום\יובש תודה מראש

k4school

New member
שאלת הבהרה

פרפר לבנין הכרוב ??? מה הקשר של פרפרים לבניית כרוב ??? אתה יכול להבהיר מעט וננסה לעזור

k4school

New member
לא מצאתי כרגע חומר ספציפי על

פרפרים בעיברית.... לצערי כרגע אין לנו בין המורים מורה מיקצועי לביולוגיה (אנו כרגע מקיפים את התחומים פיזיקה (בכל רמה כולל אוניברסיטה) מתמטיקה ומחשבים ומנסים לעזור גם מידע כללי ככל שיכולים. בכל מקרה אם אתרים באנגלית יעזרו רשום לנו ומחר ננסה לעזור. לדעתי נסה לרשום את המילים הבאות מנועי נחיפוש עיבריים (רשימה של מנועי חיפוש יש באתר שלנו בעמוד מומלצים וגם בעמוד חיפוש) ביולוגיה ביוטופ פרפר (ניסיתי והגעתי גם לנושא התפרפרות ביחסי מין
) כמו כן לדעתי אתה יכול להסיק הרבה ממערכות של חיות אחרות (נסה קרובות ככל הניתן מבחינה אבולוציונית. ספר לנו אם היצלחת כדי שנהיה חכמים יותר לעתיד רונן (דרך אגב אני למשל מרצה לפיזיקה ומחשבים) מנהל האתר והפורום "המפתח לבית הספר"

maria*

New member
תחפש ב...

גוגל בעברית. זה ייתן לך מיליון אתרים ובטוח תמצא משהו. למרות שזה די מתיש לחפש בכל האתרים האלה

Druyanizem

New member
אז ככה

הפרפר הוא ממשפחת הלבניניים והשם המלא שלו הוא לבנין הכרוב (ככה קוראים לו... בגלל שיש לו צבע של כרוב כזה) תודה.. אני ינסה.. ויחכים אותכם אם אני יצליח תודה

Druyanizem

New member
ואוו!

אנשים... הלכתי לגוגל כמו שמישהי פה המליצה (
ושיש שם ממש מלא חומר תודה שוב

למעלה