בקשה לעזרה

שילשול

New member
בקשה לעזרה

אני פונה לכל מי שיכול לעזור לי במתן אינפורמציה. בתי בת 9 חודשים ובימים האחרונים היא מזיעה מאוד עד מצב בו הבגדים רטובים, הרופאה העלתה השערה שעלול להיות שהמצב קשור במחלת הססיסטיס פיברוזיס. בתחילת ההריון ביצעתי סקירה ראשונה שהעלתה מספר בעיות בהריון: 1.ציסטה צווארית 4.5 מ``מ מימין 2.אגן כליה משמאל 4 מ``מ 3.מעי היפראקגני 4.מוקד אקיגני בחדר שמאל נשלחתי למספר בדיקות 1. בדיקות גנטיות שלי ושל בעלי לזיהוי גן הסיסטיק פיברוזיס. נמצא ששניינו לא נושאים את הגן 2. בדיקת מי שפיר, נמצא הכל תקין 3. בדיקת אקו לב,לא נמצא משהו חריג אך הומלצה בדיקה לאחר הלידה אותה לא ביצעתי ברצוני לשאול האם על פי הנתונים שהעלתי יכול להיות שביתי חולה במחלה זו. תודה על התייחסותכם רמה

פנייה לרמה

מכיוון שהרופאה שלכם העלתה לדבריך השערה שלמרות שבבדיקות הגנטיות לא זוהו גנים של סיסטיק פיברוזיס אולי התופעות שאת מתארת קשורות במחלה זו , אני מציעה לך להתקשר למרפאת הסי אף הקרובה לביתך ולהתייעץ עם הרופאים המומחים. את יכולה להתקשר לאיגוד לקבל את הפרטים על המרפאות. את יכולה גם להתקשר אלי ישירות לטלפון 058873050 ואנסה לסייע לך.

תיקון טעות

בגלל תקלה טכנית שאינה ברורה לי, את מספר הטלפון הסלולרי יש לקרוא מימין לשמאל

שילשול

New member
בעקבות בדיקות

ריקי שלום קודם כל תודה רבה רבה על התייחסותך. היום ביקרתי בקופ``ח ומסתבר שגם את הרופאה שלי זה הדאיג והיא התיעצה עם מומחה לנושא ששלל את האפשרות למחלה וטוען שזו יכולה להיות תופעה שקשורה באלרגיה (הילדה סובלת מאלרגיה בעור) או תגובה לתרופה פרוטאיזין. מכל מקום לקחנו בדיקות דם שונות ולחלקם יהיה תשובה כבר מחר ואני מקווה שאכן טוב יהיה מהבדיקות שוב תודה. טוב ונעים לדעת שמישהו מתייחס אליך כשאתה במצוקה רמה

למעלה