בקשה לפתיחת קורס כללי בבוקר

Retaliator

New member
בקשה לפתיחת קורס כללי בבוקר

שגיא שלום, יש סיכוי שבסיסמטר קיץ ייפתח קורס כללי בבוקר ולא ביום שישי ? כמו כן, האם ידוע לך אם מתוכנן קורס הבחירה גנטיקה החדש גם בסיסמטר קיץ? תודה

slking

New member
בוודאי שיש בבוקר

תסתכל בתוכניות לימוד תשס"ח בלינק של הכלליים סמסטר קיץ, אמנם אין עדיין שמות קורסים אבל משבצות הזמן כבר מוכנות פרקים בגנטיקה לדעתי לא יינתן בסמסטר קיץ אז אם אתה יכול קח עכשיו

Retaliator

New member
עבודה.. קצת קשה לצאת אליו עכשיו..

אולי בשנה הבאה יהיה יותר קל לצאת אליו בבוקר. לגבי הקורסים הכלליים לא מופיע בבוקר (לדוגמא 8 בבוקר ולא 13 בצהריים)

Retaliator

New member
מה הקשר בין שניהם?

אין סיכוי לנסות ולפתוח קורס כללי בבוקר ב-8 בסיסמטר קיץ? כמות הקורסים הכללים בקיץ נמוכה יותר, אבל יש הרבה סטודנטים שישמחו כי אינם לומדים בקיץ המסלול הרגיל. אני בגמיש וזה יכול להשתלב מצוין עם עבודה, כלומר יום אחד בשבוע לאחר.

erezk9

New member
אתה לא מעדיף שהקורסים יהיו בערב?

לא עדיף שתבוא עוד יום אחד בערב (18:00 עד 20:00) בשביל ללמוד קורס כללי? מאשר לאחר לעבודה בבוקר?

Retaliator

New member
עשיתי את זה בסיסמטר א..

אני בשנה א, ואת האמת זה התנגש עם התגבור שהוסיפו באינפי, בדיוק בין 18 ל 20. למזלי הסתדרתי בלי זה באינפי די טוב.. אבל אני מעדיף לאחר לעבודה ולהשאיר לי יום פנוי למשפחה או שיעורי בית. בסיסמטר ב נרשמתי לקורס כללי ביום שלישי 16 עד 18 כדי לא לגמור עוד , ובסיסמטר קיץ אני מנסה למצוא דרך ללמוד קורס כללי שלישי ולסיים עם זה אבל שיהיה בבוקר. אין לי בעייה יום אחד לאחר לעבודה. הלוואי והייתי יכול לקחת את הקורס הבחירה של גנטיקה, אבל לא מתאפשר במסגרת הטיימינג בעבודה.. אני הייתי מציע שיבדקו אפשרות לקורס כללי בבוקר בסיסמטר קיץ, אני בטוח שיהיו קופצים נוספים. יש מרצים שלא ילמדו ביום שישי בין 13 ל 16 מה שרשום לנו במערכת..

למעלה