בקשה מיוחדת מגלי

levincor

New member
בקשה מיוחדת מגלי

יש עכשיו נושא בנפשנו על הכתבות העיתונאיות של מיקי רוזנטל מול הטיקונים משפחת עופר. מיקי רוזנטל הראה כיצד אותה משפחה עשירה "קבלה" מהמדינה נכסים במאות מליוני דולרים ללא כל תמורה בשיטה מיוחדת שהם פתחו. אותה משפחה מזלזלת במדינה ומפעילה תעשיות מזהמות בשעה שיש לה מפעלים זהים בעולם ששם הם מופעלים בסטנדרטים אחרים לחלוטין. כמובן שיש התעלמות מוחלטת של משפחת עופר מהתחקיר ,זלזול ופגיעה מקצועית אישית בעיתונאי מיקי רוזנטל עד פגיעה בפרנסתו. אתמול שודר הסרט בערוץ אחד (כיון ששני הערוצים המסחריים סרבו לשדר את הכתבה מחשש..) גלי...האם למיקי ולמדינה יש בכלל סיכוי מול הטייקונים ש"מפעילים" את הפוליטקאים כרצונם למען רווח פרטי? מה יהיה גורלו של מיקי רוזזנטל? תודה מאיר לוין - Levincor

האחים עופר /מיקי רוזנטל ../images/Emo202.gif../images/Emo41.gif

שלום מאיר האמת שאני מקבלת שלא כל מה ששודר ע"י מיקי הינו נכון. כתבה עיתונאית לא באה ומראה רק צד אחד בענין אלא את 2 הצדדים ..מי אמר שזה נכון וההוא לא נכון. תנו לצופה/אזרח את יכולת השיפוט שלו , אנחנו צריכים לחשוב לבד ולעומק. לא רצוי להאכיל את האנשים בידע כמו תוכי לכן אני סרבנית עיתונים וחדשות. כי הם יעשו הכל על מנת למכור את הסחורה שלהם. מיקי הינו עיתונאי חרוץ אבל הוא עקשן ולא אוהב להקשיב לדברים חדשים, כאשר הוא ננעל על אדם מסויים- הוא ינסה להראות את זוית ראיתו על אותו אדם. מיקי ככה לא עושים כתבות לצערי. אבל רצוי ומומלץ לו לבהיות סבלני, לא לנסות להיות כלבוטק - כי הוא לא היה ולא יהיה. יכולת קבלת ההחלטות שלו הינה פגומה. מה יהיה לגורלו? שום דבר..ימשיך בעשיתו. אגב הריאה שלו הימינית יזוקה מעישון - רצוי לטפל בה . לגבי האחים עופר יש כמוהם בכל רחבי העולם, כאשר המדינה עושה עסקים עם 'אנשי עסקים' למה היא בדיוק מצפה...הם לא שונים מעסקנים בחו"ל שכל מה שמענין אותם זה הטוכס הענק שלהם לא נורמלי שמס' משפחות מחזיק את כלכלת המדינה וכך גם בעולם כולו. השפע הזה צריך להינתן לכולם , אולי לא שווה בשווה ..אבל לכולם כי אותם אנשים עשירים עושים את הונם מאוצרות טבע ששייך לכולנו לב לבייב= רוקן את אפריקה מיהלומים , א. עופר= מרוקנים את מאגרי ים המלח וכו''... שטראוס= קונה עוד ועוד מפעלים ..כמו עלית, תמי 4 ועוד והיד עוד נטויה. לתופעה זו יש לשים
לזה סוף. מי אתה שואל: ? אני, אתהף שפוטי העם. מה היו עושים כל המפעלים אם לא היו להם פועלים במשכורת זעירה? למה הפועלים ל א מפסיקים לעבוד ..למה נותנים לזה יד. אם אתה, והוא וההוא לא יעבדו....העשירים הללו לא יעשואת העב' הזאת לבד. הכוח לשינוי נמצא אצלכם ביד. הם תלויים בכם

למעלה