בקשה מיוחדת.

remezh

New member
בקשה מיוחדת.

טוב , לאחר יום האתמול,יום האהבה הגדול, לאחר שהרעפתם עלי מטובכם ,וקצת בלבלתם אותי -בגלל האהבה. מה זה בלבלתם,אהבה מבלבלת , הלכתי להוציא כסף מהכספומט ,יצא הכרטיס ,לקחתי את הכרטיס ,והמשכתי לדרכי לענבר ומאיה ,כשהגעתי לשולחן,נזכרתי שאת הכסף לא לקחתי , אז הלכו לי מאתיים שקל בגלל -בזכות האהבה , היה שווה . בגלל האהבה שיפעת הרעיפה עלי היום ,כמעט עלה עלי אוטבוס , כי לא הסתכלתי שמאלה ,פשוט חציתי את הכביש ,רק הצפירה ממרחק סנטימטרים ספורים העירה אותיולא הפכה אותי לקבץ`. אז קיבלתי את חיי חזרה -בגלל אהבה. היום דיברתי עם אלת האהבה ,ובקולה שמעתי שהתרוקנה לה הסוללה , מה ,לא שמתם לב שלא רואים אותה? לא שומעים אותה? לא חשים פה חום? חברים תטרידו אותה ,שאם לא כן ,לא תהיה לה אהבה לתת לנו, ואנו חייבים את האהבה שלה מלאו לה את המצבורים , כמו שמילאתם אותי. קדימה ,בלבלו אותה , רק אל תדברו איתה שהיא חוצה כביש ,כי אני כמעט נמעכתי היום, והדבר היחיד שהטריד אותי ,זה.... איזה תחתונים לבשתי , תארו לכם שהיה קורה לי משהו נורא והייתי עם תחתון מכוער , איזה פדיחות, ותפסיקו לצחוק. זהו. אז ביקשתי בשמי בשמה ,מקווה שתקחו זאת לתשומת ליבכם. ואגב , אתמול מרוב בילבול,לא זוכרת איפה פיזרתי את מיספרי הטלפון שלכם אז שילחו לי באימל את הטלפונים[email protected] זהו שמי וזו חתימתי. רמז. ודיספרדו ,באמת כמו שהבטחתי חסל סדר אהבות ,אני אחזור להיות אנתרופולוגית ,ללא תעודות ,ואביא לפה את מחקריי. B-) ראבק,

remezh

New member
חיפשתי ,סגול.

חיפשתי את התמונות ,לא ראיתי . אגב ,אין לי וורד. ועוד אגב אחד.... אתה גם כותב יפה . אוהבת את תגובותיך. רמז.

דספרדו

New member
הבטחות הבטחות..

יאללה לא שאהבות והתאהבות זה רע אבל ראבבקקק הרגתם אותי!!! B-)

remezh

New member
דספרדווווווווווווווווווו,

הבטחתי ,לא? אז אני אקיים, אני יודעת איך להצחיק אותך , עוד תראה,לא רוצה להרוג אותך יותר}{ רמז.

remezh

New member
ספון ,אתה יכול....

``להטריד`` אותי , כיף לי לשמוע אותך , גם מתוך שינה , והודעות הטקסט שלך ממש מחממות את ליבי. אתמול בבוקר זה היה בדיוק בזמן. תודה רמז.

למעלה