בקשה קטנה מכולם!!

בקשה קטנה מכולם!!

עוד מעט סוף שנה ואני מסיימת יסודי. בעוד חודש לערך אנחנו מתחילים את החזרות למופע.. המורה שלנו לתקשורת, והמורה לדרמה עושים אודישנים שבוע הבא.. אני צריכה מונולוג.. אז בבקשה אם מישהו נתקל בקטע חמוד וטוב למונולוג עד חמש דקות בבקשה שיביא לי.. אני חייבת להשיג את התפקיד שאני רוצה... תודה עדי :p

יאייי:]] בהצלחה כנסי:)../images/Emo205.gif

יש לי מונולוג בשבילך שהייתי אמורה לעשות אותו אז הוא הולך ככה: אני חולמת בלילה חלום מפחיד שערבי חוטף אותי ואז כאילו אני מראה שיש לי סיוטים וצועקת ואז אני הולכת ל"אמא שלי" כביכול ללכת להעיר אותה ואז אני אומרת לה "אמא, אמא חלמתי שערבי חוטף אותי ויש לי סיוטים וכאילו אני ממש מתחילה לבכות וזה.." ואז ככה זה נגמר
בהצלחה!

:( זה יפהה:p../images/Emo205.gif

אפילו המורה אמרה שהיא משתוקקת לראות את זה או שהיא אמרה את זה על הדיאלוג שלנו
וואט אבאר:p זה יפה:) חחחחח נכון?!

לא יודעת.. משהו יצירתי.. כנסי שנייה

אמרו לנו חברו בעצמכם או שתקחו מספר/ סרט/ סדרה.. אני חיפשתי מונולוגים באינטרנט והתחברתי קצת לאחד אבל אני מרגישה שזה לא מספיק טוב בשביל להראות את מה שאני רוצה. אם תוכלי לחבר לי משהו לא יודעת מה.. יד חופשית, משהו יצירתי.. אם תעשי את זה אני אודה לך

חחחחחחחחחח../images/Emo108.gif

זה בדיוק מה שאמרו לי ולרעות[[האכלנית]] לעשות במגמת דרמה.. תראי, אני לקחתי את המונולג שלי מסרט שאני אוהבת קוראים לו "אלכס חולה אהבה" וגילמתי שם את אמא של אלכס שהיא אמא פולניה כזאת, אז עשיתי את הדמות שלי רכלנית כזאת ומתגנדרת וזה. אם את מכירה את זה זה יהיה יפה שתעשי את זה, [[למרות שלא נראלי שאת מכירה]] בכל מקרה, תקחי סרט קולנוע שנראלך נחמד.. אבל שראית אותו ושאת מכירה את הדמויות! ושזה יהיה סרט ישראלי לא באנגלי בשום אופן! או שאם קראת ספר נחמד שאת זוכרת מכירה ו\או אוהבת.. אז את יכולה לעשות גמאותו,. ואני לא ממש ממליצה לקחת משהו מהאינטרנט כי יהיה לך קשה להיתחבר אליו.. מבינה? עדיף משהו שאת מכירה וראית אותו.. אחרי שתבחרי סרט או ספר ותבחרי דמות אני אעזור לך בשמחה רבה לעשות את המונולוג.. היא נתנה לכם גם תנאים? נגיד שידעו מה הנמען, ומתי זה? ובאיזו שעה,ובאיזה מקום.. וזה? שיהיה ברור כאילו? תצרי איתי קשר

לא, אבל אמרו לעשות מה שרוצים.. כנסי

אמרו יד חופשית.. המורה רוצה לראות אותנו יצירתיים ומה נבחר

תודה לכם.. בבקשה תעלו עוד רעיונות..

אם יש לכם כמובן.. אני רוצה לעשות קטע שיהיה בו משהו דרמתי, משהו מרגש, משהו יצירתי.. אז אתם מוזמנים עם כל רעיון שעולה לכם, וגם אם הוא נראה לכם טיפשי לרשום אותו כי יכול להיותש אני יחבר כמה רעיונות יחד וייצא לי משהו יפה :p

למעלה