בקשות ייעוץ, בקשות עזרה

נסיה 5

New member
אשמח לעזרה מסוימת

יש לי בחור שאני מאוד מאוד אוהבת אבל אני רואה שהוא תחת כישוף, הוא הלך לרב לפני שנה והרב אמר לו שהאקסית שלו עשתה עליו כישוף ועליו לזרוק את כל החפצים שהיא נתנה. הוא לא זרק שני חפצים. הוא חזר אליה שוב פעם והוא לא הכי שלם איתה אבל הוא כמו תחת כישוף ממנה.... איך אפשר לשכנע אותו שילך לרב שוב פעם כדאי שיסיר את הכישוף ממנה? הוא מאוד מאוד עקשן וקשה. ואני כל הזמן מפצירה בו אך הוא בשלו. האם אפשר בכלל להסיר כישוף מרחוק בלי שום חפצים שיש לו או בלי מגע ואישור ממנו? המון תודה על עזרתכם.

heptedos

New member
כישוף מעוף, אבל מהסוג המגניב.

אני מחפש כבר 7 שנים כישוף שמצמיח כנפיים, כל נסיונותיי הקודמים נכשלו, פעם אחת אפילו נשרפתי ומתתי ולכן נאלצתי לעבור לגוף אחר, פעם הם נפלו באמצע תעופה ופעם אחת הם פשוט היו קטנות מדי.

התן3

New member
עייפות...

שלום לכולם, מזמן לא הייתי בפורום.. יש לי בעייה של עייפות קשה. אני ישן מספיק (כ-8 שעות ביממה), אני בריא פיסית, ואין לי בעייה של לחץ נפשי (שאני מודע אליה). עם זאת, השינה שלי מאוד כבדה. כשהשעון מצלצל בבוקר אני מרגיש כאילו אני שומע אותו ממרחקים, כמו כן אני מתעורר סחוט מעייפות, ונשאר עייף במהלך היום. זה נמשך כבר תקופה, וכאמור אני ישן טוב, והשינה עמוקה. למשהו יש אולי איזה הסבר/ עצה? תודה!!

מה לעשות עם זה

אז ככה .קוראים לי תהילה אני בת 30 מאז ומתמיד היו לי תחושות מה הולך לקרות מגיל 20 אני פתוחת בטארוט וגם עושה טקסים .עשיתי רק 4 וכל אחד הצליח בגדול חשוב לציין שרק דברים טובים ביקשתי ולא פגעתי באיש. הכי מטריד אותי זה שאני מרגישה מה הולך לקרות זה גם בא לי בחלומות .אבל בעיקר אני מרגישה את זה . ואלה הם בעיקר אסונות הכי גרועה מכולם זה מוות .הרגשתי מוות של שלושה אנשים ואתמול של החתול שלי שדרסו אותו הייתי מאוד קשורה אליו .הוא יצא החוצה ואני באותו זמן ישנתי וחלמתי חלום שהוא פצוע על הכביש אחרי כמה שעות מצאתי אותו מת מול הבית על הכביש . לא יכולה להתמודד עם זה יותר . אני מכירה כמה אנשים רוחניים וכולם אומרים לי שאני חייבת להקשיב לאינטויציות שלי ,אבל מה אפשר לעשות אם אני רואה מוות? אני יכולה לשנות משהו ? מה עושים עם זה? זה עושי לי רגשי אשמה וקשה לי לשאת בזה

fire snake

New member
לא רעיון טוב לעשות כישוף למישהו בניגוד לרצונו

ואם מה שאני רואה נכון - הסיבה היחידה לכך שהוא נפל שוב ברשתה (ויש רשת), היתה ההתעקשות שלך שיפנה למכשף. הוא לא סובל כישוף, זה עושה לו רעש באזניים, ונקודות אדומות על הבטן,והוא רצה לצאת למרחב נקי אנרגטית - ואת התעקשת לגרור אותו חזרה לאזור הזיהום. אז כן, כפי שראית, אפשר להביא סוס אל המים, אבל אי אפשר להכריח אותו לשתות! הסיכוי היחיד שלך לקבל אותו בחזרה ולא בתור זומבי, זה אם תקבלי, תאשרי, באמת ובתמים, את חרותו לבחור דרכי פעולה - ואז תבטחי בו לךא סייג, ותתמכי בו בכל חום לבך ולהט אהבתך. ראית את ספיידרמן 2? זוכרת איך החברה שלו שולחת אותו לדרכו כל פעם שצצה בדרכו משימה לגיבור על? "לך, נמר שלי!" אני לא רואה את זה קורה למען האמת - קפיצה בנג'י בשבילך - אבל אתן לך קצה חוט, איך להתחיל לחולל את השינוי בין איך שאת עכשיו לאיך שנכון לך להיות: כל פעם שאת שוכבת לישון (בלילה, ביום... כל פעם!) שנייה לפני שאת נרדמת, הגידי לו את המשפט של החברה של ספיידרמן, כמו שאמרה אותו השחקנית בסרט. (תראי את הסרט אם לא ראית... ולפחות תיהני!) וזה הכל! אל תתערבי לו בחיים בשום צורה. קבלי את האפשרות שהוא לא ישתחרר ולא יחזור אלייך. תני לה את מקומה כבת זוגו, תני לה את הכבוד. מצאי לך חיים משלך. גם אין ערובה שזה יצליח - אי אפשר לבלף! אם לא תעשי את זה באמת, בכנות - הלך על זה. אגב אם זה יצליח לך - הפתעות וממתקים ושמחות לא צפויות! כי אם באמת תתמכי בו כך, זה יחזור אלייך כבומראנג - התמיכה, החמימות, הלהט, ויהפוך גם אותך לנמרה שאת יכולה להיות... ושני נמרים יחד.. זה הרבה! בהצלחה יקירה!

המורעל2

New member
עצת תזונה

להוריד מוצרי חלב ואם אפשר גם מוצרי חיטה. חכה עם זה 4 ימים למען אבחון.

fire snake

New member
היי, את מותקפת. ממש לא פשוט המצב.

האם תוכלי להפיק תועלת מעצותי? לא ברור... טוב – לע"ד, מה שיצר בהגנות שלך פרצה הקוראת לארבעים השודדים של עלי באבא,, זה הכוונות שלך במאגיה - לא כוונה לפגוע בזולת, כפי שהקפדת לציין, אבל כן כוונה לקרוא את העתיד. בצירוף עם דברים אחרים שאת עושה, ממש לא מפתיע שאת מותקפת בעצמה כזו. מה רע בקריאת העתיד? לא סתם מי שעשה אותנו (ולא באצבע!
) שם קורה בין עינינו להסתיר את העתיד: ידיעת העתיד תשנה אותו, כמעט תמיד, לרעה. שלוש אפשרויות: 1.ראיית עתיד "רע" תגרום לפחד - במקומות שנחוץ אומץ - וזה ישנה את המאורעות העתידיים לרעה. 2. ראיית עתיד "טוב" תעורר תאווה+שאננות - שוב , שינוי לרעה! 3. ראיית עתיד "פרווה", נייטראלי, תגרום לשיעמום - תהרוס את המניע לפעול... וזה, שוב, ישנה את העתיד לרעה. מעבר לזה - יש כל כך הרבה גורמים - אנשים, ישויות, עכבישים... דגי אקווריום... תוכים בכלובים... - שמחכים בפינה... יש את כל אלה שניזונים מרגשות קיצוניים של הזולת - ליתר דיוק מן האנרגיה שאלה מייצרים - את בוודאי מכירה כאלה - לפחות אנשים... זה בעיקרון. נחזור אלייך - למדת לנסח שאלות לגבי העתיד כשלמדת לקרוא טארות.. מחכה לך קרב לא קל; אבל עם קצת בהירות – והלך רוח נכון (איזה? שמחה, שלווה. אש.) – תוכלי לנצח. ובכן: דבר ראשון, אם רצונך לסגור את הפרצה שבעדה נכנסים בך המתקיפים - עלייך לשנות את הכוונה לקרוא עתיד. איך? נסחי כוונה חדשה.אחר כך, הודיעי לרוח, לכוונה, ל"ים המודעות האפל", ל"יקום" (זה לא המונח הנכון – הכוונה איננה מוגבלת ליקום הזה, גם לא לאינסוף היקומים – אבל הרבה ניו-אייג'ניקים משתמשים בזה במשמעות הזו) שאת מוסרת לרוח [=הרוח הגדולה", "אלוהים"] את הנחיית הראייה שלך, ושאת לא מבקשת יותר מידע על העתיד. (אם הרוח ימצא לנכון להזהיר אותך\לתת לך טיפ – הוא יעשה זאת; בכל מקרה אחר, העתיד יהיה חתום בפנייך. ואת זה עלייך לקבל!) כדי להצליח לקיים כוונה זו, תצטרכי – קודם כל – קצת נקיון וסדר: 1. יש בעיה עם חפיסת הטארות שלך – או שזה שתי חפיסות שונות? כנראה, אבל אני לא יודעת אם שתיהן שלך. טוב, אוכל לפרט יותר אם תפני אלי במסר. 2. תרגיל אחד אציע לך כאן, להתחיל התנקות ולהגן על עצמך: (נתקעתי שעות על חיפוש הודעה ישנה באיזה פורום שהתרגיל כתוב בה ...טוב, כותבת מחדש.) בישיבה רפויה, בגדים לא הדוקים (או עירום), נשימה חפשית -דמייני שאת מוציאה קור אור לבן-שקוף ממרכז קרקפתך – נקודת נביעת השיער – כלפי מעלה, לגובה אמה או זרוע. משם הניעי את הקור בספיראלה בכיוון השעון, עד שתקיפי את גופך בפקעת של אור לבן. סגרי אותה מתחת לרגלייך, מתחת לאדמה. המשיכי כלפי מעלה באותו כיוון, קור ירוק בהיר. הקיפי מבחוץ את הביצה הראשונה שיצרת. סגרי למעלה, הקיפי מבחוץ בקור ירוק כהה. סגרי למטה; עלי עם כתום-אדמדם. " למעלה רדי " סגול בהיר. " למטה; עלי " כחול. " למעלה רדי " סגול כהה " למטה; עלי " בז'. " למעלה רדי " צהוב. " למטה; עלי " תכלת. (אחרי 3-4 תרגולים, תבחרי את הצבעים ספונטאנית כרצונך – מלבד שחור ואפור.) רוקני את הריאות מאוויר – השק יתכווץ. מלאי את ריאותייך אויר – השק יתרחב, יימתח, ,הצבעים יתערבבו.(אולי יתערבבו לדגם נאה, ואולי סתם לתערובת כאוטית.) אחרי כמה 2-3 נשימות, שאפי חזק בבת אחת – ופוצצי את השק, הניחי לרסיסיו לעוף לכל רחבי המרחב. כשתנשפי, יחזרו הרסיסים ויתקבצו ליצור את השק. הפסיקי ברגע שתתעייפי. זהירות! ברגע שהעפת את השק, את מחוסרת הגנות. אבל זו הדרך לנקות ממך את ההתקפה. כמו כן תצטרכי לשנות את תרגולת השאלות לטארות. כרגע עצתי לך – קחי הפסקה. אם תעשי את זה יחד עם הצהרה על שינוי כוונה והפסקה בקריאת טארות ובעוד שלושה דברים שאת עושה (שתזהי לבד – שיעורי בית - - אמורים מראות העתיד הרע להרפות ממך. זה לא סוף הקרב, ונצחונך תלוי בכך שתצאי עם טעם של עוד – ו*זה* תלוי בך! . אני עומדת לרשותך אם תצטרכי הבהרה, תמיכה, המשך. (אם לא עניתי למסר, אולי לא קיבלתי - בעיה בתיבת המסרים שלי – השאירי הודעה בפורום ששלחת מסר.) בהצלחה

fire snake

New member
בקשר לרגשי אשמה: החליפי אותם במאמץ

לעשות את מיטב יכולתך כדי לשנות את המצב. (רציתי לכתוב "את לא אשמה, תירגעי", אבל כדי לחתום על פטור כזה אני צריכה לבדוק את מה שקרה יותר לעומק.

נשמע על פניו

שהשינה לא מחדשת אותך , זה קורה כאשר הקשר בין הגוף לנשמה לאל , לא מחדש את ההיבט הנשמה בגוף , דהיינו הנשמה בשינה רובה עולה למצב רוחני פנימי עליון ומתחברת לאל, ומשם מושכת אור, שיורד חזרה ומחדש את אורות הגוף ואז נותן לנו כוח וריענון . נשמע שההיבט המחדש את הגוף חסום או יותר מדי משומש ולא מגיע עד לחיצוניות בה אתה נתון . זה דורש קצת מזון לנשמה , קריאת פסוקים מהתורה או תהילים מועילה לפתיחת האפיק בו עובר אלמנט חידוש האור בגוף . הייתי ממליץ לך לקרוא אם אתה יהודי את מעשה פיטום הקטורת ואת עקדת יצחק בשעות היום למשך שבוע ולהדליק לאחיריהן קטורות בחדר השינה . שזה מחדש בגדול את נתיבי הארת הנשמה והגוף ועושה חידוש אורות . לגבי תזונה הייתי ממליץ על יותר מאכלים קרים כגון סלט ערבי וכו' , נסה במשך שבוע ודווח לנו . דוד

fire snake

New member
גם לי קורים דברים מוזרים עם השינה

לפעמים אני מתעוררת כאילו סחבתי סלעים כל הלילה; לפעמים - עם הלם פוסט טראומתי קטן, או גדול, ואין לי מושג למה. לעתים רחוקות יותר אני קמה מתרוננת כציפור. אני מייחסת את זה לעבודה שאני עושה בחלימה, רוב הזמן בלי לזכור ממנה יותר מרמזים קלושים. מסיבות משלי, אני מקבלת עלי את תפקידי הנעלם ללא ערעור, ומוותרת על הרבה חיים כדי לא להפריע לו. כדי לייעץ לך יש צורך לאבחן... או פשוט לשאול אותך - איך אתה מרגיש לגבי העייפות הזו? כי אתה הרי יודע מה גורם לה - אולי לא הכל אתה יודע במודע, אבל ממקום כלשהו בתודעתך, אתה יודע! ענה עכשיו מהר: מה גורם לך להיות עייף בבקרים? אם תשלח לי את התשובה - כאן או במסר - אראה אם אני יכולה לעזור.

fire snake

New member
זו היתה תשובה על שאלה אחרת

אולי "איך זה קורה" ובכן (שוב, ענה בלי לחשוב) מה מונע ממך להתמלא?

fire snake

New member
טוב, לא יודעת אם זה יפתור את הבעיה - אבל תקבל

הפסקה, לילה של שינה טובה. צא לאזור דיונות שוממות, ללא רעש כביש. (חוף ניצנים או חוף עתלית למשל.) קצת לפני השקיעה מצא לך מקום לישון בערוץ - נקודה נמוכה מן הקרקע שמסביב, ומפולשת לרוח. שכב לך שכב קצת על החול. כשהשמש תיטה מערבה, קום (זה הזמן לפרוש את השמיכות שהבאת, להבין לך משכב ללילה) ובצע את תרגיל איסוף העצמה מן השקיעה (תרגיל של דון חואן, מאחד מספרי קסטנדה): בריצה במקום (או ריצה ממש) הנף מעלה-מטה את זרועותיך הפרושות לצדדים - כפות ידיים פרושות, האצבעות נמתחות בקלות. שים לב! שמור את האצבעות ישירות - אם תכופף אותן, תקרא תגר על השקיעה - תזמן לך קרב. כשתיעלם השמש, עלה לראש הגבעה הסמוכה וקרא לרוח. טוב, איך לקרוא לרוח זה לא שיעור בהתכתבות. (שיעור לא מסובך, למי שיכולותיו מכילות בסיס לכך.) אבל - נסה למצוא דרך (זה תנועה, לא קשקשת.) אם לא תצליח חכה לבריזה. היא תגיע גם בלעדיך. -:). תן לרוח לשטוף את גופך, הסתחרר ברוח. בסוף, התגלגל במורד הדיונה, ולך לישון. ספר לי מה חלמת. -:) עוד דבר: בבית, נתק כל מכשירי חשמל, לפחות בחדר. הסר שעונים, מתכת וגומי. עוד דבר יעזור - אבל זו השקעה: לעגל את כל הפינות בחדר (גבס, או להדביק קאנט עץ מוכן).

RainBird

New member
אולי זה מה שידוע בתור "מחלת היאפים" או עייפות כרונית. רצוי שרופא מומחה למחלה הזו יבדוק אותך עבור סימנים. נסה לאכול הרבה פרי הדר, הם מזיזים אנרגיה בגוף ואולי יעזרו לך להיות ערני יותר. ארדן.

למעלה