בקשר לאירוע ביום חמישי

בקשר לאירוע ביום חמישי

איציק שלח לי הודעה שמגיעים ללא אישורי כניסה. וכאן בפורום אתם כותבים שצריך איושר כניסה. מה עושים ?

giora10

New member
קוד כניסה חובה../images/Emo70.gif

אחד הכללים הבסיסיים של העמותה הישראלית לנטוריזם הוא סינון המגיעים לאירועים באמצעות קוד כניסה. ללא קוד כניסה לא תתאפשר כניסה לאירוע. האירוע מיועד לחברי וידידי העמותה הישראלית לנטוריזם לפי רשימה הנמצאת אצל הוועד. מי שקיבל הודעות דוא"ל בעבר ולא קיבל הפעם מוזמן לפנות לאיציק מזכיר העמותה. בסוף הודעת המייל ישנו שאלון קצר. בתום מילוי השאלון הפשוט (שם מס טלפון אימייל) מתקבל קוד כניסה. זה הקוד שאיתו מגיעים לאירוע.

שגעתם אותי,

שנרשמתי לפני מספר שבועות קיבלתי קוד אבל לא ידעתי שזה קוד כניסה כך שהייתי בטוח שאת הקוד הקבל במייל. עכשיו אני לא יודע מה הקוד. מחר אני אדבר עם איציק. מקסימום אני שוב ארשם.

giora10

New member
../images/Emo244.gifבדקתי ואכן נרשמת

קוד הכניסה שלך נשלח אליך לתזכורת בתיבה האישית.

guy101974

New member
גיורא, הוא צודק!

גם אני לא קיבלתי שום תזכורת על הקוד הכניסה, אך ששלחתם את השאלון ולאחר שמילאתי אותו הופיע קוד מסוים, למזלי שמרתי אותו. אין לי מושג אם זה הקוד שמדובר. מקווה...

giora10

New member
אכן זה הקוד המדובר../images/Emo41.gif

למי שישכח את הקוד, בדלפק הקבלה תהיה רשימת בעלי קוד הכניסה. להתראות מחר בערב החל משעה 19:00

israeli massage

New member
גם אני לא קיבלתי שום תזכורת על הקוד הכניסה

אבל כתבו לי שלא צריך - אז מה לעשות ?

giora10

New member
לא לדאוג...../images/Emo201.gif

יש לך תשובה בתיבה האישית.

daniel on cam

New member
היי גיורא

אני רוצה לדעת איך אני יכול הירשם, תוכל לעזור לי עם זה? שלחתי מייל למייל של האגודה ולא ענו לי...אני חדש אבל ממש בא לי להשתתף..

למעלה