בקשר להגדלת חזה

adiddush

New member
בקשר להגדלת חזה

אני בת 25 אני בחורה מלאה עם חזה שלא התפתח בערך מאז גיל 13. עשו לי את כל הבדיקות האפשריות ומצאו שאין לי בעיה הורמונלית. רופא הנשים שלי המליף על ניתוח להגדלה, אך אני חוששת מכמה נושאים: האם אני אוכל להניק ,ואם אפשר החלב לא יפגע וכתוצאה מזה זה יזיק לתינוק . האם בכלל אתה מציע לעשות ניתוח לבחורות שעדיין לא ילדו או רק לאלא שסיימו להקים משפחה. בנוסף הבנתי שכל כמה שנים צריך להחליף את השתלים, זה לא פוגע בחזה והאם העלות של החלפת שתלים,כמה שנים אחרי הניתוח היא מחדש על חשבוני או מתחשבים בכך בעלות של הניתוח עצמו.

הגדלת חזה

אם את בעלת חזה קטן, את רוצה אותו גדול כשאת צעירה ולא כשתזדקני ולאחר מספר לידות . השאלה אם תוכלי להניק אינה קשורה לתותבות. אם השדיים קטנים מאד יתכן ואין בהם רקמה בלוטית מספקת ויתכן ולא תוכלי להניק. יתכן וכן. האם ניתן להניק עם תותבות. זה תלוי אם השד היה מאפשר זאת בלי הגדלה, אז זה יתאפשר גם אחר הגדלה. האם רצוי להניק עם תותבות. היו מספר פרסומים על תינוקות שינקו מאמהות עם תותבות והתפתחו סיבוכים בושט שלהם. זה נדיר ולא בטוח שנגרם ע"י התותבות. אכן צריך להחליף התותבות מידי פעם. אחריות החברות ל- 10 שנים, אך יש תותבות שנשארות גם יותר מ- 20 ולא מתמיד נדרש להחליפן. כמובן שעלות נתוח ההחלפה ועלות התותבות עליך, אלא מי חשבת שישלם לך את זה????

למעלה