בקשר לוטרינר ושאלה על נסיעה ארוכה

טליונת1

New member
בקשר לוטרינר ושאלה על נסיעה ארוכה

אני עדיין מתלבטת היכן לעקר, אני ירושלמית וחוששת שאם אחרי העיקור אצטרך לקחת שוב וטרינר לא אוכל להגיע לתל אביב ולא יהיה לי נעים מה וטרינר בירושלים... אני כמובן ארצה שבהמשך יהיה מקום קבוע בו אלך וזה למרפאה בירושלים . האם לא רצוי שאעשה הכל באותו מקום ? במידה ונוסעת - יש המלצות לנסיעה מה לקחת ..? אקח מים ומה עוד? האם תעשה צרכיה בתוך המנשא...? האם עלולה להקיא בזמן הנסיעה ..? בקיצור עצות לנסיעה ארוכה, תודה

Runny

New member
תשובות
בקשר לאי נעימות, את הולכת למומחה לביצוע פרוצדורה וולונטארית. בדומה לאדם שהולך למומחה בכל תחום.
&nbsp
ארנבונים לא מקיאים, המנגנון הזה, לצערנו, לא קיים אצלם.
תדאגי לתת לה אוכל לפני הנסיעה, היות ובנסיעה, סביר להניח שמהפחד, היא תסרב לאכול וזמן ממושך ללא מזון אצל ארנבונים עלול להיות בעיתי. למרות זאת, כן קחי איתן חציר ואת המזון הרגיל שלה, למקרה וכן תרצה.
חשוב לקחת כמה מגבות\שמיכות כך שתוכל לעשות צרכים במנשא בעת הצורך.
&nbsp
והכי חשוב, שאלי ארת הוטרינר את השאלות הללו, הוא הרי מומחה ויוכל לענות בהתאם לתכנון העבודה שלו.

טליונת1

New member
אוקיי תודה רבה! קבעתי

אצלו תור, בינתיים אין נזלת משמעותית אם בכלל ... הווטרינר אגב מאד יקר בירושלים אמרו לי 680 ש״ח ובתא עולה 800 ש״ח ....

trilliane

Well-known member
מנהל
אצל מי קבעת?

אם אצל אחד המומחים (עדי גנץ/עמיר מאורר) הייתי בהחלט משלמת את ההפרש, אני חושבת שזה שווה את זה, ולו רק בשביל המקצועיות והשקט הנפשי. בסופו של דבר זה לא כזה הבדל גדול כשמדובר בפעולה חד פעמית.

טליונת1

New member
כן קבעתי אצל גנץ .. אחרי החג... חג שמח ותודה על כל הסבלנות ו

והפירוט בתשובות

Runny

New member
לפי "תל אביב" אני מבין שקבעת אצל ד"ר גנץ.
לעיקור 800 זה סביר, זה ממש ניתוח פתיחת בטן.

למעלה