בקשת עזרה מציפים לי את

esteriz

New member
בקשת עזרה מציפים לי את

תיבת הדואר במכתבים שחלק מהכתובות לא מוכרות לי . חלק מהמכתבים מגיעים מכתובות דואר נוספות שיש לי אך לא אני שלחתי אותם, מה עושים? תודה אסתר

ronit2107

New member
ראשית לא פותחים

אם אילו הודעות פרסומת, בסופם יש אפשרות לבקש מהם להוריד אותך מרשימת התפוצה. יש אפשרות לחסום דואר מאנשים מסויימים (במידה ואת יודעת מי הם).

esteriz

New member
לא פותחת

כתובות אלה הן לא הודעות פרסומת , לגבי חסימה ביצעתי כבר לכ-200 מכתבים חסימה של כתובות מאנשים שלא מכירה , אך ממשיכים להגיע עוד. מה עוד ניתן לעשות? תודה אסתר

Elishabb

New member
אסתר - ממליץ להשתמש בתוכנת

mail washer. מדריך לתוכנה והורדת קובץ ההתקנה שלה תמצאי בקישור המצורף. אלישע

esteriz

New member
אלישע

תודה ושאלה בשם השרת לכתוב MAIL TIK-TAK או להסתפק רק בשם TIK-TAK תודה אסתר

מריםר

New member
גם אני מותקפת ב100 מכתבים כל רגע

והכל מתחיל בRE הכל ןירוסים

esteriz

New member
היי מרים

האותיות RE אומרות כי המכתב נשלח אלי בתגובה (ריפליי) וכאלה כמו שציינת יש הרבה אני מניחה שזה בתיבת הדואר של TIK-TAK (יתכן שנפרצה). אגב הורדתי את התוכנה שהמליץ אלישע אך לא מצליחה להתקין כי חסררה לי כתובת ה- POP3 של השרת התקשרתי למורשת אך כדי לקבל מהם את הכתובת אך לא עונים לי. אם יהיה לך איזה פתרון ידעי אותי . כמה שאני חוסמת ממשיכים להגיע עוד. אסתר

itu1

New member
מאז שהתחברתי

דרך חברה מסויימת שהתקינה במערכת הדואר העובר דרכה אנטי וירוס רציני נעלמה התופעה אצלי ולא מקבל יותר דברי דואר נגועים לצערי ממשיך לקבל הצעות להגדיל את .... או לכדורי ויאגרה או עזרה בחיסול החובות. אריה

toy toy

New member
אריה...עידכון במצב הצמחים....

הבטחתי לעדכן מידי פעם מה מצב הצמחים הטורפים... ובכן- תקופת הקיץ לא היתה קלה להם, היו ימים שחשבתי שהנה והם גוועו... אך התמדנו בטיפול...שרנו להם שירים, ובימים אלה לפתע חל שינוי מדהים- יצאו פתאום עלים חדשים , והצמח תפס לבדו 2 צאצאים של גמל שלמה... האם זו תקופת ההתאוששות? ועד לעידכון הבא... עדיין מנסה למצוא מועד להגיע ולראות את כל החממה...(נכון אודי?)

itu1

New member
חבושה ומשתפרת

עוד מספר ימים יוצאו התפרים ותהיה כאילו לא היה דבר. הצמחים חוגגים חלקם נראים פחות מרשים בשל החום ופירוק גג החממה (ובגלל זה הפציעה) אבל ישתפר הכל בקרוב. נו נראה שאתם מסתדרים עם יצאו עךים חדשים ותפסו טרף אין טוב מזה. מוזמנים תמיד אין בעיה. אריה

psa

New member
אריה ,איך שגיתי בשמך..../images/Emo8.gif

שמחה שחל שיפור. הטבע ונפלאותיו....

גם אצלי זה קורה..

לאחרונה שמעתי שזה קורה להרבה. אני התחלתי לחסום את השולח בתיבת הדואר שלי, וכך התוכנה מוחקת באופן אוטומטי את השולח שאני רוצה. דרך אגב, האם הורדת את התוכנה שאלישע הציע לך? מה היא עושה?

esteriz

New member
שלום גאולה

אכן הורדתי את התוכנה שאלישע המליץ אך לא הצלחתי להתקינה באופן מלא כי במהלך התקנה מבקש את כתובת ה-POP3 של השרת ואין לי. אנסה יותר מאוחר לברר זאת כי בבוקר לא ענו לי ב"מורשת". עדיין ממשיכה לקבל כמויות של מכתבים למרות החסימה שבצעתי . יש למישהו עוד רעיון? אסתר

מתקפת וירוסים ???????????

תמורת 10 שקלים בחודש , אינטרנט זהב מסנן את המיילים . על כל מייל נגוע בוירוס מקבלים התראה . שווה . לא ? ריקי

../images/Emo12.gif תמיד השחורים נ.....ים

מה שלומך אריה ? נפרמו התפרים ? אני מכירה חייט טוב בקרית גת . גם אתה בוודאי מכיר אותו .... החלמה מהירה ריקי

itu1

New member
היי ריקוש

גם אני מכיר אותו אבל הרופאה שלנו כנראה מתמחה ברקמה אומנותית אגב זה לא שהשחורים נד...ם זה הטובים כדי שיתרבו אריה

הי, אסתר, מקווה שתצליחי ו....

תעדכני אותי אם אכן התוכנה מועילה ופותרת את הבעיה. בינתיים, אני פשוט חוסמת את הדואר זבל שמגיע אליי, כולל הוירוסים והפרסומות למיניהן. מקווה שנמצא פתרון יעיל אחר. גאולה

למעלה