בקשת עזרה

לינדט

New member
בקשת עזרה

וסליחה מראש על התיאור הגרפי ביום שבת הרגשתי שנוזלת ממני טיפה. יצאה טיפה שקופה, אין לי מושג אם זה מי שפיר או בריחת שתן, אני שותה המון אז לא בהכרח מדובר במים. קראתי פעם שלמי שפיר יש ריח של זרע. למה שיצא אין ריח של זרע ואין ריח של שתן. לפני 10 דקות קרה אותו הדבר. אני בשבוע 23+6. דברתי עם הרופא שאמר לי ללבוש רק תחתוני כותנה בצבע לבן וללא תתחתוניות. אני יודעת שבסופר-פארם מוכרים תחתוניות שפועלות כמו נייר לקמוס ובודקות אם מדובר במים או שתן. אני גרה בארה"ב וחיפשתי באתרים של הדראג סטור המקומיים תחבושות כאלו ולא מצאתי. מישהי יודעת איך נקראות התחבושות האלו שנמכרות בסופר פארם או מי היצרן? או מכירה גרסה שניתנת להשגה בארה"ב?

Tנקר בל

New member
לינדט

אני לא יודעת איך קוראים לתחבושות, אבל הבנתי מנשים אחרות שהשתמשו שלפעמים הפדים שאמורים לזהות ירידת מי שפיר מזייפים, ונותנים תוצאות שגויות. למה שלא תלכי לבי"ח להיבדק אם את חוששת (למרות שמהתיאור שלך ממש לא נשמע לי שמדובר במי שפיר - יש ריבוי הפרשות בהריון, אבל תמיד טוב להרגיש רגועה)?

1ויוי

New member
ערכת AL-SENSE והתנצלות../images/Emo52.gif

ערכה לזיהוי דליפת מי שפיר המכילה 3 פדים עולה 60 ש"ח וניתן לרכוש ברשת ניו-פארם (ולא בסופר-פארם). יש לשים את הפד במשך כ 10 שעות ולא לבצע שטיפה אינטימית לפני כן. לאחר מכן לשים את הנייר הנשלף מהפד בקופסת הייבוש ולקרוא את התוצאה לפי הצבע . הערכה עזרה לי מאד להעביר ברוגע את ההריון אחרי שהקודם הסתיים בירידת מים. ועכשו להתנצלות - שלא יווצר הרושם שנכנסתי לכאן לשפוך את הלב והסתלקתי , אני כבר 3 שבועות בלי מחשב , גונבת כל פעם הצצה מהמחשב של ההורים - מקווה שהמחשב החדש יגיע מחר ואוכל להתעדכן . ממה שהבנתי מגיע מזל טוב לסינטה על לידת של רותם תינוקת הפורום הראשונה וגם מחזיקה אצבעות לטאניוש להמשך הריון תקין ומנוחה בבית !ברכות לכל ההריוניות החדשות בהצלחה לכל אלה שבפני מי שפיר/שקיפות/סקירה וכו'

רונה 4

New member
לינדט יקרה

הייתי היום אצל הרופא שלי, ובעקבות מה שקרה לטאניוש שאלתי אותו איך אוכל להבדיל בין שתן, הפרשה ודליפת מים. שאלתי אותו אם הוא מכיר את התחתוניות האלו, והוא פשוט הלך לחדר האחורי, הביא משם חתיכת נייר לקמוס ואמר לי: בכל פעם שיש לך חשד תניחי חתיכה מזה על הפד ותלכי איתו ותראי אם הצבע הופך לכחול חזק, וזהו. אני מאמינה שאת הנייר עצמו אולי יהיה לך יותר קל להשיג, אם את לא מוצאת בארה"ב את התחבושות, זה נייר לקמוס רגיל. שווה לנסות.

טאניוש

New member
בקשר לדליפת מי שפיר

ההתמחות החדשה שלי כנראה... טוב, אז ככה. אכן יש את הניר הזה שמשנה את הצבע אם יש דליפת מי שפיר. כשרק הגעתי לבית חולים כך אובחנה ירידת מים (סתם לראות הכי פחות מדוייק ממה שהבנתי). יום למחרת כבר לא ראו שינוי צבע אבל הרופאים עדיין התלבטו בקשר למצבי. אז שאלתי כמובן לגבי הפדים/הנייר הזה ונאמר לי שזה לא וודאי. ממה שהבנתי אם הנייר הזה משנה צבע אז כנראה אכן יש דליפה, אבל כאשר הדליפה לא רצינית הנייר יכול להצביע על כך כלל. לגבי צבע וריח אין לי מה להגיד. צבע לא יכולתי לראות כי לבשתי תחתונים ורודים
וריח ממש לא הזכיר לי ריח של זרע (אבל בהחלט היה ריח מוזר שלא יכולתי להגדיר אותו). בכל מקרה של ספק עדיף לפנות לבדיקה.

למעלה